Ostalo

Za nespavalice (22h - 06h)

puma1400 pon 10.11.2008 03:02

ovu temu sam otvorio jer mi se spava a ne da mi se spavat...

 

sada cu prvo ja ovdje malo baljezgati glupossti, a onda mozete i vi

 

(o, kojeg cu kartoncica spusit, a?)...

 

nego,

 

ima li ovdje jos nocnih ptica?

i, kako se zabavljate?

 

PRAVILO!!!!!

U OVOJ TEMI SE MOZE PISATI ISKLJUCIVO OD 22.00H DO 6.00H..

MOLIMO SVE DA NE PISU PO DANU, TJ. OD 06:00 H DO 22:00 H..

HVALA!

macak pon 10.11.2008 20:40

Ja ću iskoristit priliku da svima onima koji ne znaju što bi sa sobom preporučim neku dobru knjigu.

 

Primjerice, trenutno čitam ''Balanced scorecard step-by-step'', autora Paul R. Nivena, pa mogu preporučiti svima koje zanima kako maksimizirati učinak i održati rezultate, te poboljšati funkcioniranje poduzeća.

puma1400 pon 10.11.2008 21:52
LUXX kaže...

Neka tema ostane.

Samo bude li se brljezgalo gluposti i svađalo bit ce kartona.

Dakle ponašajte se ko u ostalim podforumima.

Sama po sebi je tema ok.

 
hvala =))
asusdvd kaže...

Surfam: Bug OnLine, Bug Forum, Net.hr, Index.hr, Autoportal.hr, Autoklub.hr, Download.com; Windows Live Messenger, Facebook... Nađe se svašta Smijeh

 vidis, zbog tog i jesam sinoc otvorio temu...  prosao sam a minimalno 58 sajteva... procitao SVAKI clanak na indexu, netu, 24sata.... na msnu, svi spavaju, face.. svi spavaju a tu uglavnom danju "odradim" sto trebam....
No fun at all..

al, kako sam se jutros mora dignit u 7 ipo, i spava "čak" 3h 25''... mislim da cu ipak ubuduce spavati naveceer... (hehe)...

sto se tice knjiga, procitao sam sve sto imam u kolekciji (znaci, od nekih ljubavnih romana i proze do web design tutoriala..)


Paolo2612 pon 10.11.2008 22:02
puma1400 kaže...
LUXX kaže...

Neka tema ostane.

Samo bude li se brljezgalo gluposti i svađalo bit ce kartona.

Dakle ponašajte se ko u ostalim podforumima.

Sama po sebi je tema ok.

 
hvala =))
asusdvd kaže...

Surfam: Bug OnLine, Bug Forum, Net.hr, Index.hr, Autoportal.hr, Autoklub.hr, Download.com; Windows Live Messenger, Facebook... Nađe se svašta Smijeh

 vidis, zbog tog i jesam sinoc otvorio temu...  prosao sam a minimalno 58 sajteva... procitao SVAKI clanak na indexu, netu, 24sata.... na msnu, svi spavaju, face.. svi spavaju a tu uglavnom danju "odradim" sto trebam....
No fun at all..

al, kako sam se jutros mora dignit u 7 ipo, i spava "čak" 3h 25''... mislim da cu ipak ubuduce spavati naveceer... (hehe)...

sto se tice knjiga, procitao sam sve sto imam u kolekciji (znaci, od nekih ljubavnih romana i proze do web design tutoriala..)


I ja sam muku mučio s dosadom kao ti,ali kada sam dobio flat u prvih mjesec dana skinuo sve sezone od Lost, Prison Break,24, Heroes,House, X-files, Married with children, Greys anatomy, Dexter i nadoknađivao ono što nisam gledao.... zaliha mi još traje pa sam još neko vrijeme na miru
ProG pon 10.11.2008 22:14

Pa dobro, u zadnje vrijeme idem spavati oko 12- 2h dok sam prije nostop oko 4-6 a nekeda sam znao da ne spavam...

Evo ja baš gledam u zvijezde i pecam šarane, LOL!Cool

Paolo2612 pon 10.11.2008 23:09
puma1400 kaže...
Saryne kaže...

Evo ja uhvatio jenog šarana od 2 kile pa ga spremam na roštilj. Jel ima ko gladan? Belji se

 salji vamo!!!!
ja na hebenon parizeru....
 mogli mi bi jedne noći  do kasno okrenut janjca i peć rakiju (uz degustacije)
Sivi uto 11.11.2008 00:00

evo cekam da mi se skine nes sa rapidshare-a pa imam nekih 7 min cekat pa da resetiram ruter pa da nastavi do ujutro pa malo zaluto na ovu temu...

al zato ode poslje spavat neki se dizu i u 6 ujutro Mršti se    užas

niki uto 11.11.2008 00:00

Baš gledam po forumu, i zaključio sam da ovdje kronično fali smajlića. Ja nemogu bez Mr. Greena Smijeh a ovi bugovi smajlići mi nisu nešto. (neću baš reći da su b-produkcije, ali...)

 

Jel vi volite smajliće, pa da tražimo šefove da nadopune forumsku kolekciju? Belji se

 

jocik uto 11.11.2008 00:08

Tako je !!!

Ajde Bugovci iskažite se ! Namigiva

Hoćemo smajliće, hoćemo smajliće...

 

Na temu: youtube, wikipedia (uvjek nešto novo, pa i korisno), i ostalo navedeno gore...

Saryne uto 11.11.2008 00:13

Nije loša ideja za janjca,.... usput jel ima tko viška janjca da mu ne trebaOsmijeh? Ne treba ništa peći rakiju, imam ja čitav bazen rakije, pa da se svi okupimo, možemo i skakati u bazen. Ali bez čikova da ne odletimu u orbitu, he he.

niki uto 11.11.2008 00:27
Saryne kaže...

Nije loša ideja za janjca,.... usput jel ima tko viška janjca da mu ne trebaOsmijeh? Ne treba ništa peći rakiju, imam ja čitav bazen rakije, pa da se svi okupimo, možemo i skakati u bazen. Ali bez čikova da ne odletimu u orbitu, he he.

 
pa janjac i rakija mi baš i ne pašu zajedno... al trebalo bi biti gemišta, martinje taman prošlo!Smijeh

evo mojih kombinacija:
gemišt = odojak, janjetina, pršut, kobase
piva = roštilj, kotlovina
rakija = šank