Ostalo

The Friendzone Club

woodgamesfx čet 5.1.2012 21:45

Ja sam mišljenja da muškarac i žena ne mogu biti prijatelji, ne na način kako to mogu biti muškarac-muškarac, jer kad tad će između njih frcnut iskra strasti.

 

PS.

vjerujem u mušku ljubav, barem na onoj strasnoj razini. Penetracija me ne zanima.

zerocool12 čet 5.1.2012 21:49
woodgamesfx kaže...

Ja sam mišljenja da muškarac i žena ne mogu biti prijatelji, ne na način kako to mogu biti muškarac-muškarac, jer kad tad će između njih frcnut iskra strasti.

 

PS.

vjerujem u mušku ljubav, barem na onoj strasnoj razini. Penetracija me ne zanima.

Zensko muska prijateljstva se obicno baziraju na tome da se neko pali na nekoga...

rebelsy čet 5.1.2012 22:33

dajes kontinente, budes drag prema njoj, nasmijavas ju, pricate, pricate, pricate ... na kraju dobis "bas ti hvala prijatelju" ili "joj, kak si ti dobar" ...

 

friendzone level: 90

 

 

EDIT: sto je najgore onda vam to "prijatelju" stalno nabijaju na nos... prijatelj ovo, prijatelj ono ...

 

forzzuk čet 5.1.2012 23:40

Friendzone?

Jedna od najgorih stvari koja se može dogoditi mladom mužjaku {#}

 

Simptomi:

-plava jaja

-polako gubljenje samopouzdanja

-frustriranost

-gubitak koncentracije

 

Ili biti prijatelji onako kako treba (bez da je želiš povaliti) ili ništa,

ovo ostalo je sve prevara i laganje ponajprije samog sebe a onda nje.

doctor_crash pet 6.1.2012 00:04
forzzuk kaže...

Friendzone?

Jedna od najgorih stvari koja se može dogoditi mladom mužjaku {#}

 

Simptomi:

-plava jaja

-polako gubljenje samopouzdanja

-frustriranost

-gubitak koncentracije

 

Ili biti prijatelji onako kako treba (bez da je želiš povaliti) ili ništa,

ovo ostalo je sve prevara i laganje ponajprije samog sebe a onda nje.

 {#}.

makaweli pet 6.1.2012 00:08

Ovo bi se lako moglo pretvorit u PUA temu (Ja se nadam da ima Bugovaca koji znaju o čem se radi ).

 

Što se tiče friendzone, ja sam imao problema s tim dok nisam pročitao neke knjige. Samopouzdanje je sad na razini, puno mi bolje ide sa ženama iz jednog razloga - tretiram ih ko zadnja smeća, one su te koje mene trebaju zainteresirati, a ne obrnuto. :)

doctor_crash pet 6.1.2012 01:29
makaweli kaže...

Ovo bi se lako moglo pretvorit u PUA temu (Ja se nadam da ima Bugovaca koji znaju o čem se radi ).

 

Što se tiče friendzone, ja sam imao problema s tim dok nisam pročitao neke knjige. Samopouzdanje je sad na razini, puno mi bolje ide sa ženama iz jednog razloga - tretiram ih ko zadnja smeća, one su te koje mene trebaju zainteresirati, a ne obrnuto. :)

Žalosno je što to danas pali.

makaweli pet 6.1.2012 04:28
doctor_crash kaže...
makaweli kaže...

Ovo bi se lako moglo pretvorit u PUA temu (Ja se nadam da ima Bugovaca koji znaju o čem se radi ).

 

Što se tiče friendzone, ja sam imao problema s tim dok nisam pročitao neke knjige. Samopouzdanje je sad na razini, puno mi bolje ide sa ženama iz jednog razloga - tretiram ih ko zadnja smeća, one su te koje mene trebaju zainteresirati, a ne obrnuto. :)

Žalosno je što to danas pali.

Zašto je žalosno? Žene su te koje ti stalno trljaju u facu ideje o emancipaciji i slično, a misle da mogu svojom ribicom manipulirati muškarcima. Žalosno je to što većina papaka to djevojkama i dopušta jer je samosvijest o tome da *ebeš pravi ego booster. Djevojku koju želiš zbariti moraš staviti na zadnje mjesto, tek kad ona shvati da ti nije interesantna, tek onda se kod nje polako gradi fizička atrakcija. Lako je kasnije popustiti, i biti pravi kavalir , ali tad to i nije problem jer je već uhvaćena u zamku :D

rebelsy pet 6.1.2012 13:11
Mitsuoka kaže...
rebelsy kaže...

dajes kontinente, ...

ne znas onaj vic o policajcu i plavusi?
sjedi policajac u prepunom tramvaju i vidi plavusu kako stoji, on se ljubazno ustane da ona sjedne...na to ce ona njemu "bas ste pravi menadjer" a on odgovara "hvala na kontinentu" ;) 

Diablo86 pet 6.1.2012 15:15
BagyGamer kaže...

nadam se da sam na dobrom mjestu... ajmo ljudi kako preikiniti sa zenskom i ostati prijatelj da je ne povrijedis {#}

ako je to moguce {#}

Kažeš da si postao gay

dario111cro pet 6.1.2012 16:21
BagyGamer kaže...

nadam se da sam na dobrom mjestu... ajmo ljudi kako preikiniti sa zenskom i ostati prijatelj da je ne povrijedis {#}

ako je to moguce {#}

Cek, ti zelis u friend zone?

pandza94 pet 6.1.2012 16:34

Interesting topic indeed!

 

Nikad mi to nije išlo,ali kako se ponašati prema curi kao prema zadnjem smeću?

Tko se treba prvi javiti,kako?

 

Mislim nemam problema s curama,imam jednu,nego bi čisto htio eksperimentirati s ovim gore!{#}

rocker55555 pet 6.1.2012 17:07

Nije friendzone toliko los.

Problem je u tome sto se ta zenska vama otvori, pocne govoriti tajne i to, a vi ste ju od pocetka htjeli "opla-la", pa ste se sada i pomalo poceli zaljubljivati zato jer vam se otvorila.

I onda vi krenete "u akciju", a ona vam kaze da nema takvih osjecaja prema vama.

Vama je naravno onda "srce slomljeno".

 

 

Drugo je da je neka zenska u koju niste zaljubljeni, onda je svejedno(barem meni). 

 

 

 

 

I sam sam to nedavno iskusio, prije 3 mjeseca.

Zensku sam znao 2 godine, zaljubio se totalno i onda se dogodilo ono iznad.

Onda sam vidio da se nema smisla vise truditi, pa sam krenuo dalje. 

 

Vise skoro pa ni nepricam s njom, ponekad je se sjetim, kad mislim o svim curama koje sam mogao imati, a sve sam ih odbijao zbog nje.

 

 

Kruva.

makaweli pet 6.1.2012 23:51
pandza94 kaže...

Interesting topic indeed!

 

Nikad mi to nije išlo,ali kako se ponašati prema curi kao prema zadnjem smeću?

Tko se treba prvi javiti,kako?

 

Mislim nemam problema s curama,imam jednu,nego bi čisto htio eksperimentirati s ovim gore!{#}

Tko se treba prvi javiti? Frende moj ne funkcionira ti to preko msn-a, skype i slicno. Izađi van, nađi neku koja ti se sviđa i onda počinje akcija. Drži se pravila 5 sekundi (ako u 5 sekundi nakon što ribu primjetiš ne priđeš joj, sve je manja šansa da ćeš skupit muda i to napraviti after all ) . Ako je u društvu, prvo se upoznaj s društvom i njih na neki način animiraj, metu ignoriraj. Tek kad ona vidi da ti nije zanimljiva ona će se pokušati nekako istaknuti, a ti joj polako kreni bacat NEG-ove iliti uvrede upakirane u kompliment. Kreni s nečim sitnim, reci joj kako ima ružne cipele, kako joj ne stoji ta haljina ili slično, ali nemoj pretjerat jer je tanka granica između male kajle i uvrede. Kad vidiš da joj je zanimljivo odma počni gradit fizičku atrakciju, što više tjelesnog kontakta to bolje. Gataj joj iz dlana (nije važno što ne znaš, ona tog nije svjesna a i to je manje bitno), tapšaj po ramenu i slično. Samo se potrudi da ne bude previše awkward. :)

zerocool12 sub 7.1.2012 03:16
pandza94 kaže...

Prestrašno.

 

Uglavnom,nemogu ja tako,jednostavno sam drugačiji.

Da,a imam curu,koja nije osvojena na taj način.

 

{#}

Kolko ste skupa? Da ti zgatam kolko jos budete :D...

Dobro je onaj prije rekao, treba biti malo idiot prema njima, samo do neke granice..Kad kaze da je debela, samo reci ok, ili tako nesto, kad veli da si rekao da je debela, kazes joj da to nisi ti rekao...Nek se malo hebe..

 

commandos ned 8.1.2012 00:45

Evo ljudi danas sam se posvadjao s djevojkom koja mi se svidjala i koja me bila "stavila u friend zone". Smatrao sam da mi je prijateljica. Sve je pocelo time sto me obrisala na fb iz prijatelja, to je bila kulminacija svega. Nagovorili smo se jedno drugom, i shvatio sam da laze puno, a to nije uredu, cak sam pricao s njenom prijateljicom iz skole i ona misli isto kao i ja. Uvijek nesto izmisli samo da ne bude kriva, i sada pokusava mene okriviti i za ovo sto nismo vise prijatelji.  Tako da prijatelji NEMOJTE VJEROVATI ZENAMA, ne dopustite da vas povrijede, nedajte na sebe. Kada samo pomislim da sam bio zaljubljen u nju...

 

Ona mi je jednom kupila lizalo, prije nekoliko dana, a ono kosta 40 kf (negdje oko kune i pol), i danas ja uzmem 40 kf i dam njenom bratu da njoj da. I ona meni rece da je s tim sve gotovo, da nije trazila novac taj.. ali necu da ostajem duzan.