Ostalo

Postoji li u hrvatskoj pravi news portal?

skrasnik sub 27.2.2010 23:49

Dakle, zanima me da li, po vašem mišljenju, kod nas postoji pravi news portal. Ja smatram da ne postoji jer na najčitanijim portalima možemo samo pročitati tko je s kim uslikan i u kojoj pozi, tko je dao gol u zadnjoj utakmici te čija je si*a ispala na pozornici. Da ne pričam o kašnjenju vijesti i senzacionalističkim prikazima manje prometne nesreće u Ilici.

i_rambo_plache ned 28.2.2010 00:55

Ovisi što misliš pod 'pravim' news portalom...

 

Evo par - po mom mišljenju - pravih news portala: LINK, LINK 2, LINK 3.

 

Tračeriju su ljudi željeli, tračeriju su ljudi dobili. Bez brige, ne bi novinari pisali o sisama da to narod ne zanima. Ako ti toliko smeta, nemoj čitati takve vijesti.

skrasnik pon 1.3.2010 00:01
i_rambo_plache kaže...

Ovisi što misliš pod 'pravim' news portalom...

 

Evo par - po mom mišljenju - pravih news portala: LINK, LINK 2, LINK 3.

 

Tračeriju su ljudi željeli, tračeriju su ljudi dobili. Bez brige, ne bi novinari pisali o sisama da to narod ne zanima. Ako ti toliko smeta, nemoj čitati takve vijesti.

 Ma na te sam portale i mislio. Koliko im treba vremena da nesto objave, a ako i objave to je vijest koju si mogao pročitati na teletekstu par sati prije. Malu prednost dajem net.hr zbog manje žutila, a business.hr uglavnom pere po vijestima iz ekonomije i tu su stvarno dobri (dok se ne ugase). Što se tiče index.hr, to mi dođe kao da čitam 24 sata - tko je s kim u kakvoj obleki. Možda monitor.hr, vecernji.hr? Stvarno više ne znam gdje potražiti svježe vijesti