Ostalo

Kako napraviti šuriken od papira...

decko1987 sri 28.4.2010 20:34

aha...ima super stvari...bumerang, neke figurice sve od papira...za izumitelje preporuca ovog tipa...ja inace tak volim raditi gluposti......napravit cu sad za par dana i od lima pa slikat i staviti ovdje...

ako ima jos netko nes slicno nek stavi i podjeli s nama bio bih mu zahvalan...evo jos jedan slicni video http://www.youtube.com/watch?v=kyGgi9mQ4sI

i bumerang mi je super samo ga je komplicirano napraviti

xxxxx sri 28.4.2010 21:36
DamageHigh kaže...

Koji pizdolizac...=)

Nikako da skužim kako ga sklopiti na kraju...

Moraš ih stavit potpuno okomito jedan na drugog (90°) i onda one krenut spuštat redom.

To je i mene bilo mučilo.

MrBlc sri 28.4.2010 21:42
DamageHigh kaže...

Koji pizdolizac...=)

Nikako da skužim kako ga sklopiti na kraju...

I mene je izmučilo. Ide preko 3. i ispod 1. Ja sam ostavio labavo i malo navukao da mi se otvori rupa između jer mi je papir bio predebel, pa nisam mogao one zadnje lijepo presaviti. Malo je traljavo pa ga preko 3-4 metra okrene i ne leti dobro. 3-4 metra je ok.

decko1987 sri 28.4.2010 22:21
MrBlc kaže...
DamageHigh kaže...

Koji pizdolizac...=)

Nikako da skužim kako ga sklopiti na kraju...

I mene je izmučilo. Ide preko 3. i ispod 1. Ja sam ostavio labavo i malo navukao da mi se otvori rupa između jer mi je papir bio predebel, pa nisam mogao one zadnje lijepo presaviti. Malo je traljavo pa ga preko 3-4 metra okrene i ne leti dobro. 3-4 metra je ok.

moras staviti dlan prema goree...i između kaziprsta i srednjeg staviš šurriken i samo šutneš da ti sklizi iz ruke... http://www.youtube.com/watch?v=tBXEq-T7MWE

Hambrle sub 1.5.2010 19:05

cujem da je bumerang tesko napraviti, a je li se on zaista vrati ako ga bacis??? Volio bih imati vise ovih shurikena :P al mi se neda ponovo patiti na ovom zadnjem dijelu xD

xxxxx ned 2.5.2010 18:16
decko1987 kaže...

ajd bas mi je drago da vam se sviđa ova tema...ja sam isto radil od lima al se istupi kad malo vise puta bacis

Može li se zabit u drvo?

Marsel007 uto 4.5.2010 19:51
Daniman123 kaže...
Marsel007 kaže...

ja imam od željeza.

slikano mobom

Di si nabavio to koliko para Smijeh

hehe to još dok sam bio zaluđen ninjama i tim sra****a.

kupio na placu za 20kn.

ima više modela.