mar123 pet 11.5.2012 23:05

upravo sam se dosjetio neceg zanimljivog. prije su u kinima kad ste kupili kartu, ipsred dvorane stajali ljudi koji vam potrzu kartu i puste vas u dvoranu, sad tog vise nema nego jedan lik stoji na ulazu u samo kino, potrze kartu i ti posliej radis unutra sto hoces i nitko ne gleda u koju si dvoranu usao. sad meni je palo na pamet da bi mogao kupit jednu kartu negdje ujutro i tako se do vecera samo seljakat iz jedne u drugu dvoranu i gledat hrpu filmova for free, sto mislite jel bi moglo upalit?

flateR7 pet 11.5.2012 23:21
mar123 kaže...

upravo sam se dosjetio neceg zanimljivog. prije su u kinima kad ste kupili kartu, ipsred dvorane stajali ljudi koji vam potrzu kartu i puste vas u dvoranu, sad tog vise nema nego jedan lik stoji na ulazu u samo kino, potrze kartu i ti posliej radis unutra sto hoces i nitko ne gleda u koju si dvoranu usao. sad meni je palo na pamet da bi mogao kupit jednu kartu negdje ujutro i tako se do vecera samo seljakat iz jedne u drugu dvoranu i gledat hrpu filmova for free, sto mislite jel bi moglo upalit?

moguće, dva frenda iz osnovne su u Avenue Mallu u zagrebu jedan dan kupili kartu u broj 4 ili 5 tak nekaj i kad je završio film oni su skužili da na toj strani uopće nema tih cinestar securitya (od tog dana su se redovno švercali)...

ugl. zaštitar stoji na ulazu i 1. i na prijelazu u drugi dio Cinestara; na tom drugom dijelu (dvorane 2-9 mislim) ima i dalje zaštitara no premalo tako da su velike šanse da ćeš se moći švercati...
bio sam jednom s njima i bili smo u broju 9, no jedan frend je popio koju pivu više pa je bio malo glasan i neki nadr*ani gledatelj je otišao po zaštitara...
prvo kaj nam je palo na pamet je bilo da trčimo i tako smo izašli na neki drugi izlaz iz dvorane koji vodi u Konzum na -1 razini.... 

mar123 pet 11.5.2012 23:24

da u areni npr. izlaz vodi u ducan, tako da jedan moze kupit kartu i otvorit izlaz svima ostalima, tako jedan moj frend stalno radi s ekipom. ja sam bio dns u branimiru i tamo ni jedna zastitar osim onog na ulazu, bas nikog nije bilo i ako je to je onaj sto skuplja naocale, a i nitko te ne pita za sto ti kartu imas.

mar123 pet 11.5.2012 23:25
XVII Mini kaže...

Uh, genijalne ideje, naravno da se moze i to samo tako.. ali ako te uhvate nahebo si zesce, sve placas + nema vise za tebe kina.

 

Btw: prepostavljam da imas ispod 18.

kako ti mislis?

 

da imam. ali frend ima 20 godina i to radi.

XVII Mini pet 11.5.2012 23:28
mar123 kaže...
XVII Mini kaže...

Uh, genijalne ideje, naravno da se moze i to samo tako.. ali ako te uhvate nahebo si zesce, sve placas + nema vise za tebe kina.

 

Btw: prepostavljam da imas ispod 18.

kako ti mislis?

 

da imam. ali frend ima 20 godina i to radi.

To je totalno nezrelo za nekoga tko ima 20 godina pa cak i svercanje u busu.

Sken osobne i vecina dijelatnika ima tvoju sliku, bar koliko sam cuo .. ali pošto si maloljetan možda te i puste sa upozorenjem.

Mitch pet 11.5.2012 23:32
mar123 kaže...

ne vidim zasto nebi uspjelo, to cu definitivno isprobat na ljetnim praznicima u tjednu kad nece bit ljudi previse u kinu. 

Ovisi o kinu, u IMAX i ZG kina teško.

 

 

Meni je jednom uspjelo prije treninga, al ujutro, nije bilo ovog što kida karte, vratio se nakon sto ja uso u prostor za ulaz u dvorane, a na vratima nisu kidali karte opet...

mar123 pet 11.5.2012 23:32

osobne? pa ne kupuje se karta sa osobnom, a i sto bi onda svaki put ti zastitari gledali sve slike koje imaju i uspoređivali ih sa svim osobama koje ulaze i kino, mislim da je to neizvedivo.

flateR7 pet 11.5.2012 23:33

živim toliko blizu arene da mogu u piđami ići tamo, no nikad se tamo neću švercat...no mislim da ima tamo puno propusta u sigurnosti kao što su ti sporedni hodnici koji vode s jedne strane na drugu...btw jedan frend kaže da je našao nekakav balkon izvana iznad garaže na kojem su vrata koja vode do neke dvorane u kinu (znam da ovo zvuči kao super mario bros)

mar123 pet 11.5.2012 23:35
Mitch kaže...
mar123 kaže...

ne vidim zasto nebi uspjelo, to cu definitivno isprobat na ljetnim praznicima u tjednu kad nece bit ljudi previse u kinu. 

Ovisi o kinu, u IMAX i ZG kina teško.

 

 

Meni je jednom uspjelo prije treninga, al ujutro, nije bilo ovog što kida karte, vratio se nakon sto ja uso u prostor za ulaz u dvorane, a na vratima nisu kidali karte opet...

da al ja nebi htio proc pokraj tog sto rpegledava, znaci ja bi kupio kartu i dao mu i uredno proso to i pogeldo taj film ali nakon sto izađem s tog filma otiso bi u drugu dvoranu na neki drugi, ko bi me mogo pregledavat? na stranici im pise u kojoj dvorani se kad koji film prikazuje i tako samo mogu ulazit.

Đapa club pet 11.5.2012 23:43

Prije sam znao sa bratićem tako po cijele dane bauljat po Cinestaru i gledat filmove. Isprobavali su sve načine kako to zaustavit da se ne dešava u kinu. Postavljanje jednog pulta je definitivno najgore po njih. Odeš na drugu stranu i popneš se po pokretnim stepenicama koje idu prema dolje. Ako i stave zaposlenike na svaki ulaz opet malo sačekaš i uđeš. Istina zakasniš na film kojih 5-10min...Par puta su me znali ulovit u neugodnoj situaciji, ali to bi bila rijetkost. Također dvorane 8 i 13 su na vanjskom dijelu i samo uđeš, govorim za Branimir centar. No ipak sada sam nešto stariji pa mi takve stvari ne padaju više napamet.

 

 

btw...ništa pohvalno, ali eto samo da znaš da je to odavno postao/prestao biti hit.

Mitch sub 12.5.2012 09:27
mar123 kaže...
Mitch kaže...
mar123 kaže...

ne vidim zasto nebi uspjelo, to cu definitivno isprobat na ljetnim praznicima u tjednu kad nece bit ljudi previse u kinu. 

Ovisi o kinu, u IMAX i ZG kina teško.

 

 

Meni je jednom uspjelo prije treninga, al ujutro, nije bilo ovog što kida karte, vratio se nakon sto ja uso u prostor za ulaz u dvorane, a na vratima nisu kidali karte opet...

da al ja nebi htio proc pokraj tog sto rpegledava, znaci ja bi kupio kartu i dao mu i uredno proso to i pogeldo taj film ali nakon sto izađem s tog filma otiso bi u drugu dvoranu na neki drugi, ko bi me mogo pregledavat? na stranici im pise u kojoj dvorani se kad koji film prikazuje i tako samo mogu ulazit.

aha, pa ja to stalno radim ak mi se da ostat duze i ak je dobar film

u branimiru samo jednom pregledavaju

AmonZero sub 12.5.2012 09:36

U Osijeku u cinestaru sam isto primjetio.

Kada sam pri kraju filma otišao na wc i prošao kroz hodnik, sve dvorane su bile otvorene. Mogao sam komotno ući u neku dvoranu u kojoj je film počeo jer u hodniku nije bilo nikog.

Išao sam 10-ak puta u cinestar i "zaštitare" vidim samo kada ulazim u taj hodnik i kada završava film (kada treba vratit 3d naocale).

 

Bio sam s ekipom gledali Vrisak 4 (mislim da je 4) i film je bio ultra dosadan. Ja dao prijedlog da izađemo svi na wc i odemo u drugu dvoranu gledat Cowboys and aliens (koji je igrau u susjednoj dvorani). Nisu htjeli ić. {#}

vlad0 ned 13.5.2012 01:47
(s)izgoreo kaže...

varanje u kinu - kad su reklame zatvoriš oči (sorry ako je bilo)

 

Ma jok... Nego uneseš svoj (ljuti) čips jer su njihove kokice za k*rac. {#}

thuglife ned 13.5.2012 02:35

Zašto lockate temu koju je otvorio drugi čovjek, fino obrazložio što hoće i zamolio za savjet, nebi bilo fer prema drugima ( mada tematika i nije "najlijepša" ).