Gman čet 24.2.2011 19:35

Kako se blizi taj dan, 08.03.2011. ove godine, trazim prijedloge u sto se "pretvoriti" na taj dan, pa malo sa ostalom ekipom ludovati po gradu.

Volio bih se maskirati u nesto/nekoga, a da me nitko ne prepozna, mislim nije to toliki problem, ali je vazno uraditi nesto ludo.

 

Pa pustite malo masti na volju i iznesite svoje prijedloge, kao i ono sto cete vi biti ili to planirate.

 

Mozete stavljati i slike i videe, nek vam bude po volji. {#}

Gunner_V čet 24.2.2011 19:37
Gman kaže...

Kako se blizi taj dan, 08.03.2011. ove godine, trazim prijedloge u sto se "pretvoriti" na taj dan, pa malo sa ostalom ekipom ludovati po gradu.

8.3.? Pa kaj nije onda Dan žena? :O

I utakmica Barca-Arsenal :D

FlyBoy čet 24.2.2011 19:38

Jučer ja dođem doma s posla, i nabacim lagano kunjanje, onako baš mi fino toplo, kad netko zvoni. Mrsko meni ustat, a ovaj ne odustaje. Napkon nađem ključ, otvorim vrata, kad ono par klinaca i deru se : Maškareeee. Rek'o mrš u tri krasne, probudi me, mamicu vam..Odma' su se razbježali :D

Gman čet 24.2.2011 19:40
Gunner_V kaže...

8.3.? Pa kaj nije onda Dan žena? :O

I utakmica Barca-Arsenal :D

Da, maskare "padaju" na dan zena. {#}

FlyBoy kaže...

Jučer ja dođem doma s posla, i nabacim lagano kunjanje, onako baš mi fino toplo, kad netko zvoni. Mrsko meni ustat, a ovaj ne odustaje. Napkon nađem ključ, otvorim vrata, kad ono par klinaca i deru se : Maškareeee. Rek'o mrš u tri krasne, probudi me, mamicu vam..Odma' su se razbježali :D

Hahahahah. U nas im darujes krafnu i odosee. 

 

EDIT : Zar Mato nema clockanog skutera? {#}

The Unforgiven čet 24.2.2011 19:42
Gman kaže...

 

EDIT : Zar Mato nema clockanog skutera? {#}

Ima, al' ima i Zetora kojeg je clocknuo iz BIOS-a, taktove podigao jel'? :D

 

Btw dolaze i k nama dječurlija, prošle godine sam ih otjerao heavy metalom.

Gman čet 24.2.2011 19:43
nick54312 kaže...

Mafia, ono crno odjelo bijela kravata, kubanka ako si u mogućnosti se prvozat s nekom ruskom limuzinom kao što je ovo bilo bi odlično. To smo mi mislili ali frend mi baš prodao Ladu.

Mislim da i zamraceni Mercedes odgovara. {#}

Mentalist čet 24.2.2011 19:45

Nadjes nekog dobrog prijatelja i maskira te u ovo...

 

Naravno, nadam se da me modovi nece ozbiljno shvatiti i da necu dobiti crveni karton. Osobno, i ja kao jedini inteligentan u razredu imam tu retardiranu duznost da odaberem....

Mentalist čet 24.2.2011 20:28
gjurki kaže...

molim vama maškare 1 dan traju, wtf?? i tako kasno počinju...nama u crikvenici 2 mjeseca traju..http://www.maskare.net/  evo da malo vidite šta su maškare!:D

 

Dva mjeseca su jedna sestina godine, mi ne trosimo toliko vremena na budalastine.

 

P.S.

 

Vidio sam na TV-u, zakolji ovna, zguli mu kozu (zajedno sa glavom) i nabaci ga preko sebe.

Batista čet 24.2.2011 20:31
Mentalist kaže...
gjurki kaže...

molim vama maškare 1 dan traju, wtf?? i tako kasno počinju...nama u crikvenici 2 mjeseca traju..http://www.maskare.net/  evo da malo vidite šta su maškare!:D

 

Dva mjeseca su jedna sestina godine, mi ne trosimo toliko vremena na budalastine.

 

P.S.

 

Vidio sam na TV-u, zakolji ovna, zguli mu kozu (zajedno sa glavom) i nabaci ga preko sebe.

ti prvi ne... :)

pandza94 čet 24.2.2011 20:31
Mentalist kaže...
gjurki kaže...

molim vama maškare 1 dan traju, wtf?? i tako kasno počinju...nama u crikvenici 2 mjeseca traju..http://www.maskare.net/  evo da malo vidite šta su maškare!:D

 

Dva mjeseca su jedna sestina godine, mi ne trosimo toliko vremena na budalastine.

 

P.S.

 

Vidio sam na TV-u, zakolji ovna, zguli mu kozu (zajedno sa glavom) i nabaci ga preko sebe.

Inače imaju poremećaj ličnosti...{#}

Mislim da vremensko razdoblje od 14 do 20 godina nije baš naklonjeno maškarama.

Pa ne planiram osim ako bude najavljeni party negdje vani.

Čestitke iznimkama.

 

Mitch čet 24.2.2011 20:33

Ja ću za maškare bit konjska prednjica ili stražnjica sa frendom :P

Šalim se, bit ću overclocker Matinog Baotiana i usput ću glumit top shop da prodajem OC-ni Zetor Black Edition.

Šalim se opet, bit ću android robot.

Šalim se opet, ne idem u maškare već par godina.

lzgr čet 24.2.2011 21:52
Gman kaže...

Kako se blizi taj dan, 08.03.2011. ove godine, trazim prijedloge u sto se "pretvoriti" na taj dan, pa malo sa ostalom ekipom ludovati po gradu.

Volio bih se maskirati u nesto/nekoga, a da me nitko ne prepozna, mislim nije to toliki problem, ali je vazno uraditi nesto ludo.

 

Pa pustite malo masti na volju i iznesite svoje prijedloge, kao i ono sto cete vi biti ili to planirate.

 

Mozete stavljati i slike i videe, nek vam bude po volji. {#}

Maskiraj se u trolla {#}

Stoja čet 24.2.2011 21:55

Evo što je prava ideja, lijepo nabavi tutu, ofarbaj crne prugice, stavi milijon satova na ruku i biti će isti sanader{#} Neće te nitko prepoznati. A ovako mi rječani to radimo(slika dolje){#}