ocean77 ned 4.2.2018 15:27
Robi1992 kaže...
Nebi dao 2500 kn za amazfit nikad... na njuskalu imas huawei watch 2 za 2000 kn odprilike isto tako i gear s3... nemoze se nikad usporedit amazfit sa ta dva navedena sata

 

 

Svi mi ovdje sa Amazfitom smo za njega dali oko 800 Kn, a neki i 600 Kn i taj se i dalje prodaje i u svega par detalja se razlikuje od tog novog za kojega nisam jos ni gledao koliko kosta.

Ja ne znam, ali na ovoj temi kao da nitko nije normalan...lud zbunjenoga...

Robi1992 ned 4.2.2018 15:31

Pa kakve su ovo cifre onda 4000 pa 2500 za amazfit haha
Ja kazem moje misljenje na njuskalu sam vidio huawei watch 2 po 1500-2000 kn cak i novih ima...gear s3 sam ja osobno kupio za 2400 kn jos ljeti a satovi su cudesni..watchface izgleda kao da je pravi sat a ne ekran

ocean77 ned 4.2.2018 15:34

Ti si napisao za Amazfit 2500 Kn...realno za 800 Kn dobijes sve sto ti treba sa Amazfit-om...ako netko ima 3000+ Kn za Fenix od Garmina neka kupi njega...takodjer super sat...ja toliko nikada za sat nebi dao, a pogotovo ne za Gear S3 koji mi je u cijeloj toj prici najbezvezniji zbog baterije.

crash11 ned 4.2.2018 16:45
skank666 kaže...
ocean77 kaže...
4000 kn za sat...pa za 4000 kn imas 5 Amazfita...cijenu koju on kosta iskreno briga me sto ce mu biti sa baterijom za 2-3 godine...ako krepa opet cu uzeti nesto u tom rangu.

 Ne znam odkud vadiš te cifre ali evo cijena na amazonu

crash11 kaže...

 jel pao kapacitet baterije na fenixu? kolko dugo ga imaš?

 Baš sam išao provjerit u ovoj temi kad sam ga kupio... Za 4 dana pune dvije godine. :D Nisam primjetio da baterija slabije drži. Od kad ga imam punim ga cca svaki 10ti dan.

 Kako misliš od kud, pa fenix 5 kod nas u trgovinama košta cca 4000 https://www.links.hr/hr/search?q=fenix+5

 

takav sat nikad ne bi naručivao iz vana zbog garancije

skank666 ned 4.2.2018 16:56
crash11 kaže...

 Kako misliš od kud, pa fenix 5 kod nas u trgovinama košta cca 4000 https://www.links.hr/hr/search?q=fenix+5

 

takav sat nikad ne bi naručivao iz vana zbog garancije

 Po iskustvu drugih korisnika sa ovog foruma, manje češ živaca izgubit da reklamiraš na amazonu nego linsku... Ja sam mislio da gledaš fenix 3 ali nema veze vani f5 košta ko kod nas f3. Amazon super odrađuje reklamacije a i uštediš 500 kuna.

Mali322 ned 4.2.2018 19:50

Samo morate znati da je to osnovni, bez senzora otkucaja na zapešću( koji i nije baš najtočniji osim ako jako ne zategneš remen ) i sa običnim staklom, ne Safirnim ali to se da riješiti sa film zaštitom preko Ali Expressa preko kojeg naručujete i remene...predobri su!...uživajte!

Robi1992 ned 4.2.2018 21:18

Pa covjek kaze da mu netreba nesto posebno funkcija a da ga nosi kao sminku za posao.. sta nije puno ljepsi sat kao sat? Na garminu slika izgleda kao igrice iz 90-ih , tamagocci ili kako se vec zove 😂😂😂 dok je na gearu slika brutalna

Robi1992 ned 4.2.2018 21:18

Pa covjek kaze da mu netreba nesto posebno funkcija a da ga nosi kao sminku za posao.. sta nije puno ljepsi sat kao sat? Na garminu slika izgleda kao igrice iz 90-ih , tamagocci ili kako se vec zove 😂😂😂 dok je na gearu slika brutalna

Mali322 ned 4.2.2018 23:29

Ovaj osnovni od 2 499 nema HRM ali ima brojač koraka( to i svaka jeftinija narukvica ima). Po meni taj nedostatak HRM i nije neka mana jer je dosta neprecizan, govorim od HRM na zapešću, dok ona traka preko prsa i vrijedi nešto ali je i nešto skuplji mislim oko 200 kuna. Sat imam skoro dvije godine i platio sam ga 3 399 i vjeruj da mi je to jedno od pametnijih ulaganja. Prelijep je, funkcionalan, precizan u mjerenjima( koraci, visinomjer, kompas, temperatura, barometar, kalorije )...Garmin se potrudio da sa svojom aplikacijom učini sat zanimljivim i običnom korisniku!
Moraš priznati da je bar po izgledu odličan a po ostalim funkcijama je još i bolji!

Ziga pon 5.2.2018 13:53
crash11 kaže...

Pozdrav,

nisam vidio nigdje temu isključivo za pametne satove pa reko da otvorim novu.

 

Planiram kupiti pametni sat koji bi koristio svakodnevno kao "regularni sat" i povremeno kao sat za mjerenje sportskih/dnevnih aktivnosti. Sad cijena mi nije toliko bitna pa sam za sad gledao Garmin Fenix 3 HR Saphire, Garmin Fenix 5, Huawei smartwatch 2, Samsung gear s3, neke Lemfo modele, Suutno itd... 

 Ispravka kolega.... > Garmin, Suunto nisu smartwatch već sportwatch