Ostalo

Superizbori 2024!

NEW_MAN sri 3.4.2024 14:03

Kladil sam se sa frendom da su Hrvati jedan od najglupljih naroda i kladili smo se da na izbore opet ne bude izaslo dovoljno ljudi.

Moj tip je bil 57% izlaznost a on je optimist i tipuje na 70%.

 

Jedna lagana anketa da vidimo kak dise IT u Hrvata. 

Disclaimer: Ne znam koliko je ovo anonimno i koji uvid ima BUG u ankete. 

 

Please nemojte ovaj thread pretvoriti u politicko prepucavanje i neko pretjerano pametovanje o politici.

DuxCro sri 3.4.2024 14:15

Glasat ću za Možemo. Vratili su dug koji je Mile Banditos nabio Zagrebu. Mislim da će s vremenom nešto i napraviti od Hrvatske. HDZ je dokazana mafijaška organizacija. Milanović je bio premijer i nije napravio NIŠTA. Sve što zna je davati debilne i arogantne izjave kakvih bi se i Donald Trump posramio. I nije me briga što netko zna za koga ću glasati. Da glasam za HDZ, onda bi me bilo sramota to priznati.

NEW_MAN sri 3.4.2024 14:21
DuxCro kaže...

Glasat ću za Možemo. Vratili su dug koji je Mile Banditos nabio Zagrebu. Mislim da će s vremenom nešto i napraviti od Hrvatske. HDZ je dokazana mafijaška organizacija. Milanović je bio premijer i nije napravio NIŠTA. Sve što zna je davati debilne i arogantne izjave kakvih bi se i Donald Trump posramio. I nije me briga što netko zna za koga ću glasati. Da glasam za HDZ, onda bi me bilo sramota to priznati.

 Hear, hear!

Izzy sri 3.4.2024 14:59

Nemamo mi dobar izbor. Mislio sam čak za SDP. Iz razloga što, da se ne lažemo Milanović je arogantan i ne doliči takav izričaj predsjedniku, ali je iskren, govori istinu, suprostavlja se i to sve volim i cijenim. Ipak, što se tiče općenito SDP-a, ne volim ljevičarenja i ljevičarska preseravanja. To mi se iskreno gadi, ma užas. Jednako kao što mi se gadi HDZ-ovo preseravanje domoljubljem, a djela im govore suprotno. To da su kriminalna bagra i boli ih ona stvar za građane. Tako da u biti ne znam... Kažem opet, nemamo nekakav izbor. Čak bi rekao da HDZ nije nesposoban, imaju sposobne ljude, ali su lopovi, lažljivci, pokrivaju kriminalce, ubojice čak, ma sve najgore. I još nešto vrlo bitno - poslušnici su, sluge, a takvi će nažalost vrlo vjerojatno biti i njihovi nasljednici (tko god to bio). Suverenitet imamo samo na papiru.

HCMAA čet 4.4.2024 10:33

moji su listići nevažeći...prva dva puta glasao za HLSL dok je bio još Budiša...ono mislio da onaj L nije za ukras...ali brzo uvidio da su isto sranje drugo pakiranje...tako da od onda samo nevažeći...čak zadnji par godina nosim listiće kući...

markoal čet 4.4.2024 22:18

Evo citam bas ovaj clanak https://www.bug.hr/istrazivanja/istina-je-precijenjena-ekscentricni-stavovi-privlace-vise-paznje-i-lajkova-39820

Sjetih se naseg facebook predsjednika. Mislim da bi SDP nama u ITu povecao standard u odnosu na ostale, jer mi mozemo raditi za strance od doma, ne utjecu na nas puno, a sigurno ce ici rezati troskove u javnom sektoru mirovine, pogodnosti braniteljima, smanjiti benefite kod porodiljnog kao i prošli put. I onda ce jos vise ljudi odseliti a doci nesto vise nepalaca.

Ljudi koji ne znaju sloziti smislenu recenicu, argument, vec se brane napadajuci druge, za mene su najvece dno dna, nisu vrijedni spomena. Žaloste me mnogu koji to podrzavaju i ne razmisljaju svojom glavom, kao ni ovi huligani u splitu.

Boris grozni čet 4.4.2024 22:26

Pa ako sad izlaznost nebude barem 70% ja bi kao predsjednik drugi dan ukinuo sve blagdane do danjeg! Dobijes free dan iz samo jednog razloga da se dignes ujutro i odeš na glasanje pa radi do kraja dana kaj te volja!

jozef pet 5.4.2024 00:42
Boris grozni kaže...

Pa ako sad izlaznost nebude barem 70% ja bi kao predsjednik drugi dan ukinuo sve blagdane do danjeg! Dobijes free dan iz samo jednog razloga da se dignes ujutro i odeš na glasanje pa radi do kraja dana kaj te volja!

 predsjednik to ne može. Regulirano je Zakonom. 

Zaporožac pet 5.4.2024 06:29

Ukinuti stranke na 10 godina i za to vrijeme prepustiti vođenje države, ekonomije, odabranim stručnjacima iz EU, smjeniti bruku Milanovića, postaviti ponovo elitno kulturnoga Josipovića.

Izzy pet 5.4.2024 06:46

Je... Kako su ga prozvali - lignja. Da, kulturan, ali bez čvrstog stava i mišljenja. Milanović mu je čista suprotnost. Neka pljuje po kriminalnoj gamadi.