Ostalo

Dali su mi hakirali email??

crni pauk pon 13.12.2010 16:55

Evo narode danas dobio poruku od jednog časopisa ( konkurentskog Bugu ,tako da neču napisati ime) poruku da se otvorio novi gaiming portal i sad ja to pročitam vidi i otvorim tu stranicu i prikaže mi se ovo i sad me zanima dal su ovi hakirali moj email ili stranicu,,, na emailu jedino je kaj imam vrjedno to su regani privatni trackeri,drugo nike,  {#} neču izgubiti acc pa molim da odgovorite

Brian uto 14.12.2010 16:17
crni pauk kaže...

Evo narode danas dobio poruku od jednog časopisa ( konkurentskog Bugu ,tako da neču napisati ime) poruku da se otvorio novi gaiming portal i sad ja to pročitam vidi i otvorim tu stranicu i prikaže mi se ovo i sad me zanima dal su ovi hakirali moj email ili stranicu,,, na emailu jedino je kaj imam vrjedno to su regani privatni trackeri,drugo nike, {#} neču izgubiti acc pa molim da odgovorite

 Najobičniji spam, a vjerojatno se radi i o phishingu. Najbolje je ne ići na ponuđene stranice jer kad dođeš na stranicu obično se pohrani tvoja IP adresa.

Postoji program PeerBlock i kad ga pokreneš najvjerojatnije nećeš moći na tu stranicu jer taj program blokira konekcije prema stranicama koje su na crnoj listi.