unknown sub 19.4.2008 21:35

Znam da ,alo glupo zvući ali da li netko zna neku dobru stranicu osim lektire.org na kojima je dobro opisana lektire jer mi se stvarno ne da čitat Anu Karenjinu od 1000 stranica.

1kokolo1 sub 19.4.2008 22:00

Ala moran se pohvalit da je to jedna od rijetkih knjiga koje sam procita u srednjoj. Jednostavno sam počeo čitat i bilo mi je interesantno i nastavia sam čitat i čitat i čitat...

 

Ako  imaš  vremena  do  roka,  probaj  pročitat  Karenjinu  i  još  neke  klasike,  kasnije  će  ti  bit  žao  kad  shvatiš  da  je  to  stvar  opće  kulture.

the_tux sub 19.4.2008 22:03
unknown kaže...

Znam da ,alo glupo zvući ali da li netko zna neku dobru stranicu osim lektire.org na kojima je dobro opisana lektire jer mi se stvarno ne da čitat Anu Karenjinu od 1000 stranica.

Jesi čitao na Drini Čuprija?Smijeh

Developers,developers,developers...coming and coming and coming...
igggy sub 19.4.2008 22:06
1kokolo1 kaže...

Ala moran se pohvalit da je to jedna od rijetkih knjiga koje sam procita u srednjoj. Jednostavno sam počeo čitat i bilo mi je interesantno i nastavia sam čitat i čitat i čitat...

 

Ako  imaš  vremena  do  roka,  probaj  pročitat  Karenjinu  i  još  neke  klasike,  kasnije  će  ti  bit  žao  kad  shvatiš  da  je  to  stvar  opće  kulture.

 Slažem se u potpunosti
Enkidu ned 20.4.2008 18:06
the_tux kaže...
unknown kaže...

Znam da ,alo glupo zvući ali da li netko zna neku dobru stranicu osim lektire.org na kojima je dobro opisana lektire jer mi se stvarno ne da čitat Anu Karenjinu od 1000 stranica.

Jesi čitao na Drini Čuprija?Smijeh

 
E to je prava stvar !
igggy ned 20.4.2008 23:02
the_tux kaže...
unknown kaže...

Znam da ,alo glupo zvući ali da li netko zna neku dobru stranicu osim lektire.org na kojima je dobro opisana lektire jer mi se stvarno ne da čitat Anu Karenjinu od 1000 stranica.

Jesi čitao na Drini Čuprija?Smijeh

 Da čitao? Hodao!
bestia ned 20.4.2008 23:52

unknown kaže...
Ma to je glupa knjiga. Ima još i knnjiga koju je on napisao a zove se prokleta kapija.
U biti nabijaju ljude na kolčeve (short version)
   Ignorantia juris non excusat  - valjda ti je vaznije biti moljac na forumu... (short version)

Zlo i Naopako