luxman sri 13.5.2009 13:31

Jeste li sigurni da su stvari kakve vidite baš onekve kakvima se prvoga trena cine?

Mr. Angry je nalijevo, a Ms.Calm nadesno. Ustanete li ovog trena sa svoje udobne fotelje i odmaknete se dva, tri metra od zaslona svog kompjutera dobra je vjerojatnost (ako nemate problema s dioptrijom) da ce se desiti nešto posve neobicno. Facijalnu su iluziju kreirali Phillippe G.Schyns i Aude Oliva sa škotskog sveucilišta u Glasgowu.

žeto sri 13.5.2009 15:37
luxman kaže...

Jeste li sigurni da su stvari kakve vidite baš onekve kakvima se prvoga trena cine?

Mr. Angry je nalijevo, a Ms.Calm nadesno. Ustanete li ovog trena sa svoje udobne fotelje i odmaknete se dva, tri metra od zaslona svog kompjutera dobra je vjerojatnost (ako nemate problema s dioptrijom) da ce se desiti nešto posve neobicno. Facijalnu su iluziju kreirali Phillippe G.Schyns i Aude Oliva sa škotskog sveucilišta u Glasgowu.

 Ovo je fantastično ! Ili sam ja danas na nečemu...
Moljac sri 13.5.2009 15:46
luxman kaže...

Jeste li sigurni da su stvari kakve vidite baš onekve kakvima se prvoga trena cine?

Mr. Angry je nalijevo, a Ms.Calm nadesno. Ustanete li ovog trena sa svoje udobne fotelje i odmaknete se dva, tri metra od zaslona svog kompjutera dobra je vjerojatnost (ako nemate problema s dioptrijom) da ce se desiti nešto posve neobicno. Facijalnu su iluziju kreirali Phillippe G.Schyns i Aude Oliva sa škotskog sveucilišta u Glasgowu.

 LOL
Oly_E3 sri 13.5.2009 22:46
Fićo_CoD 5 kaže...
Oly_E3 kaže...

Evo nekih

 2. i 5. stvarno ne kužim :-S
 Pod 2. je B kvadrat jednake boje kao A (probao u paitu čak provjeriti), a u 5. nestaje onaj rub sivi
Fićo_CoD 5 sri 13.5.2009 22:51
Oly_E3 kaže...
Fićo_CoD 5 kaže...
Oly_E3 kaže...

Evo nekih

 2. i 5. stvarno ne kužim :-S
 Pod 2. je B kvadrat jednake boje kao A (probao u paitu čak provjeriti), a u 5. nestaje onaj rub sivi
 kak to??? meni je B bijele boje, a A sivkaste boje???
M4r10 sri 13.5.2009 22:54
luxman kaže...

Jeste li sigurni da su stvari kakve vidite baš onekve kakvima se prvoga trena cine?

....

Facijalnu su iluziju kreirali Phillippe G.Schyns i Aude Oliva sa škotskog sveucilišta u Glasgowu.

 Nemoj srat!!! Prejakooo!!!
jurluk sri 13.5.2009 23:00

Fićo_CoD 5 kaže...
kak to??? meni je B bijele boje, a A sivkaste boje???
 pa tebi se tako čini. jer je oko tromo. zato i jest varka. to su dva kvadrata potpuno iste nijanse sive boje

bed sri 13.5.2009 23:06

jurluk kaže...
Fićo_CoD 5 kaže...
kak to??? meni je B bijele boje, a A sivkaste boje???
 pa tebi se tako čini. jer je oko tromo. zato i jest varka. to su dva kvadrata potpuno iste nijanse sive boje
 Da su nijanse iste - jesu, ali to nema nikakve veze s tromosti oka..