Ostalo

Izgubljen mobitel

mad9dog sub 10.12.2011 07:30

Ovako brat je jucer isao mobitel i izgubio je i sada jutros zovem taj broj kaze da je iskljucen a njemu se brzo prazni pa ako je neko uzeo reklo bi ovaj broj se vise ne koristi?

Kako ga locirat kome se obratit? hitno

EDIT:U vlaku ga je izgubio

Dotore ned 11.12.2011 01:18
Katran kaže...

ako hoces mozes prijaviti policiji... ali to se dugo ceka... znam curu kojoj su nasli tel nakon 3 god...

pa mobitel je izgubljen nije ukraden kakva policija

Mitsuoka ned 11.12.2011 01:35
Dotore kaže...
Katran kaže...

ako hoces mozes prijaviti policiji... ali to se dugo ceka... znam curu kojoj su nasli tel nakon 3 god...

pa mobitel je izgubljen nije ukraden kakva policija

Kaže se da se misli da je ukraden. Ljudi tako rade, ništa čudno.

 

Mirko935 ned 11.12.2011 09:05
Dotore kaže...
Katran kaže...

ako hoces mozes prijaviti policiji... ali to se dugo ceka... znam curu kojoj su nasli tel nakon 3 god...

pa mobitel je izgubljen nije ukraden kakva policija

Onda nazoveš policiju i kažeš da je mobitel izgubljen, u čemu je problem?

medoštedo čet 17.1.2013 21:50

imam jedno pitanje  ja sam potpisao ugovor s t-mobilom na dvije godine pretplate pa me zanima dali ja  mogu kupit neki taj mobitel po jeftinijoj cijeni ili moraju proći te dvije godine.npr. sony ericson košta  700kn a s mojom tarifom košta 1 kunu dali ja mobitel mogu kupit odmah ili moram čekat te dvije godine help

peroko čet 17.1.2013 21:51
medoštedo kaže...

imam jedno pitanje  ja sam potpisao ugovor s t-mobilom na dvije godine pretplate pa me zanima dali ja  mogu kupit neki taj mobitel po jeftinijoj cijeni ili moraju proći te dvije godine.npr. sony ericson košta  700kn a s mojom tarifom košta 1 kunu dali ja mobitel mogu kupit odmah ili moram čekat te dvije godine help

kriva tema!