patch123 ned 6.6.2010 12:24
Applovac kaže...

Jos ak neko ima Elemental Herose i Tuner(Sryncho) karte. 

 

mislim da ti ja imam elemental heroes neke

javi mi se na pp,kasnije ti kažem koje (moram pogledati)

 

ne bih se mijenjao ali zato prodajem šta te volja

patch123 sub 12.6.2010 17:30
itachiuciha kaže...

ako tko ima cyber dragone ili bilo šta iz zaneovog decka nek se javi...stvarno mi triba i spreman san platiti kolko treba

mislim da ja imam jednog cyber dragona

moram pogledati

itachiuciha sub 12.6.2010 17:55

stvarno ako imas ista od cyber dragona overlord fusion cyberdark keel chimeratechover dragon i bilo sta takvo molin te javi cijena nije problem...ako mozes ikako kontaktiraj na msn: boric24@hotmail.com

Gamer71 sub 12.6.2010 18:01

Šta vi još to imate ?? pa to je bilo u modi još prije 5-6 godina..odtad nisam ni čuo za to. Od karata sam kupovo jedino pokemone i bome sam ih dosta nakupio, a onda ove novije (YuGiOh il šta ja znam koje) nisam više kupovao, neda mi se davat pare za to Belji se

Hyperion sub 12.6.2010 18:15

Jako kratko vrijeme sam skupljao te Yu-gi-oh karte, kupio onaj deck, par bustera i dao karte i to je to više nikad u životu nisam skupljao ni sličice ni karte.

 

Prije toga sam se zezao sa onim Magic the Gathering, a prije toga sa pokemonima. Sve sam dao ili za besramnu cijenu prodao.

 

Skupljao sam još i sličice za svjetsko nogometno prvenstvo no u tome nisam bio baš aktivan.

 

Još sam skupljao 2-3 albuma, neki auti tu mi jako malo sličica falilo da popunim, star wars episode II - isto malo sličica ostalo da popunim i na kraju moj najveći uspijeh:

 

POKEMON ALBUM - sve/sve popunjeno, bio sam zaluđen time. Još ga i danas imam kao i ove prije albume.

 


Koliko je para u sve to otišlo mogao bi danas za te pare kupit HD5970.

Jonja sub 12.6.2010 19:38
Hyperion kaže...

Jako kratko vrijeme sam skupljao te Yu-gi-oh karte, kupio onaj deck, par bustera i dao karte i to je to više nikad u životu nisam skupljao ni sličice ni karte.

 

Prije toga sam se zezao sa onim Magic the Gathering, a prije toga sa pokemonima. Sve sam dao ili za besramnu cijenu prodao.

 

Skupljao sam još i sličice za svjetsko nogometno prvenstvo no u tome nisam bio baš aktivan.

 

Još sam skupljao 2-3 albuma, neki auti tu mi jako malo sličica falilo da popunim, star wars episode II - isto malo sličica ostalo da popunim i na kraju moj najveći uspijeh:

 

POKEMON ALBUM - sve/sve popunjeno, bio sam zaluđen time. Još ga i danas imam kao i ove prije albume.

 


Koliko je para u sve to otišlo mogao bi danas za te pare kupit HD5970.

Moze slika :D i ima ko DaD-a i za koliko ga prodaje/mijenja i isto to za Mirror Force, Hopless Dragone (bile kojje iz decka).

Horagio sub 19.6.2010 22:17

To sam skupljao dugo i imam puno karata, od kojih su neke prilično rijetke. Ako netko hoće kupit, nek se javi na pm. Ja sam na svojoj školi s tim kartama bio najbolji (od ovih s kojima sam se natjecao, uglavnom moja generacija). Žao mi je vremena i para koje sam potrošio na to, ali barem mi je bilo zabavno.

Marsel007 sub 19.6.2010 22:58

imam ih ja oko 1000 kom. sada sam se prisjetio kako smo se mjenjali u školi,a ja ih varao kao da rade nešto super itd.

sve sam dao bratu,a on ih je pomješao sa onim kopijama šta ih ima za kupit na placu.

darnije ned 20.6.2010 20:28

ove karte ja imam za mjenjanje: elemental hero clayman                              hero signal                                                 

                                                    elemental hero avian                                  elemental hero sparkman

                                                    hyper hammerhead X2                                riryoku

                                                    heavy storm                                                spark blaster

                                                    magical mallet                                             fissure

                                                    dark driceratops                                         dark blade

                                                    dark catapulter                                           warior dai grepher

                                                    black stego                                                 black ptera

                                                    royal knight                                                magician of faith

                                                    layard the liberator                                    kabazauls.