xxxxx pet 15.4.2011 23:09
Mentalist kaže...
wyks kaže...

Ima jedna dobra trgovina pored one na trgu na uglu, dosta jeftina.

Neki stariji forumaši će se sjetiti pored koje trgovine :)

Ona, gore na spratu.

I da napomenem trgovina je na drugom spratu, ne na prvom, nemožeš ići liftom pokvaren je, imaš stepenice tamo lijevo samo prođi kroz plava vrata.

wyks pet 15.4.2011 23:12
xxxxx kaže...
Mentalist kaže...
wyks kaže...

Ima jedna dobra trgovina pored one na trgu na uglu, dosta jeftina.

Neki stariji forumaši će se sjetiti pored koje trgovine :)

Ona, gore na spratu.

I da napomenem trgovina je na drugom spratu, ne na prvom, nemožeš ići liftom pokvaren je, imaš stepenice tamo lijevo samo prođi kroz plava vrata.

Ali prije mora pozvoniti na ulazu jer su vrata uvijek zaključanja. Samo zvono je kvarljivo pa treba malo više drndati.

tpg pet 15.4.2011 23:14
wyks kaže...
xxxxx kaže...
Mentalist kaže...
wyks kaže...

Ima jedna dobra trgovina pored one na trgu na uglu, dosta jeftina.

Neki stariji forumaši će se sjetiti pored koje trgovine :)

Ona, gore na spratu.

I da napomenem trgovina je na drugom spratu, ne na prvom, nemožeš ići liftom pokvaren je, imaš stepenice tamo lijevo samo prođi kroz plava vrata.

Ali prije mora pozvoniti na ulazu jer su vrata uvijek zaključanja. Samo zvono je kvarljivo pa treba malo više drndati.

Ako neradi zvono onda kucaj !

bobica257 pet 15.4.2011 23:21
NoDiggity kaže...

ja sam svoje narucio u austriji posto oni imaju djecje brojeve ajmo tako nazvat visko sam 185 i mrsav u nijedom ducanu u zg nism mogao naci

za 2500 kn dobro odijelo :D

wyks kaže...

Pa to ti je pored shopa za tehnologiju samo baš.

tpg kaže...
marky55 kaže...

Zanima me gdje bih mogao kupiti odijelo za firmu... znači 14-15 godina starost....hvala unaprijed :)

Inače djeca od 14-15 godina rade u firmi              djete drago ti još neznas obrisati guzicu sam a da radis u firmi .

mac92 kaže...

Ovisi od kud si probaj kotkino odijelo (izvorno hrvatsko :) ), imaju sveg, a i šivaju po mjeri ako je potrebno. Ja sam svoje platio za 1500kn.

C-C-C-C-COMBO BREAKERS!!!11!

1domagoj1 pet 15.4.2011 23:21
tpg kaže...

Inače djeca od 14-15 godina rade u firmi              djete drago ti još neznas obrisati guzicu sam a da radis u firmi .

O Bog moj, nadam se da se šališ...

 

Firma == krizma.

 

Negde se to govori krizma, negde firma...

marky55 pet 15.4.2011 23:23

firma kao sakrament -.-


a jel mogu kupit odijelo negdje u west gateu ili city one-u ili king crossu ili areni?
da se ne mučim po trgovima i to kad nepoznam grad :/

bobica257 pet 15.4.2011 23:25
marky55 kaže...
firma kao sakrament -.-


a jel mogu kupit odijelo negdje u west gateu ili city one-u ili king crossu ili areni?
da se ne mučim po trgovima i to kad nepoznam grad :/

ima u city centru onem jeda trgovina ali moraš ići dalje od benetona pa skreneš lijevo. Tamo su ti mala siva vrata. Pozvoni i otvorti ći ti...