Ostalo

Jaki bolovi u trbuhu -slijepo crijevo?

chutac sri 7.1.2015 01:51

Šta ti izbrijavaš?

Nisam rekao niti da si kurva, niti da se vucaraš nego sam upotrijebio izreku koja se koristi kad se želi reći da se može nagađati bez nekakvog temelja.

Evo ti pa čitaj, a ubuduće se osiguraj da imaš osnovu da nekoga napadneš i optužiš za nešto što mu uopće nije bilo na pameti...

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=537821&page=2

 

Bježe ti Mujo i Sujo od policije i sad biraju izmedju polja, šume i bunara i odluče se za bunar i uskoče u njega. Dođoše policajci do bunara i sad gledaju okolo gdje su mogli otići, kad jedan policajac kaže:
- Možda su u polju - a iz bunara Mujo i Sujo prave jeku:
- Možda su u polju...
Kaže drugi policajac:
- Možda su u šumi.
A iz bunara opet Mujo i Sujo:
- Možda su u šumi...
Kad opet prvi policajac kaže:
- Možda su u bunaru.
A njih dvojica iz bunara:
- Možda su u šumi...

Reedy sri 7.1.2015 01:58
chutac kaže...

Šta ti izbrijavaš?

Nisam rekao niti da si kurva, niti da se vucaraš nego sam upotrijebio izreku koja se koristi kad se želi reći da se može nagađati bez nekakvog temelja.

Evo ti pa čitaj, a ubuduće se osiguraj da imaš osnovu da nekoga napadneš i optužiš za nešto što mu uopće nije bilo na pameti...

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=537821&page=2

 

Bježe ti Mujo i Sujo od policije i sad biraju izmedju polja, šume i bunara i odluče se za bunar i uskoče u njega. Dođoše policajci do bunara i sad gledaju okolo gdje su mogli otići, kad jedan policajac kaže:
- Možda su u polju - a iz bunara Mujo i Sujo prave jeku:
- Možda su u polju...
Kaže drugi policajac:
- Možda su u šumi.
A iz bunara opet Mujo i Sujo:
- Možda su u šumi...
Kad opet prvi policajac kaže:
- Možda su u bunaru.
A njih dvojica iz bunara:
- Možda su u šumi...

 Pomislila cura na krivu šumu :)

Luka sri 7.1.2015 02:04

Mir mir ljudovi. :)

 

Sutra odi ujutro doktoru, vjerojatno policisticki jajnici, nista strasno, ali, zaboga 2 TJEDNA?! Svasta

Naravno, na ovaj nacin nikako ne mozes doci do preciznih informacija i vjerujem da to niti ne ocekujes vec samo "utjehu" da mozes na miru otici spavati. Ako je moglo cekati 2 tjedna moze jos 1 noc ali nemoj se zezati, ako to ne tretiras mozes imati problema.

 

Jooooj ta danasnja djeca...

DamageHigh sri 7.1.2015 02:09
Vali1 kaže...

Hvala sta si pokusao pomoc al mislim da ovo 'mozda su u sumi' nije bilo potrebno, to sta je danas svijet pun kurvi ili da ljepse kazem, cura koje se jebu s kim stignu i kad stignu, pa makar sa deset, to nije moj problem i ne vidim razlog zasto bi meni netko to prebacivao, a ljudi se cude kak je svijet pun djevojcica koje cekaju dijete ili ga vec imaju, pa sa takvima poput tebe se nemaju razloga cudit, mozda si to mislio rec u smislu zezancije al nemoj to rade radit, neznas ko se nalazi iza  poruka koje tu citas i sa nekim takvim komentarima ne postajes zanimljiviji kao sto mislis nego na lijep nacin receno manje inteligentan

Apsolutno nitko ti ovdje, a i nigdje drugdje neće dati nikakav drugi savjet osim - odi liječniku. I to iz dva razloga. Prvi je da nitko ovdje nije doktor. Došla si na forum koji se bavi pretežito informacijskim tehnologijama. Drugi razlog jest to da čak netko i jest doktor, opet će te uputiti na pregled liječniku, jer na medicinskom studiju još uvijek ne postoji disciplina dijagnostike putem foruma. 

Ne znam kakav odgovor si očekivala? Apsolutno nitko ti neće niti može otkriti uzrok bolova ovim putem. Isto tako, ne postoje metode samodijagnostike, jer da postoje, liječnici ne bi postojali. Apsolutno nitko ti neće reći niti da ti nije ništa, jer nitko ne može znati da ti nije ništa.

Ne znam koliko imaš godina, ali spomenula si kašnjenje menstruacije od mjesec dana što isto tako nije mala stvar. Dakle, ustvari imaš dva problema, tj. dva simptoma. Shodno tome, potraži pomoć liječnika. Bar ti to ova država još uvijek može priuštiti besplatno. Imaš to pravo i iskoristi ga.

 

Btw., to što ne želiš potražiti liječničku pomoć da se ne bi "obrukala" ti je na lijep način rečeno manje inteligentno. Ustvari nije, to je totalno idiotski. Radi se o tvom zdravlju, brini o njemu dok se potencijalno ne pojave veće posljedice.

Btw2., nemoj se uplašiti. Moguće je da ti doista nije ništa, ali opet, nije na tebi da to utvrđuješ.

MasterPeace sri 7.1.2015 02:25

Kada bi zbog slijepog crijeva dobila temperaturu, to bi već znaćilo da je isto nateklo i inficiralo se, što bi značilo odlazak na kirurški stol... Pošto imaš samo povremene bolove kod trbuha, velika je mogučnost da će krenut menstruacija.. Menstruacija nije redovita kod cura koje su je tek nedavno dobile(treba da se stabilizira nakon nekog vremena), tako da ako si taj slučaj ne trebaš previše brinut(dobro bi bilo porazgovarat sa majkom)... Ako nisi, onda svakako pođi doktoru zbog tih bolova,a i posjet ginekologu ne bi bio loš, jer bolovi u abdomenu nisu za ignorirati, nit je normalno da menstruacija kasni curi koja ju već neko duže vrijeme ima... I ne razumijem zašto bi te bilo sram otić doktoru? Vjeruj mi, doktori se u životu nagledaju daleko bizarnijih stvari,od obične menstruacije...

BlackMoon sri 7.1.2015 02:30

Kod apenditisa nema pravila. Može te gnjaviti tjednima, a može te u dan-dva dovesti u smtrnu opasnost. Nije da ikoga plašim, ali na žalost, tako je. Kako god okreneš, ako je slijepo crijevo u pitanju, ne možeš izbjeći operaciju!

maca09 uto 18.8.2015 20:36

Pozdrav svima! Evo ovako... Vec nekoliko sati imam bolove oko pupka kao da me netko probada iglom. Imam decka doktora al mu jos ne zelim rec jer se uvjek pretjerano brine al me to ipak malo kopka posto mi je sestricna skoro umrla jer joj je sljepo crijevo puklo. Sad, zanima me moze li to bit od sljepog crijeva? Sto da radim?

maca09 uto 18.8.2015 21:26

Pitala sam ga. Pogledao je i reko da se njemu ne cini kao upala sljepog crijeva al da cemo pricekat do jutra da vidimo kako ce se razvijat. I ne, nisam trudna pijem tablete!

SimeKZ uto 18.8.2015 22:11

Ako je krenulo od zlicice, spustilo se prema pupku i krenulo u desni kvadrant abdomena onda je slijepo crijevo... Idi na hitnu ili nesto... bolje spriject nego lijecit ;)

 

Tablete nisu 100% sigurne 

ante5656 sub 22.8.2015 21:25

Ekipaa ..pa nemojte to raditi ....

tko ima problema sa sljepim crijevom na pravom je mjestu ...ja sam bas danas kupio precizni skalper,imam lemilicu i multimetar...lako to popravimo ...ionako doktori nista ne znaju ... mi smo bolji za takve stvari ....


Bjezi u bolnicu ...Kad mi je priajtelja uhvatilo slijepo crijevo ispocetka lagana bol a u noci se probudija i kaze ko da ga je neko probija nozen u trbuh ,... ne igrajte se ...