Ostalo

Hall of shame

ambivalent pet 9.5.2008 21:42

Svečano otvaram topic gdje možete staviti najveće bisere sa ovog foruma... Link nije loš, iako je citat + ime autora bolja opcija. Ako se i sami nađete u ovome topicu nema ljutnje, svi smo ljudi i griješimo (neki više neki manje)...


- Hrvatski linux portal - www.linuxzasve.com | Blog - ivanwp.wordpress.com
DrNasty sri 28.5.2008 12:55
buky kaže...

eo ga jedan sta nezna sta je torrent u ovo doba

 Promasi si poentu ovog topica, buky. Nije sramota ne znati, sramota je ne pitati.
Ovdje idu biseri koji misle da nesto znaju i onda pocnu lupetati a ne zele uvidjeti da su u krivu.

bestia sri 28.5.2008 13:07
DrNasty kaže...
buky kaže...

eo ga jedan sta nezna sta je torrent u ovo doba

 Promasi si poentu ovog topica, buky. Nije sramota ne znati, sramota je ne pitati.
Ovdje idu biseri koji misle da nesto znaju i onda pocnu lupetati a ne zele uvidjeti da su u krivu.

@buky
 Ma i bolje da nezna,
@ DrNasty
Totalno se slazem,
buky sri 28.5.2008 14:43

Pa ja mislim da je to biser jer da oce znat moze pogledat na google a ovako samo bezveze otvara teme na forumu, a ti se malo smiri jesi cuo, i svađaj se sa mamom

Shai Hulud sri 28.5.2008 14:45
buky kaže...

Pa ja mislim da je to biser jer da oce znat moze pogledat na google a ovako samo bezveze otvara teme na forumu, a ti se malo smiri jesi cuo, i svađaj se sa mamom

 evo još jednog bisera lol Osmijeh
LUXX sri 28.5.2008 15:10
buky kaže...

Pa ja mislim da je to biser jer da oce znat moze pogledat na google a ovako samo bezveze otvara teme na forumu, a ti se malo smiri jesi cuo, i svađaj se sa mamom

 molit cu malo bolje ponašanje ovdje a ne vrijeđanje.
Razmislit==>tipkat==>procitat==>poslat.
Dado_ZG78 čet 29.5.2008 08:14

Dakle ovo je jedna od Faedhurovih izjava koja je ipak za dlaku bolja od ostalih (a ima materijala) na temu objektivnog mišljenja o novoj igri (AoC), a bazirano na iskustvu i empirijskom pristupu (preko you tube filmića) rađe nego bacanju resursa na isprobavanje prave stvari...     i onda nastaju ovakvi komentari Smijeh

buky pet 6.6.2008 09:32
r420r kaže...

evo jos jednog... ako netko shvati sta je lik reko... Smijeh

 pa da pokazivale su mi se crte vise crta i nisam znao sta cak sam nosio na serveis nisu znali sta je i onda sam par puta lupio i nestale bi. Cool
1domagoj1 pet 6.6.2008 09:39

buky kaže...
 pa da pokazivale su mi se crte vise crta i nisam znao sta cak sam nosio na serveis nisu znali sta je i onda sam par puta lupio i nestale bi. Cool
 A da probas stavljat interpunkcijske znakove?

DrNasty pet 6.6.2008 09:52

Ljudi sjecate li se vi onog lika s bol komentara, imao je samo broj 8 u nazivu (kasnije 11 ili nesto blizu)

Ono je bio istinski biser, onakvo nesto majka vise ne radja, ovaj pako me podsjetio na njega, mozda su ista osoba. Neodlučan

Crohr pet 6.6.2008 10:01

 

 

 

 

 

 

 

Ne vidi se baš na slici pa evo:

 

"svoj komp jedino softverski održavam. hardver je tako nebitan"

 

 

 

 

 

 

 

 

Evo još jedne super izjave:

Gamer-gts pet 6.6.2008 11:38

Pitanje iz Geografije:koliko Hrvatska ima stanovnika?

a jedna učenica kaže(koja odgovara za ocjenu)oko 80 milijunaSmijeh

 

(ista učenica)Pitanje iz vjeronauka:Koja je sve dobra djela Isus napravio?Ona kaže"Isus je osljepio sljepca"

 

 

 

r420r pet 6.6.2008 12:43
buky kaže...
r420r kaže...

evo jos jednog... ako netko shvati sta je lik reko... Smijeh

 pa da pokazivale su mi se crte vise crta i nisam znao sta cak sam nosio na serveis nisu znali sta je i onda sam par puta lupio i nestale bi. Cool
 OMFG! kak ti nije neugodno bit tak nepismen?! covjek treba 3 puta procitat tvoj post da shvati sto si htio rec! Neodlučan
lebo1 pet 6.6.2008 13:00
Gamer-gts kaže...

Pitanje iz Geografije:koliko Hrvatska ima stanovnika?

a jedna učenica kaže(koja odgovara za ocjenu)oko 80 milijunaSmijeh

 

(ista učenica)Pitanje iz vjeronauka:Koja je sve dobra djela Isus napravio?Ona kaže"Isus je osljepio sljepca"

 

 

 

 Ovdje bi trebali biti biseri s foruma... Golemo ista učenicaCool, piši ove poruke u 'humor' ili nešto slično, mislim da ovde nismo spremni na ovoliku dozu umora.