Ostalo

Pozivnice za privatne torrent trackere

Mihael_111 sub 18.1.2020 19:57
Silent horror1992 kaže...

Poklanjam na lipe oči 5thr pozivnica jer sam usrane volje i u totalnoj banani. 

Znači.

Prvih 5 ili vam ga najbržih 5 dobiva code za reganje.

 

Dobitnici: 

 

1. 9111963  --- rubiroza

 

Budite kolegijalni pa ako vam ne treba pozivnica ili već imate acc nemojte se javit.

Zdravo !

 

Pošto sam do sada podijelio desetke pozivnica, a tam u panelu gotovo uvijek isti broj korisnika stoji, to mi govori da su mnogi banirani,a nisam vodio evidenciju kako bih spriječio da mi se jave prijestupnici i opet traže acc, pa stoga od sada lijepo pišem u post gdje udijelim pozivnice ime nicka sa thr i nicka sa bughr. Pa da vidimo.

 

 

 

 

Moze i meni? Necu hit&runnat, ovo sam napiso po 2x put jer te nisam citiro... Osjecam se kao boomer

dturko ned 19.1.2020 00:31
spookymulder84 kaže...

Molim vas kontaktirajte me na PM, ne pratim odgovore na forumu a ni nemojte ga gušiti bezveze :)

 

Silent horror1992 kaže...

Preko pp se javi.

Mislim da bi bilo bolje da se ljudi javljaju ovdje umjesto inboxa, tako da vas možemo upozorit mi koji vodimo evidenciju o podjeljenim pozivnicama i onima koji su ih spušili, a ima ih bome dosta na ovom forumu.

 

But that's just my opinion.

spookymulder84 ned 19.1.2020 00:32
dturko kaže...

Mislim da bi bilo bolje da se ljudi javljaju ovdje umjesto inboxa, tako da vas možemo upozorit mi koji vodimo evidenciju o podjeljenim pozivnicama i onima koji su ih spušili, a ima ih bome dosta na ovom forumu.

 

But that's just my opinion.

 Pošteno, hvala!

blenton pon 20.1.2020 08:37

ne bih samo tako dijelio THR jel je iskustvo pokazalo da to nije dobro a rekao bih

da se radi i o nekoj vrsti fenomena,,,,,,,,,puno ljudi traži pozivnice a većina se ne

može držati osnovnih pravila pa mi moram priznati nije baš jasno.

blenton pon 20.1.2020 08:50
Mary Sue kaže...

Šalila sam se. No slažem se s tobom, nikomu ne treba vjerovati. Pozivnicu ne bih dala ni sebi, a kamoli komu drugom.

 sorry,nisam vidio komentar nešto ranije,no dobro

Silent horror1992 pon 20.1.2020 08:52
Mary Sue kaže...

Šalila sam se. No slažem se s tobom, nikomu ne treba vjerovati. Pozivnicu ne bih dala ni sebi, a kamoli komu drugom.

 

Tim tempom bi na trackerima bilo manje od 10 korisnika pa opet ne bi imalo smisla kao što nema davat šakom i kapom oa da piju banove heh

blenton pon 20.1.2020 09:04
Silent horror1992 kaže...
Mary Sue kaže...

Šalila sam se. No slažem se s tobom, nikomu ne treba vjerovati. Pozivnicu ne bih dala ni sebi, a kamoli komu drugom.

 

Tim tempom bi na trackerima bilo manje od 10 korisnika pa opet ne bi imalo smisla kao što nema davat šakom i kapom oa da piju banove heh

 ne bi, argumentiraj,neki screen, ali ne bezveze i ok

Silent horror1992 pon 20.1.2020 20:01
Silent horror1992 kaže...

Poklanjam na lipe oči 5thr pozivnica jer sam usrane volje i u totalnoj banani. 

Znači.

Prvih 5 ili vam ga najbržih 5 dobiva code za reganje.

 

Dobitnici: 

 

1. 9111963  --- rubiroza

2. Widowmaker --- zglemb

3. Gamerx:)xxx --- simpa

4.Volegradele --- volegradele

5.Otišla prijateljici jednog forumaša --- IvaPozitiva

 

Budite kolegijalni pa ako vam ne treba pozivnica ili već imate acc nemojte se javit.

Zdravo !

 

Pošto sam do sada podijelio desetke pozivnica, a tam u panelu gotovo uvijek isti broj korisnika stoji, to mi govori da su mnogi banirani,a nisam vodio evidenciju kako bih spriječio da mi se jave prijestupnici i opet traže acc, pa stoga od sada lijepo pišem u post gdje udijelim pozivnice ime nicka sa thr i nicka sa bughr. Pa da vidimo.

 

 

Bump

 

Otišlo sve.

Lp

 

spookymulder84 sri 22.1.2020 20:29
Nudim:

Otvaram mali KONKURS za TorrentHR - 1 pozivnica i CrnaBerza - 2 pozivnice

Prednost imaju oni koji:

- Imaju račun na drugim torrent trackerima sa dobrom statistikom (molim dokaz)

- Su na BUG forumu registrirani duže vrijeme i/ili više sudjeluju na forumu

- Imaju dediciranu 24/7 mašinu ili seedbox

- Seeduju koliko mogu, a ne isključivo minimalno potrebno

APLICIRATI SE MOGU SVI

Konkurs otvoren do 27.01. (+- dan-dva) ili do prve 3 prijave (po trackeru)

Biti će još konkursa od strane mene ukoliko se pokaže da su pozvani bili vrijedni pozivanja

Kandidati koji dobiju pozivnicu morati će se registrirati sa istim korisničkim imenom koji imaju na BUG forumu

Kandidati koji dobiju pozivnicu imaju rok od tri dana da se registriraju i da mi se jave

Napišite na forumu da tražite invite od mene, pa ću vas upisati u konkurs dolje.

Važi isto pravilo za username kao i za konkurs

----------------------------------------------------------

STANJE KONKURSA (25.01.2020.)

Prijavljeni za THR:

- punkrockos

- renchy666

- kriszg

Prijavljeni za CrnaBerza:

- renchy666

 

Gotov konkurs, pozivnicu za THR je dobio punkrockos, a za CrnaBerza renchy666

Do sljedećeg puta!

----------------------------------------------------------

Nudim invite-e na sljedećim trackerima isključivo uz dokaz dobre statistike na drugim trackerima (odvojeno od konkursa)

AlphaRatio (x1),

IPTorrents (x1),

JPopSuki (x1),

myAmity (x3),

MyAnonamouse (x1),

TorrentDay (x2, x1)

 

Tražim

Neki generalni Njemački tracker sa sadržajem Njemačkog porekla i/ili Njemačkim dubovima

notwhat.cd notwhat cd

FileFicho ned 26.1.2020 19:58
Santana kaže...
FileFicho kaže...

Treba mi preporuka trackera sa 4K filmovma te trackera sa dobrim encoding communityjem i tutorialima.

 hdbits i awesomehd su u vrhu po kvaliteti

 Imam odličnu reputaciju na svim trackerima na kojima sam i već skoro godinu dana tražim pozivnice za navedene trackere i još na NITI jednu ponudu nisam naišao. Netko iskusniji neka kaže, ima li koji drugi način osim platiti suludih $200 preprodavačima. 

BORG pon 27.1.2020 02:03
FileFicho kaže...

 Imam odličnu reputaciju na svim trackerima na kojima sam i već skoro godinu dana tražim pozivnice za navedene trackere i još na NITI jednu ponudu nisam naišao. Netko iskusniji neka kaže, ima li koji drugi način osim platiti suludih $200 preprodavačima. 

AwesomeHD - ako imas btn acc, imas tamo na njihovom forumu recruitment.

HDB - tesko, odnosno nikako preko ovakih javnih foruma tipa bug-a.

 

FileFicho pon 27.1.2020 10:19
BORG kaže...
FileFicho kaže...

 Imam odličnu reputaciju na svim trackerima na kojima sam i već skoro godinu dana tražim pozivnice za navedene trackere i još na NITI jednu ponudu nisam naišao. Netko iskusniji neka kaže, ima li koji drugi način osim platiti suludih $200 preprodavačima. 

AwesomeHD - ako imas btn acc, imas tamo na njihovom forumu recruitment.

HDB - tesko, odnosno nikako preko ovakih javnih foruma tipa bug-a.

 

 Tražio sam i BTN, ali ni njih nema baš...

Da ne idemo skroz u offtopic... tražim BTN pozivnicu, mogu ponuditi IPT, TL, CrnaBerza i THR pozivnice. Po zahtjevu šaljem dokaze o ratiu i seedboxu

BORG pon 27.1.2020 15:18
FileFicho kaže...

 Tražio sam i BTN, ali ni njih nema baš...

Da ne idemo skroz u offtopic... tražim BTN pozivnicu, mogu ponuditi IPT, TL, CrnaBerza i THR pozivnice. Po zahtjevu šaljem dokaze o ratiu i seedboxu

Problem je sto ti trackeri koje trazis (BTN, HDB i slicni) su odavno popunili svoj ciljani ''user base''.

I sada su u poziciji da biraju kome ce dati ogranicen broj pozivnica.

Stoga, ti korisnici koji i dobiju invajt ce biti oprezni koga ce pozvati, jer odgovaraju za osobu koju pozivaju.

Ako pozovu cheatera, trejdera ili nekoga tko prije bio banan, mogu se pozdraviti sa svojim accountom tamo.

 

Prije se vrlo lako upalo na gore spomenute trackere.

Clanovi su lako dobivali pozivnice, koje su se djelile medusobno.

Sada je sve to puno teze, jer kao sto rekoh, vrlo vrlo mali broj ljudi ima pozivnice.

I naravno taj tko ima, nije blesav da riskira za nekoga koga ne poznaje.

Nadam se da sam ti donekle objasnio ''problem''.