Ostalo

Dobra i loša iskustva iz Bugovog oglasnika

eplati.com sub 18.9.2010 16:33

Imao sam velikih problema s navedenim clanom,bilo je svega i svacega,ali na kraju smo dosli do nekog sporazuma,ali opet nakon tog sporazuma on je odustao od kupnje tog accounta,sto znaci da imam sada taj 1 account koji ima na sebi cijeli VALVE paket+Mafia 2,koji nemogu prodati vise jer moja teorija od pocetka je,PRODAJEM NEKORISTENO,e sada,da ovaj acc doniram karitasu ili da ga ovdje jeftino prodam,ako netko ima ponudu neka mi se javi na PM

PC Man sub 18.9.2010 16:37

Ja i Filip (ePlati) smo to rijesili i sad je SVE SPER svaki dan pricamo na Skypeu,zajebavamo se. . .itd...ja nisam njga niti zajebo ja sam kad sam uplacivo slucajno upisao krivi broj kad sam uplacivao ali danas je sve rijeseno!

bobo_smrad sub 18.9.2010 17:39

ja ću reći jendo negativo iskustvo...jedan tip mi je instalirao OS na komp (kad sam ja još bio NoOOb) i uzeo je stari komp i obećap je da će prodati a kad proda da će mi dati pare...i tako prošla 1.5godina ja ga zvao nekoliko puta i on stalno nalazi izgovore...

Weky sub 18.9.2010 17:41
bobo_smrad kaže...

ja ću reći jendo negativo iskustvo...jedan tip mi je instalirao OS na komp (kad sam ja još bio NoOOb) i uzeo je stari komp i obećap je da će prodati a kad proda da će mi dati pare...i tako prošla 1.5godina ja ga zvao nekoliko puta i on stalno nalazi izgovore...

  Ovo je tema o iskustvima iz BUG OGLASNIKA (znači prodaja/kupovina sa bug-a), a ne iz nekog drugog oglasnika.

mbaksa sub 18.9.2010 17:48
Weky kaže...
bobo_smrad kaže...

ja ću reći jendo negativo iskustvo...jedan tip mi je instalirao OS na komp (kad sam ja još bio NoOOb) i uzeo je stari komp i obećap je da će prodati a kad proda da će mi dati pare...i tako prošla 1.5godina ja ga zvao nekoliko puta i on stalno nalazi izgovore...

  Ovo je tema o iskustvima iz BUG OGLASNIKA (znači prodaja/kupovina sa bug-a), a ne iz nekog drugog oglasnika.

Ne mozes ga kriviti zbog toga, posto ti naslov teme govori jedno, a post s kojim si otvorio temu - drugo. Promijenio sam naslov teme.

eplati.com sub 18.9.2010 17:52

Kupac Ja
Prodavac Razer_Copperhead
Predmet i7 930

Dogovorili se brzo,dan danas znamo popricati,odlicna osoba,da se sve dogovoriti i uvijek spreman pomoci,proc stigao veeeoma brzo nakon uplate na racun,sva pohvale!!
Ocjena 10/10

Weky sub 18.9.2010 18:41
mbaksa kaže...

Ne mozes ga kriviti zbog toga, posto ti naslov teme govori jedno, a post s kojim si otvorio temu - drugo. Promijenio sam naslov teme.

  Ispričavam se na lošem naslovu i na težem rječniku :)

 

Hvala za sticky.

rebelsy sub 18.9.2010 19:18

Uskoro uzimam xbox360 od eplati i znam da necu imati nikakvih problema ... covjek je skroz ok i voli popricati i objasniti sve sto je potrebno :D

 

EDIT: Molim da mi se javi onaj kome sam prodao napajanje CM RealPower Pro M620 i Grafu ... neka mi se javi na PM da mu posaljem jos onaj jedan kabal na sto sam ja skroz zaboravio :)

Batista sub 18.9.2010 19:37

Uff bilo je kupovanja, a tek kolko prodaje... (do sad mi se samo jedan forumas pozalil da mu se artikal ne svidja, vjerovatno ce se on sam javit).

 

Necu nabrajat kome sam sve prodaval i kaj.

Evo zadnje kaj ocekujem da mi stigne je kuciste - Chieftec Aegis, prodavac: Minos.

 

Sasvim ok covjek, cak mi je prije poslao kuciste nego sam mu slikao uplatnicu.

 

Kupoval sam od F1-IVO, naseg origigi moda - takodjer sve 5, nekaj sam narucil od Don Kihoty-a - sve bez greske, Oly-E3 - razmjena mem. kartica, sve 5...

 

Bilo je toga da mogu pisat do jutra...

kizo2703 pon 20.9.2010 21:56

Dosad nisam imal loših iskustava ,ali zato uvijek prvo provjerim od koga uzimam robu.

 

Ja sam većinom bil kupac ,a moram pohvaliti rebelsya ,jel komponente koje sam uzel od njega su stvarno bile u vrhunskom stanju i plus kaj je poslal i viška komponenti (interni kablovi za napajanje).

I čovjek vodi brigu o kupcima Belji se ,pita jel sve u redu došlo i dali radi kako treba. Stvarno ,nemam prigovora!

 

A sad ,o nekim drugim ponuđačima bi se dalo pričati! Ne želim navoditi imena ,ali ,ako već nešto prodaješ ,daj se barem svakih par dana ulogiraj i pogledaj PP!!

 

Zato ,jedan prijedlog za moderatore : SVI ponuđači bi prvo morali ''odslužiti'' neko vrijeme na forumu ,ili napisati neki određeni broj postova u ''ozbiljnim'' temema (ne samo u birtiji i nespavalicama)prije nego im se dopusti pristup u oglasnik!!

 

Nije isto oglas od nekog tko je na forumu godinu ili više i nekoga tko je napravil account samo zbog oglasnika!

Zato ,razmislimo i o tome!

 

Za sad ,toliko!

null sri 22.9.2010 09:25

odlicno iskustvo: enabava i eplati, kupovao od njih igre i sve korektno proslo

 

prodao: BC2 keyeve- sve je ok proslo, nema zaljenja :) jedan je prodan Lord_Marko -u i covjek je zadovoljan, sretan rodjendan Marko koji mu je danas (17.godina ima :))

Lord_Marko sri 22.9.2010 09:26
null kaže...

odlicno iskustvo: enabava i eplati, kupovao od njih igre i sve korektno proslo

 

prodao: BC2 keyeve- sve je ok proslo, nema zaljenja :) jedan je prodan Lord_Marko -u i covjek je zadovoljan, sretan rodjendan Marko koji mu je danas (17.godina ima :))

hvala na cestitkama i na key-u!

vexx5555 sri 22.9.2010 10:43

Da i ja malo doprinesem temi.

 

Dosada sam kupovao robu od dvojice forumaša: goranbm i Daniman123.

 

Od goranabm sam kupio jedan vent za kučište. Vent je došao u izvrsnom stanju i nije bilo nikakvih problema.

 

Od Danimana123 sam kupio dva moba za dijelove, sluške za iPhone i USB kabel za LG. Stiglo je brzo, u dobrom stanju i isplatilo se. Danimana123 moram pohvaliti jer je čovjek na sebe preuzeo plaćanje poštarine (doista ljubazno od njega) i tako je mene riješio dodatnih troškova. Sada sam naručio još neke stvari od njega i vjerujem da će sve super proći i da ću biti zadovoljan kao i prošli put.

 

 

A sada da nešto napišem nečemu što me jako smeta. Kada god stavim neki oglas, dođe mi bar 10-20 PM-a sa upitima. Na sve odgovorim, i sve što je potrebno objasnim, no iz nekog samo njima poznatog razloga nitko ne odgovara. Takvo mi ponašanje jako smeta, mislim bar ako nečeš uzet-javi!!! A ne da ja čekam 'ko zadnje tele 'oće se ovaj drznuti da odgovori. Trebalo bi u PM uvesti obavezu odgovora bar za oglase, tako da poruka "Imate novih PM" ne nestaje sve dok se ne odgovori.

Daniman123 sri 22.9.2010 11:40
vexx5555 kaže...

 

A sada da nešto napišem nečemu što me jako smeta. Kada god stavim neki oglas, dođe mi bar 10-20 PM-a sa upitima. Na sve odgovorim, i sve što je potrebno objasnim, no iz nekog samo njima poznatog razloga nitko ne odgovara. Takvo mi ponašanje jako smeta, mislim bar ako nečeš uzet-javi!!! A ne da ja čekam 'ko zadnje tele 'oće se ovaj drznuti da odgovori. Trebalo bi u PM uvesti obavezu odgovora bar za oglase, tako da poruka "Imate novih PM" ne nestaje sve dok se ne odgovori.

Mrzim PP...

Nekada radi neada ne :/ Već 5 puta šaljem PP istome liku nikako da stigne, ludim :/ A u sandućiću se nezna ko' pije ko' plača...

BTW i meni je bio užitak poslovati sa tobom :D Bez ikakvih komplikacija :)

igy sri 22.9.2010 12:21
vexx5555 kaže...

 

A sada da nešto napišem nečemu što me jako smeta. Kada god stavim neki oglas, dođe mi bar 10-20 PM-a sa upitima. Na sve odgovorim, i sve što je potrebno objasnim, no iz nekog samo njima poznatog razloga nitko ne odgovara. Takvo mi ponašanje jako smeta, mislim bar ako nečeš uzet-javi!!! A ne da ja čekam 'ko zadnje tele 'oće se ovaj drznuti da odgovori. Trebalo bi u PM uvesti obavezu odgovora bar za oglase, tako da poruka "Imate novih PM" ne nestaje sve dok se ne odgovori.

 

Daniman123 kaže...

Mrzim PP...

Nekada radi neada ne :/ Već 5 puta šaljem PP istome liku nikako da stigne, ludim :/ A u sandućiću se nezna ko' pije ko' plača...

BTW i meni je bio užitak poslovati sa tobom :D Bez ikakvih komplikacija :)

zato ja dam broj mobitela pa se ipak jave oni s kojima se može konkretno razgovarati (čak sam i s prvim pozivateljem uvijek sve i dogovorio bez razvlačenja)

rebelsy sri 22.9.2010 13:36

Mene najvise smeta sto neki stave oglas da kupuju nesto ... ja mu ponudim to i to (s garancijom, ocuvano, ko novo i jako malo koristeno) ... on meni napise ''ne zelim uzimati polovno .. radje cu uzeti novo iz trgovine (150kn skuplje)''

 

xXxBIMBOxXx pet 24.9.2010 20:22

Kupac : Ja

Prodavatelj : goranbm

Čovjek mi je prodao Nokiu 5800XM , stiže u srijedu , uplaćena polovica love , zbog recesije ostatak love će stići oko 1.10. , čovjeku to opće nije bio problem , poslat će mi mob a ja njemu pare na račun kad budu bile .

Stvarno velika ljudina i velika preporuka .

EDIT : Čak šalje mob preko HP Expressa , poštarinom ( 70kn ) na sebe , tako da mob stigne odma drugo jutro .

Stvarno ljudina kakve nema .

Don Kihoty ned 26.9.2010 22:40

Kupovao od Batiste,

prodavao mnogo toga, Celetu i drugima...

 

Sve za sada OK.

 

Pisat ću SAMO ako je netko loše prodavao/kupovao...

 

Napravite listu "Dobri trgovci", "Loši trgovci",

na temelju ref. bodova...

 

Dakle tko prevari ide na listu, i i dobija 1 crveni bod.

ali sa dve dobre transakcije mu se briše,

i svaka slijedeća dobra se dobije 1 zeleni bod.

 

Isto tako dobar trgovac za transakciju dobije 1 zeleni,

a za lošu transakciju gubi dva zelena odnosno 1 crveni = 2 zelena...

 

Kupac sa 3+ crvena je označeni black listed trgovac,

tako da više nikoga ne syebe,

a moderatore ćemo zamoliti da prate da nemaju duple ACC-ove...

 

PS - Vexxx brate ajde lijepo ne s€ri, ja sam ti prodao hrpu toga,

evo zadnju 470GTX, ko nova... Belji se