Ostalo

Piratizacija...

qwertzuiop uto 12.1.2010 19:54

evo zanima me sto mislite o piratizaciji.Ne samo igrica vec i muzike,programa itd

 

 

 

 

meni je recimo debilno da nam priprde cjenu od 400 kuna za noviju igricu 

 

to bi onda ispalo ovako:  komp(3000-6000)+win(oko 1500)+ofice(1500)+barem jedna starija igra(200)+muzika 

 

to je ooko 6k za uredsko racunalo i 9k  za malo jace

Old Iggy uto 12.1.2010 19:57
qwertzuiop kaže...

evo zanima me sto mislite o piratizaciji.Ne samo igrica vec i muzike,programa itd

 

 

 

 

meni je recimo debilno da nam priprde cjenu od 400 kuna za noviju igricu 

 

to bi onda ispalo ovako:  komp(3000-6000)+win(oko 1500)+ofice(1500)+barem jedna starija igra(200)+muzika 

 

to je ooko 6k za uredsko racunalo i 9k  za malo jace

Kakve veze imaju uredsko računalo i igre?

VirtUoso uto 12.1.2010 19:59

Joj. Bilo je par slicnih threadova koji nisu dobro zavrsili. Ne mislim nista lose o piratizaciji. Smatram da je to vrh humanosti i dobrote da nam odredjene skupine ljudi daju nesto besplatno sto inace kosta ogromne sume novca.

 

Blah... Blah... Blah...

blackalbum uto 12.1.2010 21:01
VirtUoso kaže...

Joj. Bilo je par slicnih threadova koji nisu dobro zavrsili. Ne mislim nista lose o piratizaciji. Smatram da je to vrh humanosti i dobrote da nam odredjene skupine ljudi daju nesto besplatno sto inace kosta ogromne sume novca.

 

Blah... Blah... Blah...

ja sam za i protiv,ako se program koristi za zaradu,tada sam protiv piratizacije,ali ako neki klinac skine i krekira neki program od 1000 dolara samo da bi se s njim igrao tada sam za,a što se tiče glazbe i filmova,kupujem glazbu i ponekad idem u kino,tako da sam načelno protiv piratizacije iako skidam filmove i glazbu s interneta,tko sve može kupiti