Ostalo

Kako skidati sa sharecash i slicnih stranica!

Luxy2501 ned 3.10.2010 18:45
xXxBIMBOxXx kaže...
Luxy2501 kaže...
xXxBIMBOxXx kaže...

?

Nekuzim sto zelis reci?

Ja ne kuzim sta ti zelis reci .

-.- .

ja zelim reci da ako vam pokazuje da nemozete downloadat te kad probate survey a on neradi onda si stavite fake ip i voila!

Russa pet 25.2.2011 10:53

e kako skinuti fajl??? , otvori se neka survey lista i treba nes odabrat kaj god odaberem nigdje ankete ni nista. wtf? sta se treba registrirat? regam se opet nista!??!

x-d3ton4t1on-x ned 29.4.2012 02:37

Ovdje ću objasniti kako preuzeti fajl sa sharecash/fileice:

 

1. Instalirati Hotspot Shield - www.hotspotshield.com

2. Pokrenuti Hotspot Shield i konektovati se (Hotspot Shield automatski mijenja vašu IP adresu u američku)

3. Obrisati cookie i cache (možete manuelno ili pomoću programčića koji se zove Ccleaner)

4. Sada idite na vaš download link

5. Odaberite jedan survey po želji i odradite ga

6. Kada završite sa surveyom sačekajte minutu-dvije

7. Preuzmite vaš fajl.

 

Važno:

- svaki put prije surveya obrisati cookie i cache

- ukoliko se survey neće otvorit blokirajte Adblock

- ukoliko vam traži lične podatke naravno da nećete dati svoje podatke zato idite na www.fakenamegenerator.com

- ukoliko vam se survey ne otključa to znači da ste nešto zasrali pa ponovite sve ispočetka

- nemoj da bi me ko pitao da mu ja skidam fajlove (jer iskreno me zaboli mudo za vaš diablo 3 crack i slična sranja)

 

x-d3ton4t1on-x ned 29.4.2012 03:27

da naravno da radi , ja sam hrpu fajlova tako skinuo a tu sam postavio link pa ko želi moze odmah da se uvjeri da metode funkcionisu tako da ne trazi fajlove po netu nadam se da ne smeta.. a samo idi na www.newipnow.com i u prazno polje kopiraj link tu su adrese sve američke..i da, ovo je jedan od rijetkih proxy-ija koji podržava javascript :)

knopso sri 4.7.2012 01:50

trebam pomoc, nikako ne mogu skinut jednu datoteku sa sharecasha. popunim sve s informacijama sa fakenamegeneratora i neide pokusa ponovit proces i cekam cekam i nece da otvori, dns mi je uspilo izbacit poruku da mi je odkljucano downloadanje i stisnem ok i onda opet stoji na onoj listi za odabir anketa nece nikako da makne to i pocme downloadat. ima netko kakvo rjesenje?