Sjekirica uto 7.5.2013 09:35

Da postoje teorije zavjere i teorije zavjere. Zavisi sve tko ti priča te teorije. Recimo neke teorije zavjere je krajnje nedostojno sumnjati ako si pristojan čovjek i misliš biti ugledan član društva. Recimo kako ljudi mogu biti toliko glupi da povjeruju da Irak ima oružije za masovno uništenje? To je recimo totalna laž i spada pod "Teoriju zavjere" a opet nitko ni ne pomisli o tome kada govori o teorijama zavjera iako je to daleko najveća laž od ovih drugih. A ipak američki i ini vojnici su tamo i kolju nevine ljude te ih truju uranom da Čovjek Slon izgleda kao maneken pored njihove novorođene djece.

 

Ili recimo laži poput onih iz 80ih da će komunisti iz Nikaragve doći i poklati populaciju SAD-a? Kako su ljudi mogli biti toliko glupi da to popuše? Gdje su bili "debunkeri" i skeptici onda da spriječe američku vojsku da pokolje nevine ljude zbog laži? A Vijetnam da ne spominjem. Gdje su bili ti pametnjakovići onda i sada? Čini se da se oni brinu da li ljudi vjeruju je li čovjek stupio na Mjesec ili ne. To je očito važnije od sprečavanja vjere u laž koja rezultira u pokolju milijuna nevinih

 

http://www.scientificamerican.com/article.cfm?id=moon-landing-faked-why-people-believe-conspiracy-theories

drexcya sub 18.5.2013 19:18

Bill Gates financijer eksperimentalnog sprejanja atmosfere česticama sumpora

 

Eksperimentom financiranim od strane Microsoftova osnivača Bill Gatesa raspršit će se tisuće tona čestica sumpora iznad Novog Meksika kao dio geoinžinjerske studije, unatoč činjenici da su društva za zaštitu okoliša upozorila kako bi proces mogao imati katastrofalne učinke na Zemljin eko-sustav.

David Keith, jedan od istražitelja, tvrdi da bi solarni geoinžinjering mogao biti jeftina metoda za usporavanje globalnog zagrijavanja, ali drugi naučnici upozoravaju da bi to moglo imati nepredvidive i pogubne posljedice za Zemljin klimatski sustav i zalihe hrane, prenosi Guardian. Inače upravo on upravlja fondom višemilijunskog istraživanja.

 

http://www.guardian.co.uk/environment/2012/jul/17/us-geoengineers-spray-sun-balloon

T-55 sub 18.5.2013 20:06
drexcya kaže...

 

Ma to vise nije ni neka novost.To je amerika nedavno priznala da radi jer eto da sprijece klimatske promjene.Mos si mislit koliko se oni brinu za nas.Koliko sam puta vidio poslije kise po lokvama i autima ostaje fini zuti prah(nije pjesak iz sahare).

Ili sto nas ovim virozama prase(dje su bile viroze u jugi).

Vec se zna kad ce koju virozu pustit,samo pogledajte reklame na televizoru.Reklamiraju se duksolaks tablete protiv zatvora,a ja serem brikete,poslije toga se reklamiraju se tablete protiv proljeva ja serem ko grlica...

 

 

Sto svedani misle o ovom...

drexcya sub 18.5.2013 23:20

Znam da nije novost, čak sam i ja nedavno pisao nešto o tome. Međutim, ovdje je zanimljivo da je baš Gates u igri, on se gura svugdje gdje ima prilike za depopulaciju, sa svojom "dobrotvornom" zakladom. Nedavno su nudili, mislim 10k $ onome tko smisli efektivniji kondom!? Ama baš sve načine, od birth controla, preko cjepiva pa do stvari tipa ovog, samo da nas je što manje.

T-55 sub 18.5.2013 23:47
drexcya kaže...

 

 

Negdje sam procitao da im je cilj  smanje populaciju na 500.000 ljudi u svijetu.

Sad kako to misle izvesti kraj rusije i kine i na koji nacin.To ce biti zanimljivo gledati.

MasterOdisasteR pon 27.5.2013 23:32
ja,vrba kaže...

Zanima me što mislite o ovome ? Navodno je ANSA objavila da su još samo 2 živa.

24 sata ...tu je sve moguće, ali bez obzira na to znam i da na drugim portalima postoji ta vijest.

Sto se tice same teme ,nista neocekivano.

T-55 sub 20.7.2013 21:09

Prije sat vremena snimljeno i prikazano na kojem lokalitetu.Zaokruzeni avion ostavlja normalan trag(kao na slici) a kada se priblizi pocetku mreze pode da ostavlja dugacki bijeli trag citavom duzinom mreze,a na izlasku iz mreze prestane ostavljati trag.Proletilo je vise aviona formirajuci mrezu koja je ispocetka bila bijela da bi na kraju pocrnila.

Je li jos tko primjetio to danas.

 

 

mariob95 pet 26.7.2013 18:27
redneck kaže...
mariob95 kaže...

evo malo i chemtrailova iz slavonije {#} koje sam snimio prošli tjedan

Malo učiti o svim vrstama oblaka..bazirati se na  cirruse..

Samo želim reći da nevjerujem da su to ti cirrusi, možda na slici izgleda kao da jesu. Slikao sam "oblake" koji meni nisu izgledali prirodno nakon što je prošlo kakvih 45min

od kad sam ih ugledao pa su malo široki, uostalom ako jesu cirrusi blago nama pa nas ne špricaju. Doviđenja

Shamrock ned 28.7.2013 01:19

Kondenzacijski tragovi koje ostavljaju avioni su isto vrsta cirrusa jer nastaju na isti način kao i "prirodni" oblaci, kristalizacijom vodene pare.

Obično kondenzacijski tragovi brzo nestanu, no ukoliko je atmosfera nestabilna i zasičena vlagom, tada će se pokrenuti "lančana reakcija" i kondenzacijski trag će se proširiti i ostati satima na nebu.

 

Što se tiće "trovanja" ljudi(kontrole uma i populacije, izazivanja bolesti, bla bla bla...), to nema nikakvog smisla raditi sa visine od 10 kilometara jer će vjetrovi u potpunosti otpuhati i "razrijediti" tvar koja se ispušta.

rambox ned 28.7.2013 02:37
MilkMan kaže...

da cujem misljenja

http://www.youtube.com/watch?v=VRjCCrwB3n8

 

i

 

poslje gledanja ovog gore pogledajte reklamu..

 

http://www.youtube.com/watch?v=bZiMJc--zBQ

Vezano za prvi video tj dio videa ko dobro razme engleski jel,Nevinašce tu se ne zna ko pije a ko plača blago reč šokantne izjave jednog bivšeg visokog dužnosnika porezne uprave.Pa ptice na krovu znaju da je Američki Vrhovni sud glavni, i šta oni kažu tak mora bit pa kad se radi i o porezima jel.No tip onda kaže da to ipak nije tak, a poslije još i sam potvrđuje da neki niži sud vezano za neke nove porezne zakone ne može nikako nadglasat Vrhovni sud jer je on krajnja sudska instanca.Izlanuo se

 

Znači oni vezano za poreze ipak provode drukčije porezne zakone, u odnosu na ono šta je donio Američki Vrhovni sud iako mora bit tako kako oni kažu jer nema ništa veče od Vrhovnog suda.Sunce mu hebem žarko jel, ko da gledaš Monty Pythona pa ovaj porezni tip skupa sa Američkim sistemom nije normalan ako je to istina bez greške. Dakle Američki Vrhovni sud iako je najviša instanca, kad se radi o porezima te naplati taj isti Američki Vrhovni sud nije najviše zakonodavno tijelo i ne treba se postupat po njegovim odlukama. No ako je Vrhovni sud zadnji i najmjerodavniji, kad se radi oporezima to nije tak iako je tip potvrdil suprotno a onda kasnije izjavil nekaj sasvim drugo a jezuš kristuš blago si ga Amerima God Bless America.{#}{#}

 

Premotati video na 34.00, pa dalje dobro slušajte šta govori bivši visoki dužnosnik porezne uprave.Smijeh

 

http://www.youtube.com/watch?v=VRjCCrwB3n8

mbaksa pet 18.10.2013 11:32
tunder kaže...

State of Mind: The Psychology of Control(imdb)

Dokumentarni film(nema prijevoda)

http://www.youtube.com/watch?v=vM8cxlYoRHs

Možeš li iz tog filma izdvojiti što pametno i svježe? Ne da mi se dva i pol sata gledati jedne te iste teorije zavjera koje sam već stoput čuo i koje su već stoput pobijene ili nemaju nikakve osnove.

 

PS film koji Alexa Jonesa uzima za ozbiljno teško se može nazvati dokumentarnim. {#}

Flying Elephant pet 18.10.2013 11:52

Baš sam pročitao Vrli novi svijet i svidio mi se više od Orwella i mislim da je takav rasplet situacije izgledniji. Sve što je Huxley adresirao mi imamo danas, ako ne već razvijeno, onda barem u začecima.

 

Čak sam se i uhvatio kako razmišljam da takav rasplet situacije i nije tako loš, jer i danas imamo i klasno društvo, najnižim kastama samo treba neki jednostavni posao, osjetilne predstave, promiskuitet, a kada nešto pođe po krivu soma.

 

Što vi mislite?

tunder pet 18.10.2013 13:18
mbaksa kaže...

Možeš li iz tog filma izdvojiti što pametno i svježe? Ne da mi se dva i pol sata gledati jedne te iste teorije zavjera koje sam već stoput čuo i koje su već stoput pobijene ili nemaju nikakve osnove.

 

Cijeli film je pun pametnih  primjera i detalja koji se nadovezuju na temu,

kad bih naveo jedan(za koji si već čuo) nebi imalo smisla.

 

Radi se o kontroli ljudskih resursa

 

State Of Mind istražuje znanost kontrole koji je evoluirao
kroz generacije da nas drže čvrsto na mjestu, tako da diktatori,
power brokeri i korporacijski lutkari mogu profitirati od našeg
neznanja i robovanja. Iz nakovnja obveznog školovanja za medije i zabavu,
što se čuvaju u vječnom ropstvu s idejama koje oblikuju naše akcije.

Otkriva tajne manipulacije na poslu i daje šokantne i potisnute povijesne i aktualne primjere.
Od antičkih korijena kontrole ljudskog ponašanja do zrelosti u
eksperimentima kontrole uma obavještajnih agencija i drugih organa manipulacije.

mbaksa pet 18.10.2013 21:29
tunder kaže...
Radi se o kontroli ljudskih resursa

 

State Of Mind istražuje znanost kontrole koji je evoluirao 

Tu si negdje nešto profulao u padežu. Nije mi jasno što si želio reći i zašto spominješ znanost.

 

tunder kaže...
kroz generacije da nas drže čvrsto na mjestu, tako da diktatori, 

power brokeri i korporacijski lutkari mogu profitirati od našeg 
neznanja i robovanja. Iz nakovnja obveznog školovanja za medije i zabavu, 
što se čuvaju u vječnom ropstvu s idejama koje oblikuju naše akcije.

A što točno ti zagovaraš? Što bi se prema tebi trebalo učiti u školama?

 

tunder kaže...
Otkriva tajne manipulacije na poslu i daje šokantne i potisnute povijesne i aktualne primjere. 

Od antičkih korijena kontrole ljudskog ponašanja do zrelosti u 
eksperimentima kontrole uma obavještajnih agencija i drugih organa manipulacije.

Govori li se što o religijama? Naime, upravo one su najveći faktor u tome da su ljudi neobrazovani i da ne znaju kritički razmišljati. Upravo one od svih zavjerničara imaju najveći utjecaj na društvo putem indoktrinacije, bar kod nas. U SAD-u je vidljiv i jak utjecan korporacija, kojima zapravo odgovar visoka religioznost, jer upravo visoko religiozni ljudi naginju udesno, republikanizmu i ekstremnom republikanizmu, a prvo i osnovno republikancima je zaštititi bogatstvo bogatih i što je više moguće srezati socijalna prava.