Ostalo

Što ste radili za novu 2009?

UBIZEC cORPORATION čet 1.1.2009 09:15

Pozz evo doceko jutro...bio kod mene party dosli frendovi napili smo se i onda smo gledali bruce leea(na yutubu),zatim smo otisli do livadice jedne kraj moje kuce i izvodili te poteze oko 2 ujutro bilo je odlicno onda smo halali malo pijani cod2 i polako se trijeznili colom Belji se i nastavili se smijat gledajuci chuka norrisa i bruce leea kak se fajtaju bilo je prebolesno hahah lol

 

SRETNA VAM NOVA GODINA VAMA I VASIM OBITELJIMA DA IMATE PUNO SRECE I ZDRAVLJA!

UBIZEC cORPORATION čet 1.1.2009 15:00

benko kaže...
ti si se dosta rano i uspio dic ;)
 ma nisam Namigiva cjelu noc bio budan prijatelji tek otisli u 9 ujutro ja sam nemogu vjerovat kolko bolesno je bilo da smo se smijali bruce leeu i glumili njegove poteze urokani loliska

pajic3 čet 1.1.2009 21:40

hahha bilo je nezaboravno za novu...  unajmili smo neki kafić i par divljaka se našlo i doslovno ga cijelog porazbijali.. onda ja pobjego kod frenda u stan i vidiš tamo još gore.. svi veseli sa čekićima po zidu i čupaju parket. a ja onako mamuran se smijem..  xD baš su divljii, nanose štetu bez cilja...

goodye čet 1.1.2009 22:08

Ja sam sjedio u kuci i gledao neki film do ponoci, poslje ponoci gledao drugi film :D.

Zena mi trudna i nije mogla cijelu noc biti u zadimljenom kaficu, pa sam ju cuvao (jesam dobar :D). Jos k svemu tome je zaspala u 10. Ma sta da vam kazem bilo mi ludo i NEZABORAVNO.

Makić pet 2.1.2009 00:00

rođendan mi bia 31 pa došla ekipa satrali se u spizi pa kasnije u grad do ponoći kod prijatlja u kafiću izašli malo po ure pa u drugi do 3 i onda u treći do 4.30

došli opet kod mene a ja nisam ima kljča pa san se onakov provlačija kroz prozor od wc 50*90, satra se al je bilo nezaboravno

Najbrži pet 2.1.2009 00:05

Slavio u sali s moto klubom i frendicama, bila je i obitelj tamo...ma bila LUDNICA...kad smo mi svi tamo luđaci...hehe...bio sam od pola 7h pa sve do 19h spavao...

fifiX pet 2.1.2009 14:37
Drakon kaže...
fifiX kaže...

zbario neku prilično slatku slovenku

 ti očito nepodržavaš bojkot slovenskih proizvodaNamigiva
 ja podržavam izreku "Make love, not war"