blonde_ambition1011 pon 10.2.2014 12:47

Htjela bih da mi netko da nekakav link od neke stranice s oružijem ili preporuči nekakvu knjigu, počelo mi je to jako zanimati (možda zato što mi je stari cijeli život u vojsci), a kako sam ja tipična ušminkana plavuša, odvalio bi mi se smijat u facu kad bih ga to pitala, iako sam imala priliku držati i pištolj i pušku jeeee koliko sam bila oduševljena i tako mi dobro stoji u ruci {#}

Bernard Huky Hux pon 10.2.2014 12:49
blonde_ambition1011 kaže...

Htjela bih da mi netko da nekakav link od neke stranice s oružijem ili preporuči nekakvu knjigu, počelo mi je to jako zanimati (možda zato što mi je stari cijeli život u vojsci), a kako sam ja tipična ušminkana plavuša, odvalio bi mi se smijat u facu kad bih ga to pitala, iako sam imala priliku držati i pištolj i pušku jeeee koliko sam bila oduševljena i tako mi dobro stoji u ruci {#}


Hoćeš li se udati za mene? {#}

 

 

p.s. ja sam isto plavuša {#}

 

p.s.s posjedujem legitimnim putem čehoslovačku zbrojovku, kako god okreneš stalno se možemo napucavati {#} 

zeroname pon 10.2.2014 23:14
blonde_ambition1011 kaže...

Htjela bih da mi netko da nekakav link od neke stranice s oružijem ili preporuči nekakvu knjigu, počelo mi je to jako zanimati (možda zato što mi je stari cijeli život u vojsci), a kako sam ja tipična ušminkana plavuša, odvalio bi mi se smijat u facu kad bih ga to pitala, iako sam imala priliku držati i pištolj i pušku jeeee koliko sam bila oduševljena i tako mi dobro stoji u ruci {#}

Jesi ti ikada pucala iz puške pogotovo neke malo jače. Jesi ikada vidjela a kamoli pucala iz m48. Pazi ti kažeš dobro ti stoji u ruci a jesi svjesna da puška može slomit ključnu kost ako se nezna sa njom rukovat. To mi nikako ne ide u glavu kad se ženske pocnu ljepit za oruzje a neznaju ni kuhaču držat.

blonde_ambition1011 uto 11.2.2014 13:52

Huky, planiram na muriju ove godine, ponovno, nakon 2 puta, i samo želim malo proširiti horizonte {#}

 

Zeroname, za tvoju informaciju, znam vrlo dobro kuhati, a svoje seksističke frustracije liječi na nekom drugom ili odi kod doktora, svejedno mi je {#}

kivic15 uto 11.2.2014 13:53
blonde_ambition1011 kaže...

Htjela bih da mi netko da nekakav link od neke stranice s oružijem ili preporuči nekakvu knjigu, počelo mi je to jako zanimati (možda zato što mi je stari cijeli život u vojsci), a kako sam ja tipična ušminkana plavuša, odvalio bi mi se smijat u facu kad bih ga to pitala, iako sam imala priliku držati i pištolj i pušku jeeee koliko sam bila oduševljena i tako mi dobro stoji u ruci {#}

što te točno zanima?moderno oružje?povijesno oružje?automati ili bolt?

evo jedan domaći forum o oružju  http://forum.hr-oruzje.org pitaj šta te zanima

rustweaver uto 11.2.2014 14:05
zeroname kaže...

To mi nikako ne ide u glavu kad se ženske pocnu ljepit za oruzje a neznaju ni kuhaču držat.

Pa nakon ovakvog motivacijskog govora nije ni čudno da se cure klone takvih stvari. Svašta... {#}

 

Nitko se nije rodio pametan, sve se uči.

kivic15 uto 11.2.2014 14:09

za početak kreni sa zračnom,bez optike,a tek kasnije se prebaciva na prave(ako imaš priliku uopće koristiti pravu pušku)...ak oideš u policiju,očekuj HS2000 a ne M16A2 i sl.

1domagoj1 uto 11.2.2014 14:38
kivic15 kaže...

za početak kreni sa zračnom,bez optike,a tek kasnije se prebaciva na prave(ako imaš priliku uopće koristiti pravu pušku)...ak oideš u policiju,očekuj HS2000 a ne M16A2 i sl.

Ne kuzim, strpao si i usporedio u istoj recenici poluautomatski pistolj i jurisnu pusku? Lol.

kivic15 uto 11.2.2014 19:03
kivic15 kaže...

za početak kreni sa zračnom,bez optike,a tek kasnije se prebaciva na prave(ako imaš priliku uopće koristiti pravu pušku)...ako ideš u policiju,očekuj HS2000 a ne M16A2 i sl.(pri tome sam mislio da želi na policijsku akademiju,a kako se vidi da je očito napaljena na puške,napisao sam joj da puške ne očekuje) znam da sam možda krivo skužio ovo ''idem na muriju'',al hebiga...