Ostalo

Stolica / Fotelja za računalo?

wyks uto 13.8.2019 01:31

Vidim sad da si i javio u medjuvremenu kupnju.

Ta koju si uzeo izgelda da ima bolju sjedalicu, a i ovaj naslon za vrat je bolji.

Cijena nije losa.

Samo sto u Linksu u Rijeci nemaju bas puno toga izlozenog...

Luka123 uto 13.8.2019 18:07

Imam onu arozzi jeftinu iz Linksa bila 800kn na "akciji" prošle god., jos uvijek traje. Malo tvrda za guz, ali jako kvalitetna. Ima godinu dana, još uvijek nema tragova po sebi istrošenosti i slicno, preporučam neki guzni kušinić i za glavu koji možete kupiti na eBayu.

The_Fichek uto 13.8.2019 20:46
Luka123 kaže...

Imam onu arozzi jeftinu iz Linksa bila 800kn na "akciji" prošle god., jos uvijek traje. Malo tvrda za guz, ali jako kvalitetna. Ima godinu dana, još uvijek nema tragova po sebi istrošenosti i slicno, preporučam neki guzni kušinić i za glavu koji možete kupiti na eBayu.

Tipa koji jastuk za glavu, može neki link pls?

Damir22 pet 30.8.2019 20:16

Nema razloga da ne valja....

Ono sto mene "zabrinjava" je tako mala tezina ove stolice, ako je tocan podatak o 15kg tezine....  vjerovatno se radi o plasticnim nogama.

Class 2 podizac na 90+kg mi je malo optimisticno na duze staze, a ni visina naslona ti nije neka, opcenito dimenzije stolice i naslona sugeriraju da je tocno ono sto najcesce mozes naci u opisu ove stolice - "The Avenger model is designed especially for smaller gamers up to 170 cm tall."

I ja sam je gledao svojevremeno, no na svoju visinu i tezinu sam odustao.....

Damir22 pon 30.9.2019 20:56
mariolla79 kaže...

btw jer ima tko GAMDIAS ACHILLES E2 L i jel to kaj valja...

Meni odlicna, evo vec neka 2 mjeseca, konstantno sjedenje od 10+ sati dnevno.....

masivna, udobna, ogroman naslon, sjedalica mozda nesto malo tanja, ali jako udobna za guz.....trpi 100 kila svaki dan satima, bez ikakvih problema, a zadrzava udobnost...

Ako bi bas nesto morao zamjeriti, onaj jastucic za ledja je nesto manjih dimenzija, pa ako si krupnije gradje i tezine, malo ga je zeznuto pravilno namjestiti, tako da njega ni ne koristim... ali to je individualno, nekome mozda apsolutno nebi smetao....