Ostalo

Vas nacin za zaradu novaca?

insomniac uto 3.1.2012 18:31

E ljudi,neznam jeli ima vec tema ovakva,nadam se da ne lol

 

Anyway,ja zivim u gradicu,gdje nema posla nikakvog za srednjoskolce,a novaca uvijek treba lol

 

Pa me zanima sta vi radite,ako nemate posao,npr ppopravljat nekome kompjuter za pare i to

 

 

 

EDIT: Mora bit legalno...bar donekle hahaha

 

4ucker uto 3.1.2012 18:35

Uz nastupe kojekakve sa bendom, popravljam i računala, jer ima podosta noobova u mjestu gdje živim, koji kad zarade neki bezopasni viruščić, odmah žele novi OS (meni bolje).

 

Recimo da za instalaciju OSa, najnužnijh programa, antivirusa uzmem oko 150KN, zato što na tjedan bude od 2-3 računala koja "osvježim". Zna se svaki 3. ili 4. tjedan desiti ili da ne donesu na servis računalo ili donese samo jedna osoba, ali meni paše kako god da okrenem!

 

 

dturko sri 4.1.2012 22:42

Nisam srednjoškolac, dapače, osnovoškolac sam, ali u mjesec dana sam si zaradio nekih 500 kn. Popravljam računala(softver je u pitanju, jer nisam baš istreniran za hardver), ali uglavnom dajem instrukcije i prevodim lekcije iz engleskog jezika. Polovica učenika ne kuži engleski pa me pitaju za instrukcije i prijevod. Za svaku lekciju uzmem 10 kuna, uzmimo u obzir da imam 4 lekcije za prevest, 10-ak učenika i eto mi zarade. No, u zadnje vrijeme posao baš i ne teče :)

username sri 4.1.2012 22:49

Kao što je netko već rekao popravim tu i tamo koji komp, spajam routere nekad po kućama jer se n00bovima ne da čitat uputstva itd. Zna proći i koji tjedan a da se nitko ne javi tako da je taj "izvor" novaca jako loš. Imam diplomu, posla nema... završen pomorski fakultet i čini mi se da ću na more i tako zbogom draga nacijo :(

insomniac sub 7.1.2012 01:36
dturko kaže...
Nisam srednjoškolac, dapače, osnovoškolac sam, ali u mjesec dana sam si zaradio nekih 500 kn. Popravljam računala(softver je u pitanju, jer nisam baš istreniran za hardver), ali uglavnom dajem instrukcije i prevodim lekcije iz engleskog jezika. Polovica učenika ne kuži engleski pa me pitaju za instrukcije i prijevod. Za svaku lekciju uzmem 10 kuna, uzmimo u obzir da imam 4 lekcije za prevest, 10-ak učenika i eto mi zarade. No, u zadnje vrijeme posao baš i ne teče :)

Pa u mene svi ko da su židovi,nikome ne ide eng,svi bi da im pokazem,al niko nece  ni 5 kn a ne 10 lol...nema dzabe ni u stare babe

Double post,my bad {#}

dturko sub 7.1.2012 11:03
H4X0R_Bug kaže...
Top Bugovac kaže...
@H4x0r_BUG SS or it didn't happn'

Evo nakon 3 mjeseca ukupno skoro 1500$ i sljdeći tjedan si uzimam laptop za te pare.

 

na kojoj stranici to zarađuješ? trebaju mi novci pod hitno da si kupim novi mobitel. EDIT: sad sam vidio post na te stranice... :)
jspknzvc07 pon 16.1.2012 20:19
insomniac kaže...

E ljudi,neznam jeli ima vec tema ovakva,nadam se da ne lol

 

Anyway,ja zivim u gradicu,gdje nema posla nikakvog za srednjoskolce,a novaca uvijek treba lol

 

Pa me zanima sta vi radite,ako nemate posao,npr ppopravljat nekome kompjuter za pare i to

 

 

 

EDIT: Mora bit legalno...bar donekle hahaha

 

Evo ti moj savjeet: - popravljat kompjuere ti je dobro! Ja to radim, imam TeamViewer i on uplati pare na račun i ja mu poravin a da nisan dosa!  za to zaradim cca. 550 kuna

                 - spajanje modema i toga i to radim!  za to svaki mjesec zaradim cca.150 kuna

                 - facebook, twitter, gmail stavljam sigurnost i hak*ram... za to svaki mjesec zaradim cca. 400 kuna   (ljudi su češto u svađi pa ovi oče hakirat, itd...)

                 - volonter sam i za to zaradim cca. 250

 

SVEUKUPNO: 1.350 kuna !!!!!!!!!

nijo123 pon 16.1.2012 20:29
H4X0R_Bug kaže...
Top Bugovac kaže...
@H4x0r_BUG SS or it didn't happn'

Evo nakon 3 mjeseca ukupno skoro 1500$ i sljdeći tjedan si uzimam laptop za te pare.

  Jesi punoljetan? U slučaju da nisi kako si verificirao paypal? (ja nisam ,a moji mi sigurno neće dat karticu :-( )

 

Volvox pon 16.1.2012 20:50
jspknzvc07 kaže...

                 - spajanje modema i toga i to radim!  za to svaki mjesec zaradim cca.150 kuna

                 - facebook, twitter, gmail stavljam sigurnost i hak*ram... za to svaki mjesec zaradim cca. 400 kuna  (ljudi su češto u svađi pa ovi oče hakirat, itd...)

                 - volonter sam i za to zaradim cca. 250

 

 

Malo offtopica, ali čisto me zanima. Mark plaća ljudima svaki mjesec 2000-3000 dolara da paze na sigurnost fejsa,  i tako barem njih 100-tinjak, i sad ti za 50 kn hakiraš fejs, samo me zanima, kako to uspjevaš?

jspknzvc07 pon 16.1.2012 20:53
Volvox kaže...
jspknzvc07 kaže...

                 - spajanje modema i toga i to radim!  za to svaki mjesec zaradim cca.150 kuna

                 - facebook, twitter, gmail stavljam sigurnost i hak*ram... za to svaki mjesec zaradim cca. 400 kuna  (ljudi su češto u svađi pa ovi oče hakirat, itd...)

                 - volonter sam i za to zaradim cca. 250

 

 

Malo offtopica, ali čisto me zanima. Mark plaća ljudima svaki mjesec 2000-3000 dolara da paze na sigurnost fejsa,  i tako barem njih 100-tinjak, i sad ti za 50 kn hakiraš fejs, samo me zanima, kako to uspjevaš?

paaaaaaaaaa... jednostavno, spojin se na server kao njihov radnik, sve vidim i to je to. samo sakrijem IP adresu i stavin Fejsbuk IP adresuu (plača se, ali ja iman free zbog frenda.. duga prica) isto tako kad sakrijem onda zastitim net i koristin WIFI guardian! Ali to neradim na mojem netu nego oden  InternetCaffe s mojim laptopom!