l337_m4n uto 12.2.2008 10:37

lool, e ovakve svari koje baš i nisu logične obožavam, ali i one isto tako logične. kao neke poslovice. recimo jedan lega je jučer provalio:

 

Zajedno smo skupa! rofl

 

 


Nisam se potpisao!
h51ph uto 12.2.2008 11:11

Isjecak iz dnevnika (izbjeglica iz Sarajeva u Kanadi) 
--------------------------------------------------------------------------------
 
12 avg.   Uselili smo u nasu novu kucu u Kanadi. Tako sam uzbudjen. Ovdje je
tako lijepo. Planine su prekrasne. Jedva cekam da ih vidim prekrivene snijegom.
14 okt.   Kanada. To je najljepsa zemlja na svijetu. Lisce je poprimilo sve one
divne nijanse zute i zelene boje. Vozio sam kroz prirodu i vidio par jelena.
Tako su graciozni. To su najljepse zivotinje na svijetu.
Ovo mora da je raj.

11 nov.   Dan sjecanja (Kanadski drzavni praznik). Lov na jelene ce poceti
uskoro. Ne mogu da zamislim da netko moze ubiti tako divnu zivotinju. Nadam se
da ce ukoro snijeg.
Tako je divno.

02 dec.   Nocas je pao prvi snijeg. Ustao sam i vidio sve pokriveno bjelim
pokrivacem. Izgleda kao najljepsa razglednica. Izasli smo napolje, ocistili
stepeniste i prilazni put, a onda se grudvali (ja pobjedio). Kada je prosla
grtalica morali smo ponovo da ocistimo kapiju.
Koja divna zemlja. Volim Kanadu.

12 dec.   Nocas opet snijeg. Opet prosla grtalica i zatrpala kapiju. Ovdje je
prekrasno.

19 dec.   Nocas opet snijeg. Nisam mogao izvesti auto da idem na posao. Ovdje je
zaista divno samo sam malo umoran od lopatanja.
Opet je**na grtalica.

22 dec.   Ovo bijelo govno opet padalo cjelu noc. Dobio zuljeve od lopatanja i
ledja me bole. Ovaj majmun sa grtalicom kao da se krije iza coska i samo ceka da
ja ocistim ispred kapije.
Su*ak.

25 dec.   Sretan Bozic. Jos malo usranog snijega. Ako mi ikad padne saka onaj
peder sto vozi grtalicu, ubit cu ga. Mater im je**m sto ne posipaju vise soli po
cesti pa da se prije otopi.

27 dec.   Nocas opet snijeg. Ne izlazim vec tri dana sem sto cistim snijeg kad
god prodje grtalica. Ne mogu nigdje ici, auto se zaglavio u brdu snijega ispred
kapije a i hladno je. Kazu da ce nocas pasti novih 30cm tih govana.

28 dec.   Prognoza je bila losa. Palo je pola metra. Ako vako nastavi nece se
otopiti do ljeta. Grtalica se zaglavila i taj supak dosao kod mene da trazi
lopatu. Rekao sam mu da sam vec slomio sest lopata cisteci ta govna sa vrata sto
ih je on nabacio i zamalo da sam mu je slomio o glavu.

04 jan.   Najzad izasao iz kuce. Otisao do prodavnice da kupim nesto hrane i kad
sam se vracao udario kolima jelena. $3000 stete na kolima. Te je**ne nemani
trebaju biti ubijene. Svugdje ih ima. Sto ih lovci ne pobise jesenas?

03 maj   Odvezao kola kod mehanicara. Nevjerovatno koliko su zardjala od je**ne
soli sto je posipaju svuda.

10 maj   Selim na floridu. Ne mogu ni zamisliti kako neko normalan moze zivjeti
u toj je**noj Kanadi.

 

Koja ironija. lol

 


potpisujem se
l337_m4n uto 12.2.2008 11:18

lol, imam to na mobu obliku zvučnog zapisa, predobro

 

ironija kažeš.ironija je kad mnoštvo turista pleše u avionu na neku pjesmu koju je napravio bend koji je poginuo u avionskoj nesreći...


Nisam se potpisao!
Zoolok uto 12.2.2008 17:30

Ovde ima raznih smesnih prica i dogadjaja vezanih za kompjutere: http://rinkworks.com/stupid/

 

I citat na vrhu strane je sjajan:

 

"On two occasions, I have been asked [by members of Parliament], 'Pray, Mr. Babbage, if you put into the machine wrong figures, will the right answers come out?' I am not able to rightly apprehend the kind of confusion of ideas that could provoke such a question."

-- Charles Babbage (1791-1871)


Everything's just fine.
Invictus uto 12.2.2008 20:39

Zeko se čudno ponašao i proširi se glas po šumi da zeko nešto sprema. Prvi dan dođe zeki lija i pita ga:

- Zeko, što radiš?
- Oštrim nokte i čekam lava da ga ubijem...

Lija raširi dalje glas i dođe do zeke medo i pita ga:
- Zeko što radiš?
- Oštrim nokte i čekam lava da ga ubijem...

Idući dan dolazi lav do zeke i pita ga:
- Zeko što radiš?
- Ma evo čistim nokte i pričam gluposti.

l337_m4n uto 12.2.2008 22:17
itf4n kaže...

Tko se zadnji smije, zadnji se smije.

 

Nekima je ovo smiješno .. Osmijeh

 meni je osobno smješnije tko se zadnji smije posljednji se smije, ali eto.

zašto slon ima okrugle noge: da lakše može skakti po lopočima lol

zašto slon ima mali i kovrčavi rep: da ga lakše izvučeš kad upadne u senf ili tako nešt.

Nisam se potpisao!
lp_chandler sri 13.2.2008 00:27

OMG.

Is that suposed to be funny???

Mogu samo reći da su Bill i Steve dosta toga, ali retardirani Austin Powers look-a-like nisu (ok, mogo sam i bez ovog retardirani)

 

Ak se hoćete smijat, radije pogledajte Gates-ov zadnji dan u M$-u. Ima filmić na youtubu.

stipoo sri 13.2.2008 00:33
l337_m4n kaže...

lol, imam to na mobu obliku zvučnog zapisa, predobro

 

ironija kažeš.ironija je kad mnoštvo turista pleše u avionu na neku pjesmu koju je napravio bend koji je poginuo u avionskoj nesreći...


 jel mozes upload-ati na forum taj zvucni zapis?
h51ph sri 13.2.2008 08:56

Gledao mali Perica krisom svoju stariju sestru kako se tusira i vidi kako se
mazi po tijelu i stenje:
-'Hocu muskarca, hocu muskarca !'.
Drugog dana opet Perica gleda sestru kako se tusira i opet ona:
-'Hocu muskarca, hocu muskarca ...!'.
Treci dan stvarno sa njom pod tusem neki frajer i radi posao. Cetvrti dan
se mali Perica tusira i mazi po tijelu i vice : 'Hocu bicikl, hocu bicikl...'.


potpisujem se
l337_m4n sri 13.2.2008 09:35
lp_chandler kaže...

OMG.

Is that suposed to be funny???

Mogu samo reći da su Bill i Steve dosta toga, ali retardirani Austin Powers look-a-like nisu (ok, mogo sam i bez ovog retardirani)

 

Ak se hoćete smijat, radije pogledajte Gates-ov zadnji dan u M$-u. Ima filmić na youtubu.

 gledo sam to za zadnji dan u microsoftu. predobro je, najajče mi kad ide u teretanu i pita onog trenera jesam spreamn za cure LOL

a ovo za upload, čim mi proradi upload stavit ću, samo da napomenem da je zvučni zapis milijun puta bolji zbog tog lika što priiča.

Nisam se potpisao!
Core2Duo2 sri 13.2.2008 21:08
lp_chandler kaže...

OMG.

Is that suposed to be funny???

Mogu samo reći da su Bill i Steve dosta toga, ali retardirani Austin Powers look-a-like nisu (ok, mogo sam i bez ovog retardirani)

 

Ak se hoćete smijat, radije pogledajte Gates-ov zadnji dan u M$-u. Ima filmić na youtubu.

 i ja sam gledao zadnji dan u Microsoftu Osmijeh predobro!!
Hazunfefer sri 13.2.2008 21:19

Jedan stari SAJB-irani vic:

 

Negdje u jesenje doba, pristigao Mel Gibson u Krapinu. Sece on, razgledava, kadli naleti na Štefa.

 

Susretljiv i druželjubiv odmah pozdravi: - Bok! Ja sam Mel Gibson !

a Štef ispaljuje: Pa kaj onda?? Ja sam mel longetu!

 

 


"Gori od čarobnjaka je samo njegov šegrt." M. Mouse
"I najbolji planovi često propadnu." Mirko S. Zlikovsky
Paolo2612 sri 13.2.2008 23:25

Zašto muškarac ne može davati odgovore na ljubavna pitanja?



Dragi Stjepane, nadam se da mi možeš pomoći.Neki dan sam krenula na posao, a muž je ostao doma gledat TV kao i obično.
Prošla sam možda par stotina metara niz ulicu i motor automobila mi se jednostavno ugasio i stao. Pješke sam se vratila doma da pitam muža za pomoć.
Kada sam stigla doma nisam mogla vjerovati očima. Moj muž je obukao moje visoke pete i tanga gaćice, našminkao se i ogledavao u zrcalu. Imam 32 godine,
a moj muž 34 i zajedno smo već 12 godina. Kada sam ga pitala što radi rekao je da je obukao moje gaćice jer nije mogao pronaći svoje. Kad sam ga pitala
za šminku slomio se i priznao mi da nosi moje stvari zadnjih 6 mjeseci. Rekla sam mu da prestane ili ću ga ostaviti. Prije 6 mjeseci dobio je otkaz na
poslu i postao depresivan. Volim ga jako, ali otkad sam mu dala ultimatum jedva da razgovaramo.
Molim te, pomozi!

Ivana

=============

Draga Ivana,može biti puno uzroka zatajenja motora nakon kratke vožnje. Počnite s pregledom dovoda goriva. Ako je čist, provjerite držače na vakuum pumpi.
Ako to ne pomogne, može biti da je sama pumpa pokvarena i ne daje dovoljan pritisak injektoru.

Stjepan

Iron Man sri 13.2.2008 23:28

Pismeni zadatak

 

Jesen na cetinju
Počela je jesen u našem gradu. Umrlo je više ljudi, kao i u svakoj jeseni. Meni ih je žao, ali Živku Orlandiju baš i nije. On često kaže da tako mora i treba. A kad mu je brata majka gađala među rogove nije tako mislijo. Domaćice spremaju zimnicu. Ja sam srećan. Grad je pun lišća a tata kaže da bi smećari trebali da idu u kura.c jer evo već treća jesen kako ništa ne rade. Od ove jeseni nam strašno faljiva struje u kuću, pa mama kaže za elektrodistributere to su jedna gov.na, a nije mislila na tom načinu kada nam je kuća bila puna struje. Ove jeseni i ja sam kao i mnogi drugi smo se zaljubili u istoj curi. To je mala od pašanoga-Vera. Ja je zovem Vjera jer me stid da se odvajam od društva. I ove jeseni ptice su pošle na jugu. Rode i vrapci i slavuji su ostali. Meni ih je žao jer su one male i nezaštićne, pa bi ih mnogi mangupi mogli ubiti namrtvo. Ðed kaže da su one ptičiji proleterijat, a nije tako mislijo ka nam se roda posrala na fiću, pa je fata do Špadijerskog vrha. Ðed je tada slomio nogu, a tu rodu je ubio ujak Vlado dva dana poslijed golijama rukama. On kaže da se branila ka čovjek. Meni je bilo žao a žao mi je i đeda koji je slomijo nogu. Ali mi je žalije na rodu jer je đed živ a roda ne a mislim da bi rodi bilo milije da je ujak Vlado slomijo nogu a da je ona ubila đeda pod Špadijerski vrh. Mada bi meni bilo mrznije. Ja isto mislim da bi najbolje bilo da se ujak Vlado posra đedu na fiću i da ga je đed ubio sjekirom, ka što je htio babu jedan put, a da se roda ne miješa. To je radi toga što me je ujak Vlado (rak ga izijo) šlepio u glavu kad sam prnuo pred direktorom Oboda pa ga je bilo stid od mene. Od kad je ubio rodu još mi je mrzniji. Brat od tetke mi Vojo, je ka svake jeseni kupio petarde kod Paljevića u Donje Polje. Oni nemaju para za ljeb pa prodaju petarde. Meni ih je žao. Baba kaže da su dobri ljudi, a nije tako mislila kad su joj zapalili garažu đe je đed i njegovi penzioneri igra fircik u pare.
Jesen mi je još draga radi strika Želja što dolazi sa broda. On je bogat čovjek i dosta je zgodan. Svaki put s broda dovede novu strinu, pa ode na brod. Poslije ih mi teško izbacimo iz kuće. Nešo kaže da te žene šiljemo kod njega jer mu ih je žao da se svade s majkom po vas dan. A nije tako mislio kad mu na kocku u pećinu pošle tri plate pa je ijo u našu kuću. Ne znam što bi još pisa od jeseni. Još sem da je volim i njeni plodovi nama đeci daju vitamine da bi smo postali jaki.