Ostalo

Traka za trčanje

Vakaka pet 8.5.2009 11:49

Evo malo neobične teme za informatički forum ali pošto vidim dosta ljudi je aktivno na ovom forumu pa sam odlučio napravit temu.

Imao sam spravu za trčanje koju sam platio negdi 1200-1300KM (oko 4800 kuna) ali se pokvarila.

Sad gledam nabavit novu ali ne bi volio neku glupost kupit pa da se brzo pokvari.

Ako neko zna nešto više o trakama za trčanje nek nešto napiše ili neki link nek stavi.

Uglavnom u mogućnosti sam izdvojit max. 8.000-10.000 kuna.

Svaka pomoć je dobrodošla.Osmijeh

Vakaka pet 8.5.2009 12:01
doxy kaže...

nogometno igralište i opleti

još je i besplatno

a za tih 10k kuna kupi nekaj za auto ili sobu

Idem i na nogometno pa trčim ali kad kiši ko iz oluka onda nije baš ugodno trčat po polju/nogometnog igralištu.
Vakaka pet 8.5.2009 12:04
seneka kaže...

evo ti link,marka je kettler,čuo sam da su dobri..imaš i popis dućana s telef brojevima

Hvala pogledat ću, ako još netko ima komentar ili info nek slobodno posta.
Tincha uto 28.5.2019 09:23
T700 kaže...

Kakva su vaša iskustva, koliko se često kvare ?

Određuje li cijena kvalitetu ? 

Najbolja opcija ti je da kupiš kvalitetne tenisice i trčiš vani, kad to vremenski uvjeti dozvoljavaju. Kad zahladi, na par mjeseci uzmeš članarinu u teretani i odeš na neku od njihovih traka koja je u večini slučajeva značajno bolja od bilo koje koju ćeš ti kupiti za doma.

Ako si se baš odlučio za kupnju, obzirom na osobno iskustvo, preporučio bi da izbjegavaš ove najjeftinije modele, tim više ako si konkretnijih gabarita.

U zadnje se vrijeme dosta populariziraju trake za trčanje bez motora. Nemam isksutva s njima, ali čitao sam dosta pozitivnih iskustava i naravno veliki je plus to što nema motor i još neke dijelove pa je samim tim i manje dijelova koji se mogu pokvariti.

T700 uto 28.5.2019 11:02
Tincha kaže...
T700 kaže...

Kakva su vaša iskustva, koliko se često kvare ?

Određuje li cijena kvalitetu ? 

Najbolja opcija ti je da kupiš kvalitetne tenisice i trčiš vani, kad to vremenski uvjeti dozvoljavaju. Kad zahladi, na par mjeseci uzmeš članarinu u teretani i odeš na neku od njihovih traka koja je u večini slučajeva značajno bolja od bilo koje koju ćeš ti kupiti za doma.

Ako si se baš odlučio za kupnju, obzirom na osobno iskustvo, preporučio bi da izbjegavaš ove najjeftinije modele, tim više ako si konkretnijih gabarita.

U zadnje se vrijeme dosta populariziraju trake za trčanje bez motora. Nemam isksutva s njima, ali čitao sam dosta pozitivnih iskustava i naravno veliki je plus to što nema motor i još neke dijelove pa je samim tim i manje dijelova koji se mogu pokvariti.

Ne mogu, jer moram biti doma dostupan zbog posla i obaveza, nemam teretanu u blizini i zelim to imati kod kuće jer da mogu kada želim u bilokoje doba, čak i noču, želim usput ako je moguće da gledam tv dok trćim. zvuči glupo .  

Kakva je ova https://www.ekupi.hr/KLARFIT-traka-za-trcanje-Klarstein-Pacemaker-FX5-1414857.aspx

naglase li da nema motor ? ja bi uzeo ipak sa motorom, ali bi rađe volio čuti one koji imaju iskustva.