Ostalo

Rus u šumi snimio djevojčicu kako levitira

crni pauk sri 5.1.2011 13:40
Ad4pt3r kaže...

Meni to izgleda ko da je ona kapuljačom zapela za granu, a ove dvije su pobjegle odmah, a tko ne bi koliki je ovaj cucak.

{#}  pa kaj bi radila dva metara u zraku s kapuljačom,kako bi zapela  {#} nezz meni izgleda ko da stvarno lebdi.. 

marino708 sri 5.1.2011 13:40
crni pauk kaže...

Evo što je snimio jedan Rus vidite pa komentirajte,kako je to moguče {#}vidi 

ma to je namješteno{#}jesi vidio da kad je trebala ona žena uzet dijete snimatelj je pustio kameru dole da snima.možda je i slučajno stavio dole kameru a opet u to nevjerujem možda su je na uže stavili pa je lebdila pa je snimatelj stavio kameru dole da je ona žena skine sa užeta.

Ad4pt3r sri 5.1.2011 13:41
crni pauk kaže...
Ad4pt3r kaže...

Meni to izgleda ko da je ona kapuljačom zapela za granu, a ove dvije su pobjegle odmah, a tko ne bi koliki je ovaj cucak.

{#}  pa kaj bi radila dva metara u zraku s kapuljačom,kako bi zapela {#} nezz meni izgleda ko da stvarno lebdi.. 

Pa kaj bi radila. Moj mali brat je zapel skoro na vrhu šljive za onu etiketu od majice. Da ga je netko snimil, i on bi lebdio.

win4crazzy sri 5.1.2011 13:44
Ad4pt3r kaže...
crni pauk kaže...
Ad4pt3r kaže...

Meni to izgleda ko da je ona kapuljačom zapela za granu, a ove dvije su pobjegle odmah, a tko ne bi koliki je ovaj cucak.

{#}  pa kaj bi radila dva metara u zraku s kapuljačom,kako bi zapela {#} nezz meni izgleda ko da stvarno lebdi.. 

Pa kaj bi radila. Moj mali brat je zapel skoro na vrhu šljive za onu etiketu od majice. Da ga je netko snimil, i on bi lebdio.

hahahahahaha

Caesar et Brutus sri 5.1.2011 14:01

Ovo je carski, brijem da mu se cuko zove Tarzan, a meni isto, da budem iskren, izgleda, ko da je zapela kapuljačom, a pobjegla kolko je noge nose kad je cuko zarezao xD da je bar ugrizao bih ja vidio kad bi ona vise letjela :) brijem da bi vise slijetala ko na hipodromu LOL

mjaut82 sri 5.1.2011 23:23

pa kako gledam,da je svezana konopcem,nemoguce bi bilo da tijelo bude u onakvom polozaju,osim toga bas sam se trudio da uocim konopac,ali ga nisam video...vjerovatno je neka prevara,ali kako god bilo dobro je odradjeno...

 

FlyBoy sri 5.1.2011 23:41

Točno to što Supreme Commander kaže, zašto je on uopće palio kameru, da snima kera usred šumetine? I taman slučajno pas otišao tamo iza grmlja i ovaj ga slijedio s kamerom, i tamo sasvim slučajno klinka levitira.{#}

doxy pet 7.1.2011 00:53

Obrati pažnju malo bolje, i vidit ćeš u pozadini nekaj zamućeno kaj me prvo podsjetilo na žirafu...pretpostavljam da je neko pomagalo i veliki FAKE.