Ostalo

Recenzije by forumaši

DamageHigh sub 31.7.2010 22:11

Jebo me pas ne vjerujem...

Danas radim i razmišljam kako bi u suradnji s Mirom trebalo otvoriti ovakvu temu i zaljepiti sticky upravo u ovom podforumu...i ti isti dan dođeš s ovim..fascinatno i definitivno podržavam..

TU, hvala. =)

 

Btw. razvrstaj review-ove po kategorijama nekakvim i po abecednom redu da bude preglednije ako Miro prihvati sticky. I još jedan mali prijedlog - pokraj svakog review-a napiši by ____..Namigiva

 

EDIT: Vidim sada da i IVO ima ovdje ovlasti..onda IVO, zalijepi sticky..:P

Weky sub 31.7.2010 22:14
DamageHigh kaže...

Jebo me pas ne vjerujem...

Danas radim i razmišljam kako bi u suradnji s Mirom trebalo otvoriti ovakvu temu i zaljepiti sticky upravo u ovom podforumu...i ti isti dan dođeš s ovim..fascinatno i definitivno podržavam..

TU, hvala. =)

 

Btw. razvrstaj review-ove po kategorijama nekakvim i po abecednom redu da bude preglednije ako Miro prihvati sticky. I još jedan mali prijedlog - pokraj svakog review-a napiši by ____..Namigiva

  Heh

Što se tičke ostatka, mislio sam da se otvori novi podforum, ne sticky tema. Dakle u podforumu pokraj teme piše ime autora, stoga netreba by_

 

Mozda ako se adminima da, da otvorimo i pdf-ove unutar tog pdf-a (reviewi by forumasi), a ti bi pdf-ovi bili kategorije.

 

Mislim da bi to bio veliki teret za admine, ali svejedno kako oni odluce da im je lakse, preglednije, ali mislim da definitivno trebamo svrstati reviewe na jedno mjesto.

 

pdf-podforum kratica

DamageHigh sub 31.7.2010 22:21
Weky kaže...
DamageHigh kaže...

Jebo me pas ne vjerujem...

Danas radim i razmišljam kako bi u suradnji s Mirom trebalo otvoriti ovakvu temu i zaljepiti sticky upravo u ovom podforumu...i ti isti dan dođeš s ovim..fascinatno i definitivno podržavam..

TU, hvala. =)

 

Btw. razvrstaj review-ove po kategorijama nekakvim i po abecednom redu da bude preglednije ako Miro prihvati sticky. I još jedan mali prijedlog - pokraj svakog review-a napiši by ____..Namigiva

  Heh

Što se tičke ostatka, mislio sam da se otvori novi podforum, ne sticky tema. Dakle u podforumu pokraj teme piše ime autora, stoga netreba by_

 

Mozda ako se adminima da, da otvorimo i pdf-ove unutar tog pdf-a (reviewi by forumasi), a ti bi pdf-ovi bili kategorije.

 

Mislim da bi to bio veliki teret za admine, ali svejedno kako oni odluce da im je lakse, preglednije, ali mislim da definitivno trebamo svrstati reviewe na jedno mjesto.

 

pdf-podforum kratica

Aha ti misliš cijeli forum Reviewi by forumaši (kao Hardver)? Sličan prijedlog je već bio i nije prošao. Siguran sam da neće niti ovaj jer je Miro rekao da bi to dovelo do hrpetine novih podforuma u kojima nema toliko tema..zato sam ja i mislio jednu sticky temu gdje je sve objedinjeno što bi bilo izvrsno riješenje..

Weky sub 31.7.2010 22:23

Kako god se admin odluče da je lakše, preglednije, ali definitivno bi bilo super sve na jedno mjesto ubaciti.

 

Ako bude tema išla na sticky, ja obecajem da cu je azurirati te urediti post (izbaciti nepotrebne prjedlgoe koji bi cinili nelogicnom sticky temu).

Weky ned 1.8.2010 09:24

Ja sam uredio poruku i odlučio svrstati po kategorijama sve reviewe. Moderatora molim:

- Promjenu naziva teme (Kao korisnički reviewi i sl.)

- Premještaj u odgovarajući podforum

- Te po mogucnosti Sticky

 

Kasnije cu još svrstati po abecednom redu.

 

Hvala.

Fake_Alert ned 1.8.2010 17:59

To sam prije mislio,ali sta nije bolje ako netko trazi neki review ili nesto pa da nade medu grafičke kartice podforumom ? Ko ce se snac medu gomilu reviewa na jednom podforumu i naci nesto sto mu treba,a ovako samo klikne na "procesori i maticne" i pod sticky nade reviewe ako mu treba. /nosupport.

Weky ned 1.8.2010 18:35
Fake_Alert kaže...

To sam prije mislio,ali sta nije bolje ako netko trazi neki review ili nesto pa da nade medu grafičke kartice podforumom ? Ko ce se snac medu gomilu reviewa na jednom podforumu i naci nesto sto mu treba,a ovako samo klikne na "procesori i maticne" i pod sticky nade reviewe ako mu treba. /nosupport.

  Pametni Fake, ajde prosvjetli me ti s nečim boljim, i napiši preglednij popis svih ovakvihj tema i objedini ih na jedno mjesto u jedan forum.

Fake_Alert ned 1.8.2010 18:57
Weky kaže...
Fake_Alert kaže...

To sam prije mislio,ali sta nije bolje ako netko trazi neki review ili nesto pa da nade medu grafičke kartice podforumom ? Ko ce se snac medu gomilu reviewa na jednom podforumu i naci nesto sto mu treba,a ovako samo klikne na "procesori i maticne" i pod sticky nade reviewe ako mu treba. /nosupport.

  Pametni Fake, ajde prosvjetli me ti s nečim boljim, i napiši preglednij popis svih ovakvihj tema i objedini ih na jedno mjesto u jedan forum.

Jesi ti sljep?

Weky ned 1.8.2010 18:58
Fake_Alert kaže...
Weky kaže...
Fake_Alert kaže...

To sam prije mislio,ali sta nije bolje ako netko trazi neki review ili nesto pa da nade medu grafičke kartice podforumom ? Ko ce se snac medu gomilu reviewa na jednom podforumu i naci nesto sto mu treba,a ovako samo klikne na "procesori i maticne" i pod sticky nade reviewe ako mu treba. /nosupport.

  Pametni Fake, ajde prosvjetli me ti s nečim boljim, i napiši preglednij popis svih ovakvihj tema i objedini ih na jedno mjesto u jedan forum.

Jesi ti sljep?

  Pa nevidim nigdje da si ti napravio nešto pametnije bolje... Ako kuzis, nevidim nigdje tu tvoju temu sa popisom reviewa ili podforum.

Fake_Alert ned 1.8.2010 19:01
Weky kaže...
Fake_Alert kaže...
Weky kaže...
Fake_Alert kaže...

To sam prije mislio,ali sta nije bolje ako netko trazi neki review ili nesto pa da nade medu grafičke kartice podforumom ? Ko ce se snac medu gomilu reviewa na jednom podforumu i naci nesto sto mu treba,a ovako samo klikne na "procesori i maticne" i pod sticky nade reviewe ako mu treba. /nosupport.

  Pametni Fake, ajde prosvjetli me ti s nečim boljim, i napiši preglednij popis svih ovakvihj tema i objedini ih na jedno mjesto u jedan forum.

Jesi ti sljep?

  Pa nevidim nigdje da si ti napravio nešto pametnije bolje... Ako kuzis, nevidim nigdje tu tvoju temu sa popisom reviewa ili podforum.

Tema s popisom je ok,ali podforum ne.Za sve ostalo ima na drugim podforumuma (graficke kartice,procesori i MBO) ima reviewa kao sticky,a na novom podforumu samo nered bi bio nac nesto medu gomilu reviewa.

Weky ned 1.8.2010 19:03

Pa vidiš da sam uredio poruku i napravio temu sa popisom svih reviewa, odustao sam od takve ideje otvaranja novog podforuma, jedino mi je naslov teme u banani, a mod nezeli preimenovati.

ExXxEr ned 1.8.2010 19:07

+karma Osmijeh

 

vjerovatno moderatori cekaju nekog iz redakcije, ako te ne poslusaju idemo tamo i postavit cemo satore i strajkovat gladju sve dok ne dobijes sto trazis! Belji se

AFK ned 1.8.2010 19:27

Samo da te upozorim da ti je krivi link za NZXT Tempest Evo Case Review stavio si link za SLI na CrossFire pločama [review] pa samo to ispravi i sve 5.

Weky ned 1.8.2010 19:34
AFK kaže...

Samo da te upozorim da ti je krivi link za  NZXT Tempest Evo Case Review stavio si link za  SLI na CrossFire pločama [review] pa samo to ispravi i sve 5.

  SređenoNamigivaHvala.

betmen uto 3.8.2010 18:45

po meni, bilo bi najbolje da se u svakom podforumu (grafičke, procesori, zvučnici, i sl.) napravi jedna tema u kojoj će se stavljati reviewi. i ta tema bi naravno, bila sticky.

 

recimo, kad uđem u podforum sa grafičkim karticama, da odmah vidim temu 'Recenzije forumaša'.

na taj način, modovi samo trebaju otvoriti novu temu u svakom podforumu ( a to zapravo možemo i mi)

vexx5555 čet 5.8.2010 13:08

Napokon da je netko i to napravio. Izvrsno!!! All power directed into support system!!! Smijeh

 

Jedino mi je malo čudno što ima tako malo reviewa,mislio sam da ih je cijela hrpa.