Ostalo

Njuskalo upozorenje!

macan321 sub 23.4.2011 13:00

dakle pišem ovo samo da bi vas upozori na jeddnog lopova ili lopovkinju koji/koja je prevario/la jednog mog frenda...naime na njuskalu ste prije koji dan mogli vidjeti oglas: Povoljno prodajem iphone 2g

i taj lopov/lopovkinja je zahebao/la mog frenda...dogovorio se s njom da se mjenjaju taj iphone za lg gm360,gameboy advance sp i 200kn...bio je naivan i poslao prvi i lijepo prekjučer ujutro kad je on/a dobio/la paket napisao/la je da ju je on prevario i da nije ništa dobila,ali on još ima onaj papir di piše da je on poslao kad i to,a jučer je kao priznala da ga je zajhebala i danas ujutro je napisala nešto tipa da če mu nabaviti iphone 2g ali ako nebude bezobrazan i da se strpi i napisala je da tko mu je kriv što je mutavi naivčina...što bi vi učinili na njegovom mjestu bili je prijavili??? 


Mentalist sub 23.4.2011 13:03

Kako mu je samo palo na pamet da posalje to nekom?! Ja bi to uradio samo s nekim koga znam s BUG-a (osim rodbine i vas, nikog drugog i nemam).

 

Zasto nije trazio da se nadju uzivo?

macan321 sub 23.4.2011 13:04
Mentalist kaže...

Kako mu je samo palo na pamet da posalje to nekom?! Ja bi to uradio samo s nekim koga znam s BUG-a (osim rodbine i vas, nikog drugog i nemam).

 

Zasto nije trazio da se nadju uzivo.

pa bilo mu je predaleko jer je on iz okolice vž-a a ona je nezz točno od kud (ali jako daleko) a s obzirom da on ima 13 god nije imao kak doći do nje (bar se predtavlja kao da je žensko)

macan321 sub 23.4.2011 13:06
Volume kaže...

Pa ima adresu na koju je posla svoj paket. Pa lipo ode tamo i ako se neće riješit na ljudski način onda njoj ili njemu ''smanji broj zubi u ustima''...

u utorak ide na policiju vidjet što oni mogu a ako će nepto srat kao da mora pričekati onda če ići tamo...ali bit je što ona ili on nekak zavlači to pa mislim da bi mogla/mogao odlepršati u inozemstvo ili nekud

Mentalist sub 23.4.2011 13:07
macan321 kaže...
Mentalist kaže...

Kako mu je samo palo na pamet da posalje to nekom?! Ja bi to uradio samo s nekim koga znam s BUG-a (osim rodbine i vas, nikog drugog i nemam).

 

Zasto nije trazio da se nadju uzivo.

pa bilo mu je predaleko jer je on iz okolice vž-a a ona je nezz točno od kud (ali jako daleko) a s obzirom da on ima 13 god nije imao kak doći do nje (bar se predtavlja kao da je žensko)

 

13 godina ima? I sam si kupuje polovan mobitel od nezz tocno od kud, ali jako daleko, pa zar nije ovo bilo za ocekivati?

 

P.S.

 

Svi to rade, uzmu 200Kn i Nintendo od nekog djeteta i pobjegnu u Mexico da pocnu novi zivot.

Volume sub 23.4.2011 13:09
macan321 kaže...
Volume kaže...

Pa ima adresu na koju je posla svoj paket. Pa lipo ode tamo i ako se neće riješit na ljudski način onda njoj ili njemu ''smanji broj zubi u ustima''...

u utorak ide na policiju vidjet što oni mogu a ako će nepto srat kao da mora pričekati onda če ići tamo...ali bit je što ona ili on nekak zavlači to pa mislim da bi mogla/mogao odlepršati u inozemstvo ili nekud

Inozemstvo??? Pa nije opljačka yebenu banku pa da će bižati iz zemlje. A policiju zaboli neka stvar šta on nije dobija iphone. Zamjenu je radija na vlastitu odgovornost i policija tu ne može ništa

Bugofil sub 23.4.2011 13:09
macan321 kaže...

dakle pišem ovo samo da bi vas upozori na jeddnog lopova ili lopovkinju koji/koja je prevario/la jednog mog frenda...naime na njuskalu ste prije koji dan mogli vidjeti oglas: Povoljno prodajem iphone 2g

i taj lopov/lopovkinja je zahebao/la mog frenda...dogovorio se s njom da se mjenjaju taj iphone za lg gm360,gameboy advance sp i 200kn...bio je naivan i poslao prvi i lijepo prekjučer ujutro kad je on/a dobio/la paket napisao/la je da ju je on prevario i da nije ništa dobila,ali on još ima onaj papir di piše da je on poslao kad i to,a jučer je kao priznala da ga je zajhebala i danas ujutro je napisala nešto tipa da če mu nabaviti iphone 2g ali ako nebude bezobrazan i da se strpi i napisala je da tko mu je kriv što je mutavi naivčina...što bi vi učinili na njegovom mjestu bili je prijavili??? e da ovo je njezin mail tak da se nemojte slučajno dopisivati i dogovarati s njijm/njom:

ivanica385@net.hr

a teško joj/mu promijeniti mail {#}

 

...mislim, ako već ima njezinu adresu !? khm..khm..

 

malo mi je čudna cijela ova priča {#}

macan321 sub 23.4.2011 13:11
Volume kaže...
macan321 kaže...
Volume kaže...

Pa ima adresu na koju je posla svoj paket. Pa lipo ode tamo i ako se neće riješit na ljudski način onda njoj ili njemu ''smanji broj zubi u ustima''...

u utorak ide na policiju vidjet što oni mogu a ako će nepto srat kao da mora pričekati onda če ići tamo...ali bit je što ona ili on nekak zavlači to pa mislim da bi mogla/mogao odlepršati u inozemstvo ili nekud

Inozemstvo??? Pa nije opljačka yebenu banku pa da će bižati iz zemlje. A policiju zaboli neka stvar šta on nije dobija iphone. Zamjenu je radija na vlastitu odgovornost i policija tu ne može ništa

a ne jbt jer sumnjam da bi sad ovak priznao jer govori ko da ju boli kura* za prijavu i bilo šta...pa ako se narecimo seli nekamo može jbt još dok je tu zajebat nekog klinca i otići...

Volume sub 23.4.2011 13:14
macan321 kaže...

a ne jbt jer sumnjam da bi sad ovak priznao jer govori ko da ju boli kura* za prijavu i bilo šta...pa ako se narecimo seli nekamo može jbt još dok je tu zajebat nekog klinca i otići...

Da baš tako, boli ga kura* za prijavu jer policija tu neće napraviti ništa, kupovanje preko oglasnika je kupovanje na vlastitu odgovornost.

Volume sub 23.4.2011 13:21
macan321 kaže...

idem se malo dopati s njom prek lažnog maila da vidim jeli če dati istu adresu ako da onda ću javiti frendu i ide on u ponedjeljak u posjet...

I šta će on kad dođe u posjet??? Nije da omalovažavam, ali 13 godina...

macan321 sub 23.4.2011 13:22
Volume kaže...
macan321 kaže...

idem se malo dopati s njom prek lažnog maila da vidim jeli če dati istu adresu ako da onda ću javiti frendu i ide on u ponedjeljak u posjet...

I šta će on kad dođe u posjet??? Nije da omalovažavam, ali 13 godina...

pa nebu valjda išel sam...ide s njim valjda njegov stari...

Bugofil sub 23.4.2011 13:41
sirka666 kaže...

Marte prodaje za 150 kn, očito je da je lažnjak. Takve cipele dođu 800 kuna nove.

evo ja s jednog profila na Njuškalu poslao upit za mobitel a sa drugog za Martensice (kupujem kćerki kobajage) {#}

 

iz Osijeka sam (to sam i napisao) pa ću vidjet kako ta "cura" izgleda

nick54312 sub 23.4.2011 13:42

Dobro da si otvorio temu i odma unutra napisao(da svi vide) da se ideš s njom dopisivat s lažnog maila. Kako znaš da ona/on neće vidjeti?

 

Što ako onako sučajno ona/on bude googlao to ime profila i nađe ovo odmah te prokuži

macan321 sub 23.4.2011 13:43
Bugofil kaže...
sirka666 kaže...

Marte prodaje za 150 kn, očito je da je lažnjak. Takve cipele dođu 800 kuna nove.

evo ja s jednog profila na Njuškalu poslao upit za mobitel a sa drugog za Martensice (kupujem kćerki kobajage) {#}

 

iz Osijeka sam (to sam i napisao) pa ću vidjet kako ta "cura" izgleda

super samo sumnjam da bu ti prihvatila da se nađete uživo...

nick54312 sub 23.4.2011 13:43
Bugofil kaže...
sirka666 kaže...

Marte prodaje za 150 kn, očito je da je lažnjak. Takve cipele dođu 800 kuna nove.

evo ja s jednog profila na Njuškalu poslao upit za mobitel a sa drugog za Martensice (kupujem kćerki kobajage) {#}

 

iz Osijeka sam (to sam i napisao) pa ću vidjet kako ta "cura" izgleda

Hehe pošalji joj onda i s trećeg za sat. Pa koliko profila imaš ti?

macan321 sub 23.4.2011 13:45
nick54312 kaže...

Dobro da si otvorio temu i odma unutra napisao(da svi vide) da se ideš s njom dopisivat s lažnog maila. Kako znaš da ona/on neće vidjeti?

 

Što ako onako sučajno ona/on bude googlao to ime profila i nađe ovo odmah te prokuži

imaš pravo sad sam obrisao njezin mail...