žeto pon 1.11.2010 19:49

Želio bih da svi koji su ikad (a mislim da je to većina) sanjali nešto strašno i ružno i urezalo im se u pamćenje, pokušaju na ovoj stranici opisati što su sanjali, i da li im se to nešto "strašno i ružno" u realnosti i ostvarilo.

Evo moj san:

sanjam rodnu kuću, gledam  iz daljine i ono...potonula cesta, kopaju strojevi...vidim slojeve zemlje, asfalta, cijevi,žice...Pod mojom kućom(koja se nekim ćudom nije urušila) izvor vode i svjetlo. Ali čudan izvor, jer nije voda,nego mokrača...

I sad...realnost.Nedjelja je...jutro...raspoložen, pijem kavu..zvoni telefon...I kao u filmu, brat javlja: mama je umrla...........

Da, prošlo je godinu dana, ali san se ne zaboravlja.

Vaša iskustva?

zgsolja ned 7.11.2010 17:35

Evo jedne moje "noćne more"

 

Sanjao sam da stojim sam na napuštenom gradilištu u nekakvom afričkom gradiću sve je oko mene mrak ali čujem u pozadini kopanje bagera i krikove leševa koji služe kao žice od telekomunikacijske mreže.I u snu mogu micati tijelom i svjestan sam sna i tako ja hodam tim gradilištem i odjedanput se stvorim u mračnoj sobici ko poput neke ludnice.Polako koračam niz hodnike i ulazim u jedan sobičak gdje leži medicinska sestra koja je prikovana za krevet i govori mi pomozi mi pomozi mi!!Zatim u sobu dolazi jedan čovjek maskiran u Fantoma iz Opere koji u ruci drži skalpel te prilazi medicinskoj sestri a ona doziva u pomoć.I sad si ja mislim šta ću napraviti i fino ja reko ovom fantomu:Rista,daj ti meni taj skalpel a ti odi po motorku.Dođe on s motornom pilom i poput dva najbolja prijatelja raskomadamo sestru i popišmo 2 gutljaja rakije i onda sam se probudio.

lzgr ned 7.11.2010 17:38
zgsolja kaže...

Evo jedne moje "noćne more"

 

Sanjao sam da stojim sam na napuštenom gradilištu u nekakvom afričkom gradiću sve je oko mene mrak ali čujem u pozadini kopanje bagera i krikove leševa koji služe kao žice od telekomunikacijske mreže.I u snu mogu micati tijelom i svjestan sam sna i tako ja hodam tim gradilištem i odjedanput se stvorim u mračnoj sobici ko poput neke ludnice.Polako koračam niz hodnike i ulazim u jedan sobičak gdje leži medicinska sestra koja je prikovana za krevet i govori mi pomozi mi pomozi mi!!Zatim u sobu dolazi jedan čovjek maskiran u Fantoma iz Opere koji u ruci drži skalpel te prilazi medicinskoj sestri a ona doziva u pomoć.I sad si ja mislim šta ću napraviti i fino ja reko ovom fantomu:Rista,daj ti meni taj skalpel a ti odi po motorku.Dođe on s motornom pilom i poput dva najbolja prijatelja raskomadamo sestru i popišmo 2 gutljaja rakije i onda sam se probudio.

Opet si gledao SAW?

 

Šala mala,ja sam sanjao da su me neki likovi oteli ispred škole,tukli su me i tako te stvari,pa da me oslobodio neki uljar kojeg ja poznajem....

zgsolja ned 7.11.2010 17:38
lzgr kaže...
zgsolja kaže...

 

Šala mala,ja sam sanjao da su me neki likovi oteli ispred škole,tukli su me i tako te stvari,pa da me oslobodio neki uljar kojeg ja poznajem....

Vidiš da čovjek zna dobro podmazat situaciju xD

sheX ned 7.11.2010 17:43

Ja sam nedavno sanjao da sam ispod učionice tehničkog upao u neki crni kompleks u kojem su bili imigranti iz raznih zemalja a njih je tu dovela zamjenica direktorice škole,ja sam tu upao kroz šaht u učionici ali sam krenuo da izađem uz neke stepenice i odjednom se na vrhu pojavio neki ludak sa plaštom zamaskiran u zeleno i onda je on mene ganjao 500M bio je blizu da me uhvati ali ali strah me je ubrzao...i onda sam ja sjeo u neki auto i unutra je bio Niko Belić i odvezao me je...

Maly Zeleny ned 7.11.2010 17:44

Sanjao sam da me ganjaju 3 pekinezera,druge noći sanjao sam rotvajlere,a treće sam ih ja ubio svih 6ero

a najgora noćna mora je smrt moje djevojke onako idem iz rata,i nosim je mrtvu,tada sam zaplakao u snu

sheX ned 7.11.2010 17:58
Mentalist kaže...

Obicno sanjam da me dinosauri ganjaju, a ja trcim i trcim i trcim i trcim...

 

Ako se sjetim necega napisati cu.

Jbmt sve,koja si ti legenda {#}

nj0fra ned 7.11.2010 18:16

Ja sam sanjao kako sam se probudio, a pokraj mene neka ženska. Nešto mi govori i samo se naguzi, a dalje znate... Iako nije noćna mora, ali je vrlo zanimljiv san  {#}.

Cobanac ned 7.11.2010 18:44
nj0fra kaže...

Ja sam sanjao kako sam se probudio, a pokraj mene neka ženska. Nešto mi govori i samo se naguzi, a dalje znate... Iako nije noćna mora, ali je vrlo zanimljiv san {#}.

Ma to i jos treba samo da se ostvari {#} Ja jednom sanjo nakon gledanja kruga da me ona baba nazvala i rekla pogodite sto - "Smrt tvoja desit ce se za sedam dana" {#} -.-

Ja bio klinjo i umislio da mi dosla rec prek sna pa sljedecih sedam dana sam bjezo od dnevne  ... I odtad imam neku "fobiju monitora i televizora" 

Uzas

 

 

1domagoj1 ned 7.11.2010 19:00

Meni je najgori san bio kad sam sanjal da pišam na WC-u.

 

...i pišal sam, za stvarno, ali ne u WC {#}.

 

Sljedeći cijeli dan se madrac sušio vani. Sva sreća pa je ljeto bilo...

hrvatskafarkasevec ned 7.11.2010 19:11

uff ja imam svakakve 

 

sanjao sam da sam frendicu iz osnovne davio na nekoj livadi po noci i skoro ju ubio,al nekako sam znao da to nisam bio ja...onda kasnije sam se ispricavao nesto,ali onda ta frendica je zapravo bila susjeda i 

onda sam nekako saznao da me je kontrolirao neki voodoo crnac...

 

niti ja se ne salim : ) 

zaki ned 7.11.2010 19:42

Osobni najgori san ikada:

Hodam ulicom(lagano, setam), pada kisa
odjedamput se poskliznem, padnem i klizem po ledima 50 metara, dolazim do ruba ulice i padam u duboku provaliju usred grada, padam oko 10 sekundi i raspadnem se ko palacinka...

Mrzim takve snove koji nemaju veze s vezom

Maly Zeleny ned 7.11.2010 19:48
hrvatskafarkasevec kaže...

moj niti jedan nema veze sa vezom 

 

stalno mi se mijenjaju ljudi  npr. bezveze ide ulicom sa frendom i u sekundi taj frend postane netko drugi i meni nista cudno kao da je jos uvijek ista osoba 

Ja kad okrenem leđa frendu on jednostavno nestane...{#}

hrvatskafarkasevec ned 7.11.2010 19:49
trackmanijak kaže...

a jel imate shebane snove! ja obično sanjam neke utopijske p!zdarije, tipa livade, cvijeće, ljeto...

heh mene jedino strah na onim snovima gdje padam..ostalo podnosim skroz dobro i nezelim se probudit da vidim rjesenje sna (ako i bude) tak je na onom rjesenje bio taj voodoo crnac hehe

dedaa ned 7.11.2010 20:05

Vjerojatno je dosta vas doživilo košmare kada znate da sanjate a nemožete otvoriti ni usta ni oči ni probuditi se uopće. Stvarno užasno i onda se najednom nekako trznete i probudite se i budete zahvalni kako ste se probudili uopće. Užas