Ostalo

Gamehosting.ba linkovi

Matatata krele od zanata uto 1.6.2010 22:04

daj ti meni objasni kako da ja skupim 350 bodova za 3 dana? to je 350 ljudi da klikne, na fejsu imam 700 frendova, nakon kaj sam posto link i tako to jedno 5 puta dobio sam 48 bodova, tu nakon nekoliko postova na forumu mi ih je jos naraslo i frendovi po skoli i iz skole sta sam kliknuo sve skupa oko 112 bodova sad. u 3 dana??? koji ku**c??? ekipa mi u top100 skupila najbolji 1200...

Electricity čet 3.6.2010 12:22

Evo jedan trik kao skupiti bodove u jedan dan. Treba dosta vremena, ali za besplatni server se isplati.

Treba samo uc u Router i u njemu se reconnectat tj. disconnect, connect. Svaki put se dobije nova IP adresa. Sad skupi vas se 5 i svi to radite u par sati evo 350 bodova. (naravno morate klikat na link :))

Postoji i drugi način tako da gasite i palite router, ali to nije preporučljivo.

 

Matatata krele od zanata čet 3.6.2010 13:31
Electricity kaže...

Evo jedan trik kao skupiti bodove u jedan dan. Treba dosta vremena, ali za besplatni server se isplati.

Treba samo uc u Router i u njemu se reconnectat tj. disconnect, connect. Svaki put se dobije nova IP adresa. Sad skupi vas se 5 i svi to radite u par sati evo 350 bodova. (naravno morate klikat na link :))

Postoji i drugi način tako da gasite i  palite  router, ali to nije  preporučljivo.

 

to se moglo prije, dok nisu sredili da se nemogu koristiti proxyji. pretpostavljam da su slozili da se pregledava cookies dali si bio na ovoj stranici vec. eh sad, da bi mogli ovo vjerojatno treba ocistit cookije svaki put, ali mislim da se slozili to tako da nemoze to svatko hackat. bar ne wannabe hackeri.