Ostalo

Da li je ovo normalno ?!

ulinsky pet 19.11.2010 21:15

Danas momak 8 razred (kao 7 u Hrvatskoj) bacio suzavac u školi na času pred 30 učenika  
I umjesto da se botardu (to vam je kada se spoje bot+retard) snizi vladanje i da dobije par roditeljskih šamarčina stara mu je došla u školu sa nekom gorilom (inače žena "sumnjivog" morala,sponzoruša) i sve riješila.

A ja kao predsjednik savjeta učenika sam morao da odobrim tu odluku inače bi po mene bile "trajne sankcije" zbog nepoštivanja pravila škole!  
Inače sam sa dotičnim imao problema jer se uvijek isticao po varvarstvu i glupostima,a u torbi arsenal hladnog oružja,koje mu stara opravdava kao samoodbrana.


Pa ko ovdje koga zavarava ? Pobiću ih sve majke mi!!!!! 
Dokle im se sklanjati sa puta,DOKLE ???

 

 

 

 

 

 

eterna luchar pet 19.11.2010 21:19

evo ti pjesma za "kolegu" http://goo.gl/WtWar

_____________________________________________

 

 

Šesnaest ti je godina i drma te pubertet

želja za životom raste, tvoj je ceo svet

proradile su žlezde, luče se hormoni

postaeš zreo čovek, sinoć si bio u komi

 

Drugačije sad gledaš na suprotan spol

zato budi glavni dopadni se njoj

bavi se sportom i osnuj bend

ti mora da pratiš svaki j*beni trend

 

pričaj, misli svašta

budi grub ali nežan kad treba

za nju ti si dar sa neba

ti si najjači, ne osečaš bol

neka uz alkohol i krv poteče

ruši, lomi sve ovo je momačko veče!

 

Što si stariji sve si gori

tebe nitko nemože da voli

ti ćeš biti lud samo dog si mlad

u tebi raste obićan gad

tvoja starost ne menja stvari

i kad ti bude šezdeset 

bićeš uvek samo 

pubertetlija stari!

 

BEDNIK-ti si bednik

kažeš da si četnik-NE S*RI

 

eterna luchar pet 19.11.2010 21:26
netko,netkovic kaže...
Dovedi nekog skina u razred, i reci da vas muci commie :D

time će sve riješiti...100%

i usput će ovaj riješiti da ga dočeka negdje s nekom palijom ili još gore kakvim nožem ili bokserom i deformira ga ili ubije

netko,netkovic pet 19.11.2010 21:27
eterna luchar kaže...
netko,netkovic kaže...
Dovedi nekog skina u razred, i reci da vas muci commie :D

time će sve riješiti...100%

i usput će ovaj riješiti da ga dočeka negdje s nekom palijom ili još gore kakvim nožem ili bokserom i deformira ga ili ubije

Na kojeg ti misliš? XD

Skinic nebi nekaj tak napravil, mozda bi ga prebil malo, ali tak nekaj :/, osim ako ne dovedes nekog obicnog divljaka, taj ti onda nije skin :D,Uglavnom,ne vjeruj svim stereotipima o skinsima, puno njih je pogrešno.

A sad ozbiljno, vas učenika je više (nadam se) koji ste protiv njega, pa ljepo dajte u novine, ili se žalite, mogu izbacit 1 - 2 pa i 5, ali cijelu školu, sumnjam...

Skizzy pet 19.11.2010 21:33

To su ti svi k*eteni koji su sad bahati i misle da su najjači, a za par godina će po smeću rovat jel nigdje nećeju moć s takvim ocjenama {#}

 

Ne govorim to o sebi ko da sam neki anđeo ili nešto znam se i ja potuć i sve ali ovo što se događa po vani to stavrno.

netko,netkovic pet 19.11.2010 21:35
Top Bugovac kaže...
ulinsky kaže...

[...]

Takve mi rješavamo dosta brzo..

Zovemo nekog jakog sa škole i taj ga istuče..

Ako on zove svoje prijatelje onda nas dođe isto.. (nas 10 najjačih..)

Hah, i on ima mozda kojih 3 - 5 ljudi sa sobom,koji bi ga odhebali za jednu pivu, znam takve, obicni olos bez buducnosti i bez nekog cilja..

Skizzy pet 19.11.2010 21:36
mind_challenge kaže...
Skizzy kaže...

To su ti svi k*eteni koji su sad bahati i misle da su najjači, a za par godina će po smeću rovat jel nigdje nećeju moć s takvim ocjenama {#}

  F{#}CK YEAH!

HEHE vidi mog pravopisa hahah

eterna luchar pet 19.11.2010 21:36
netko,netkovic kaže...
eterna luchar kaže...
netko,netkovic kaže...
Dovedi nekog skina u razred, i reci da vas muci commie :D

time će sve riješiti...100%

i usput će ovaj riješiti da ga dočeka negdje s nekom palijom ili još gore kakvim nožem ili bokserom i deformira ga ili ubije

Na kojeg ti misliš? XD

Skinic nebi nekaj tak napravil, mozda bi ga prebil malo, ali tak nekaj :/, osim ako ne dovedes nekog obicnog divljaka, taj ti onda nije skin :D,Uglavnom,ne vjeruj svim stereotipima o skinsima, puno njih je pogrešno.

A sad ozbiljno, vas učenika je više (nadam se) koji ste protiv njega, pa ljepo dajte u novine, ili se žalite, mogu izbacit 1 - 2 pa i 5, ali cijelu školu, sumnjam...

mislim da bi ga ovaj iz razreda dočekao negdje...

a skinjo, iskustva koja imam s njima, a na žalost imam ih su takva da su zapravo kao pojedinci kukavice, a kao grupa najveće dase, čim ima je omjer 2:1 face su..inače o njima sam iz prve ruke vidio da nije mit da su al ono stvarno glupavi...

li ovo je OFFTOPIC i ja mu nikako ne preporučam miješanje s boneheadima (ime za nazi-skinse) (inače skinsi nisu u prginalu nazi-fašisti već radnički pokret koji je usko vezan uz antifašizam)

ulinsky pet 19.11.2010 21:36
Skizzy kaže...

To su ti svi k*eteni koji su sad bahati i misle da su najjači, a za par godina će po smeću rovat jel nigdje nećeju moć s takvim ocjenama {#}

 

Ne govorim to o sebi ko da sam neki anđeo ili nešto znam se i ja potuć i sve ali ovo što se događa po vani to stavrno.

 Nisi pročitao sve,ima on para,kada završi školu ima obezbjeđeno gde će da radi..

Skizzy pet 19.11.2010 21:40
ulinsky kaže...
Skizzy kaže...

To su ti svi k*eteni koji su sad bahati i misle da su najjači, a za par godina će po smeću rovat jel nigdje nećeju moć s takvim ocjenama {#}

 

Ne govorim to o sebi ko da sam neki anđeo ili nešto znam se i ja potuć i sve ali ovo što se događa po vani to stavrno.

 Nisi pročitao sve,ima on para,kada završi školu ima obezbjeđeno gde će da radi..

Ma to za njega znam ali to su rijetki pojedinci koje starci vuku čitav život na "grbači" a većina završi ovako:

mind_challenge pet 19.11.2010 21:42
dery kaže...

Započmi mu pravit neslane šale,npr.zaljepi mu vrata od stana sa super ljepilom da ih ne može otvorit itd....

  zanima me jeli ovo izvedivo, i koliko se ljepila potroši na prosječna vrata?

giga pet 19.11.2010 21:42
ulinsky kaže...
Skizzy kaže...

To su ti svi k*eteni koji su sad bahati i misle da su najjači, a za par godina će po smeću rovat jel nigdje nećeju moć s takvim ocjenama {#}

 

Ne govorim to o sebi ko da sam neki anđeo ili nešto znam se i ja potuć i sve ali ovo što se događa po vani to stavrno.

 Nisi pročitao sve,ima on para,kada završi školu ima obezbjeđeno gde će da radi..

http://www.youtube.com/watch?v=1GI4t19Xgkc&NR=1

pirat01 pet 19.11.2010 21:44
Skizzy kaže...
ulinsky kaže...
Skizzy kaže...

To su ti svi k*eteni koji su sad bahati i misle da su najjači, a za par godina će po smeću rovat jel nigdje nećeju moć s takvim ocjenama {#}

 

Ne govorim to o sebi ko da sam neki anđeo ili nešto znam se i ja potuć i sve ali ovo što se događa po vani to stavrno.

 Nisi pročitao sve,ima on para,kada završi školu ima obezbjeđeno gde će da radi..

Ma to za njega znam ali to su rijetki pojedinci koje starci vuku čitav život na "grbači" a većina završi ovako:

A neki odu u mafiju, i kriminal pa postanu jedni od najbogatijih u drzavi (pa poslije rove po smecu :D)

netko,netkovic pet 19.11.2010 21:46
eterna luchar kaže...
netko,netkovic kaže...
eterna luchar kaže...
netko,netkovic kaže...
Dovedi nekog skina u razred, i reci da vas muci commie :D

time će sve riješiti...100%

i usput će ovaj riješiti da ga dočeka negdje s nekom palijom ili još gore kakvim nožem ili bokserom i deformira ga ili ubije

Na kojeg ti misliš? XD

Skinic nebi nekaj tak napravil, mozda bi ga prebil malo, ali tak nekaj :/, osim ako ne dovedes nekog obicnog divljaka, taj ti onda nije skin :D,Uglavnom,ne vjeruj svim stereotipima o skinsima, puno njih je pogrešno.

A sad ozbiljno, vas učenika je više (nadam se) koji ste protiv njega, pa ljepo dajte u novine, ili se žalite, mogu izbacit 1 - 2 pa i 5, ali cijelu školu, sumnjam...

 

mislim da bi ga ovaj iz razreda dočekao negdje...

a skinjo, iskustva koja imam s njima, a na žalost imam ih su takva da su zapravo kao pojedinci kukavice, a kao grupa najveće dase, čim ima je omjer 2:1 face su..inače o njima sam iz prve ruke vidio da nije mit da su al ono stvarno glupavi...

li ovo je OFFTOPIC i ja mu nikako ne preporučam miješanje s boneheadima (ime za nazi-skinse) (inače skinsi nisu u prginalu nazi-fašisti već radnički pokret koji je usko vezan uz antifašizam)

 

Onda sam ja bonehead, anyway, nije vise to kao nekad, misljenja su se promijenila, B&H sada nagovara svoje ljude na skolovanje, da bi se mozemo pokazati u drugom svijetlu. Uglavnom radnički pokret, je nastao na temelju njemačke radničke stranke (oni koji poznaju povijest znat će tko je napravio tu stranku). Okružen sam "boneheadima" i pogodi koliko tučnjava je bilo u posljednjih godinu dana, nijedna, to kaj se međusobno naguravamo, je odmjer snaga, ali ništa ozbiljno. Pokušaj pogledati i drugu stranu medalje, ponekad nije sve onakvim kakvim se ti čini. A žalosno je u svemu tome kaj se nađu idioti, koji nemaju pojma za što se "bore" i okreću se skin-nacizmu samo kako bi se tukli. Znam jednu cijelu grupu takvih ljudi, narkomani su, piju s imigrantima, tuku ljude bezveze, i sve normalne grupe su ih se odrekle (ali skuzi ovo, "boneheadi" su protiv droge, ovi se drogiraju).

eterna luchar pet 19.11.2010 21:47

mislim da smo svi skupa otišla malo daleko od tematike koji je mladi gosp. Ulinsky predstavio...
Riješenje koje je najizglednije je to da ćeš se strpiti još koju godinu dok ne maturiraš ili da se sprijateljiš s njim i pridobiješ ga na svoju stranu... plati mu pivo i ćevape, zaplite pljugu, pljunite u šake i rukujte se...

netko,netkovic pet 19.11.2010 21:48
eterna luchar kaže...
mislim da smo svi skupa otišla malo daleko od tematike koji je mladi gosp. Ulinsky predstavio...
Riješenje koje je najizglednije je to da ćeš se strpiti još koju godinu dok ne maturiraš ili da se sprijateljiš s njim i pridobiješ ga na svoju stranu... plati mu pivo i ćevape, zaplite pljugu, pljunite u šake i rukujte se...

Ovo zadnje mu ne preporučujem, ako je toliki luđak taj lik, vjerojatno će mu zabit nož u leđa. Bolje neka se cijeli razred žali na njega, i riješit će se. Snaga kroz zajedništvo...

CroVandal pet 19.11.2010 21:50

jel ima to negdje u novinama ili na netu? ako nema lijepo posalji detaljan mail u novine i ostani anoniman i naravno reci da je informacija 100% tocna! i da mogu provjeriti neka nasumicno ispituju ucenike!

netko,netkovic pet 19.11.2010 21:53

Inače jeste istina da će se izvuči, nažalost. Kod nas je jedan lik s njih 20-toricom razbio tuđe dvorište, ima inače 18 godina i prijetio mu je zatvor od 2 godine, ali naravno tu je uskočila njegova teta (bogata) i izvukla ga, i što je on iz toga naučio? Da može razbijati di god hoće i da mu nitko niš ne može...

thuglife pet 19.11.2010 21:53

To je način na koji stvari danas nažalost funkcioniraju, i to se još dugo vremena neće promjeniti, sve do totalnog reboota sistema, tužno ali istinito.

Btw. Zašto ovo nisi stavio u "što se događa s našim društvom?"?

netko,netkovic pet 19.11.2010 21:55
thuglife kaže...

To je način na koji stvari danas nažalost funkcioniraju, i to se još dugo vremena neće promjeniti, sve do totalnog reboota sistema, tužno ali istinito.

Btw. Zašto ovo nisi stavio u "što se događa s našim društvom?"?

Ja bi za takve otvorio radne logore, neka rade 2 godine , bez prestanka, i kad ih van puste, mislim da nebi im padalo na pamet takva sranja radit..(to je još jedna dobra strana NS-a)