Ostalo

Oproštaj za moju ljubav, Igora Enlightenedphoenixa

EnlightenedPhoenix sub 25.6.2011 08:58

Dragi...svi koji ste znali i bili prijatelji s mojim Igorom....i koji ste se u beskonačnost s njim ovdje dopisivali i razgovarali.....

Toliko me boli što ovo pišem i ne znam kako sam sposobna uopće javiti vam....na ovaj način moram, jer ne znam drugi pošto vas ne znam.....

Znam da je ovdje stekao mnoge prijatelje i volio je ovdje provoditi vrijeme, zato vam i pišem jer znam da bi i on to volio.....


Igor je preminuo jučer , 24.6., popodne u Vinkovačkoj bolnici.....od svoje bolesti.......


Znam da su ovdje mnogi bili prijatelji s njim....i znam da bi i on volio da vam kažem kako bi neki evenualno mogli doći na....ispracaj.....


Ispracaj će biti u ponedjeljak....u za sada još neutvrđeno vrijeme....u njegovim Vinkovcima.....


Svatko tko je prijatelj i....želi doći i oprostiti se fizički od moje ljubavi je dobrodošao....



Elena

Ranko Kukumar sub 25.6.2011 09:14
Intel&ATI kaže...

@miki: a tko nas je to još napustio, nisam u toku baš?

  Mike Litoris. Srušio se pred kompom dok je čitao temu "Kutak za F1 Ljubitelje" i dok je hitna došla umro od srca ako se ne varam.

miki1981 sub 25.6.2011 09:20
Ranko Kukumar kaže...
Intel&ATI kaže...

@miki: a tko nas je to još napustio, nisam u toku baš?

  Mike Litoris. Srušio se pred kompom dok je čitao temu "Kutak za F1 Ljubitelje" i dok je hitna došla umro od srca ako se ne varam.

Ne znam dal je baš bilo točno tako, ali o njemu se radi, da.

mind_challenge sub 25.6.2011 09:46

Počivao u miru.

edit: dobio sam Elenino dopuštenje za ovo, pa bih vas htio nešto zamoliti:

  Znam da je recesija i sve to, ali baš si mislim, mogli bi mi sa foruma skupiti koju kunu pa barem cvijeće kupiti. Ako je netko za neka me kontaktira na pp.   Hvala.