Ostalo

Treči svjetski rat

djdomi sri 24.11.2010 22:29

haha, čujem u pozadini sestru: "baba vanga je sve predvidjela. počeo je treći svj. rat.. ona je predvidila i drugi svjetski i pad blizanaca"

hahahaha, glupo dijete

Pijavica pet 26.11.2010 16:50

Navodim:

"S obzirom na to da je bila u dobrim odnosima s vrhuškom bugarske komunističke partije te da je često viđana u društvu Todora Živkova, skeptici smatraju kako je svoju popularnost mogla zahvaliti barem djelomično informacijama koje je dobijala od bugarske tajne službe. Također, baba Vanga govorila je u vrlo jakom dijalektu i bila polupismena tako da su njene riječi tumačili i zapisivali njeni suradnici."

"Kronološki poredana proročanstva od početka 3. svjetskog rata zvuče kao vrlo neugodna mješavina SF-a i filma strave: "

 

-ne znam,meni to zvuči prenapuhano,da neka polupismena osoba može govoriti ovakvim stvarima....,po meni čiste gluposti iltiga marketing

decko1987 pet 26.11.2010 21:38
BannedOnThisForum kaže...
decko1987 kaže...
da vas ne zanima rat nego kad ce izac mafia 2 il neka igra...znam da cu sad dobit 100000 thumb down jer govorim istinu

Mafia 2 je izašla {#}

a ne neznam...mozda sam ja glup...al mozda ste i vi kad me ne razumijete

Hyperion pet 26.11.2010 21:46

Solution: Bacanje par hidrogenskih bombi na islamske zemlje i GG.

 

EDIT:

 

Se to meni čini ili su neki filmovi zdipili događaje iz proročanstava babe Vange kao recimo noviji "Vremeplov"

Hyperion pet 26.11.2010 21:57
tpg kaže...

treba na tebe baciti

Muslić nezna shvatit šalu OMG


Sigurno si jedan od onih koje krivo pogledaš i odmah te idu tući, nebih se s tobom družio!

 

Uostalom nerazmišljaš, ako bi bacili na mene hidrogensku bombu bome bi i ti umro kao i cijela hrvatska.

xxxxx pet 26.11.2010 23:05
Hyperion kaže...
tpg kaže...

treba na tebe baciti

Muslić nezna shvatit šalu OMG


Sigurno si jedan od onih koje krivo pogledaš i odmah te idu tući, nebih se s tobom družio!

 

Uostalom nerazmišljaš, ako bi bacili na mene hidrogensku bombu bome bi i ti umro kao i cijela hrvatska.

Da tebi netko kaže da ti treba bombom pobit cijelu tvoju obitelj i sve koje su tvoje nacionalnosti ti se ne bi ljutio?

 

To tvoje baš ne ispada nekome šala.

thuglife pet 26.11.2010 23:07
decko1987 kaže...
da vas ne zanima rat nego kad ce izac mafia 2 il neka igra...znam da cu sad dobit 100000 thumb down jer govorim istinu

Pa da, što bi me zanimao, kad nemogu utjecati na išta, nikako, zašto se zamarati s nečim na što nemogu utjecati, a zbog toga konstantno živiti u strahu je hebeno glupo.

tpg pet 26.11.2010 23:21
Hyperion kaže...
tpg kaže...

treba na tebe baciti

Muslić nezna shvatit šalu OMG


Sigurno si jedan od onih koje krivo pogledaš i odmah te idu tući, nebih se s tobom družio!

 

Uostalom nerazmišljaš, ako bi bacili na mene hidrogensku bombu bome bi i ti umro kao i cijela hrvatska.

nezivim u HR stoga ja ostajem ziv