Ostalo

Koliko se razumijete u komjutere?

Dark Neno sub 16.10.2010 20:04

Od sledećih brojeva odaberite jedan ili više koji mislite da izražava vaše znanje o kompjuterima i pored njega napišite koliko imate godina.

 

1. Znam samo upaliti kompjuter, otići na BUG Online i igrati karte

2. Znam surfati na ostalim stranicama, instalirati programe i malo jače igre

3. Koristim YouTube, Google i Googleove programe, imam e-mail adresu i igram igre stare oko 3 god.

4. Znam koristiti društvene mreže, sudjelujem u više foruma, imam puno programa i igram igr stare oko 2 god.

5. Ne zanimaju me igre, niti društvene mreže ali znam... (navesti broj)

6. Uređujem wikipediju, radim u Officu, imam puno e-mail adresa, koristim blog, znam otvoriti stranicu od kompjutera, igram online i igram igre stare oko 1,5 god.

7. Imam svoju web stranicu i blog, znam rastaviti kompjuter na dijelove, igram igre stare oko godinu

8. Pravim programe za kompjuter, prvim web stranice za druge, znam i popraviti neke komponente i igram nove igre

9. Pravim programe za mobilne telefone, popravljam kompjutere, pomažem na internetu u kvarovima i igam igre koje su trenutno izašle

10. Znam rastavit/sastavit kompjuter, instalirat windowse, pržit igre i sređivat manje softverske probleme.

11. Bavim se amaterski video te foto montažom

 

Ako niti jedan broj ne odgovara vašem znanju, napišite šta znate, a ja ću ga dodati.

Dark Neno sub 16.10.2010 20:08
Ige kaže...

Nije ti baš nešto anketa.

 

Znam rastavit/sastavit kompjuter, instalirat winse, pržit igre i sređivat manje softverske probleme.

Dodato ti je, i napiši koliko god. imaš.

xXxBIMBOxXx sub 16.10.2010 20:20
Dark Neno kaže...

Od sledećih brojeva odaberite jedan ili više koji mislite da izražava vaše znanje o kompjuterima i pored njega napišite koliko imate godina.

 

1. Znam samo upaliti kompjuter, otići na BUG Online i igrati karte

2. Znam surfati na ostalim stranicama, instalirati programe i malo jače igre

3. Koristim YouTube, Google i Googleove programe, imam e-mail adresu i igram igre stare oko 3 god.

4. Znam koristiti društvene mreže, sudjelujem u više foruma, imam puno programa i igram igr stare oko 2 god.

5. Ne zanimaju me igre, niti društvene mreže ali znam... (navesti broj)

6. Uređujem wikipediju, radim u Officu, imam puno e-mail adresa, koristim blog, znam otvoriti stranicu od kompjutera, igram online i igram igre stare oko 1,5 god.

7. Imam svoju web stranicu i blog, znam rastaviti kompjuter na dijelove, igram igre stare oko godinu

8. Pravim programe za kompjuter, prvim web stranice za druge, znam i popraviti neke komponente i igram nove igre

9. Pravim programe za mobilne telefone, popravljam kompjutere, pomažem na internetu u kvarovima i igam igre koje su trenutno izašle

10. Znam rastavit/sastavit kompjuter, instalirat windowse, pržit igre i sređivat manje softverske probleme.

 

Ako niti jedan broj ne odgovara vašem znanju, napišite šta znate, a ja ću ga dodati.

1. bez karti , osim ako mi je jako dosadno i vani lose vrijeme .

2.

3.

6.office, znam otvoriti stranicu od kompa i igram online igre i one starije od 1,5 god .

7.znam rastaviti komp , igram neke nove igre.

8.popravljam kompjutere , pomažem na netu kod kvarova.

10.

nj0fra sub 16.10.2010 20:41

Više se razumijem u mobitele nego u kompjutere, ali dobro: znam instalirat windowse, odlično koristit cijeli Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint itd). Imam svoj blog i internet stranicu sa prijateljem, imam puno e-mail adresa i znam rastavit i sastavit kompjuter, koristim sve živo što se na internetu može koristiti, nekad popravim neki softverski problem i znam sve živo o igricama; online i offline igricama, sve igrice igram, stavljam sve moguće patcheve, modove i hackove u igrice, znam pržit i skidam torrente, počeo sam učit programske jezike i to je to i imam 13 godina.

giga sub 16.10.2010 21:01

razumjem se gotovo u sve djelove pc dakođer i periferiju biran svih 10 ako je to moguče a i ostale stvari što se tiču pc i sve što unjega ide softverski i hardverski

iman 33 g

xDinichx sub 16.10.2010 21:16

Ja imam 15-ak godina i znam rastaviti PC (a nadam se i složiti nazad), instalirati windowse i sve popratne programe. Aktivno se služim Office-om imam svoj mail kojeg stano koristim, bavim se amaterski i video te foto montažom :D Igre ne igram često (jedino DS), a naravno koristim i youtube i google :D

athlon64 sub 16.10.2010 21:16

nije ti bas nesto podjela , jer npr imam tonu hadware znanja a neznam napravit program ili nesto takvo , dakle 16god , jako mnogo hardwareskog i elektrotehničkog znanja , a od iduceg vikenda idem na predavanja na fesbu pocet s osnovama programiranja.

amadeususs sub 16.10.2010 21:29

premda imam 14god,a struka mi je racunalstvo,podrazumijeva se hardware,i posjedujem znanja od vise od nekih ljudi koji se time bave 20-30 godina,npr. moj susjed,nezna podic sistem i prekurio mi lik ruter a diplomirani inžinjer elektrotehinke :S

Imbra12 sub 16.10.2010 21:30
Dark Neno kaže...

Od sledećih brojeva odaberite jedan ili više koji mislite da izražava vaše znanje o kompjuterima i pored njega napišite koliko imate godina.

 

1. Znam samo upaliti kompjuter, otići na BUG Online i igrati karte

2. Znam surfati na ostalim stranicama, instalirati programe i malo jače igre

3. Koristim YouTube, Google i Googleove programe, imam e-mail adresu i igram igre stare oko 3 god.

4. Znam koristiti društvene mreže, sudjelujem u više foruma, imam puno programa i igram igr stare oko 2 god.

5. Ne zanimaju me igre, niti društvene mreže ali znam... (navesti broj)

6. Uređujem wikipediju, radim u Officu, imam puno e-mail adresa, koristim blog, znam otvoriti stranicu od kompjutera, igram online i igram igre stare oko 1,5 god.

7. Imam svoju web stranicu i blog, znam rastaviti kompjuter na dijelove, igram igre stare oko godinu

8. Pravim programe za kompjuter, prvim web stranice za druge, znam i popraviti neke komponente i igram nove igre

9. Pravim programe za mobilne telefone, popravljam kompjutere, pomažem na internetu u kvarovima i igam igre koje su trenutno izašle

10. Znam rastavit/sastavit kompjuter, instalirat windowse, pržit igre i sređivat manje softverske probleme.

 

Ako niti jedan broj ne odgovara vašem znanju, napišite šta znate, a ja ću ga dodati.

podebljam ono što znam

ATiGamer sub 16.10.2010 21:39

Nije ti podjela baš neka.

 

Imam 17g i o hardveru znam mnogo, o softveru nešto manje. Programiranje ne znam previše, no kroz nekoliko godina i to bih trebao usavršit. To je ovako najbliže broju 10.