Ostalo

Dal se možete spojiti na face??

crni pauk čet 23.9.2010 21:31

evo ljudi imam jedno pitanje dal se vi možete spojiti na face ? ja sam probo i nejde, pa da vidim dal je kod njih problem ili kod mene, izbaciva mi mozzila i opera problem loading page, pa da čujem vas,,,

crni pauk čet 23.9.2010 21:38

hahahha ma nisam ja ovisan o faceu bez brige nisam jedan od "onih" nek se ribe mogu zbariti prek facea pa onda dogovor uživo i to radi tog mi fali, a ja mislim da opet mjenjaju dizajn možda je zbog tog privremeno zatvoren

pandza94 čet 23.9.2010 21:41
ivan123 kaže...
pandza94 kaže...

A di bas veceras u mp3(naopako :D)

Ako ti treba za 'lovit' cure, bolje izađi van. Smijeh

Curu već imam hvala an brziz!

P.S.Sutra idem na Bobana Rajovica u Hard Rock-a .)

crni pauk čet 23.9.2010 21:42
netko,netkovic kaže...

Iss,kaj svaki put kada taj face malo zasteka,odma se na forumu otvara tema..-.-

ja prvi put otvorio takvu temu Belji se druge nisam vidio, a i zanima me trebo sam reči jednoj kollegici neke važnog i sad je on zašteko,,,

razer1911 čet 23.9.2010 21:45
damircazin kaže...

bilo bi dobro da se face ugasi na par mjeseci jer su neki roditelji zaboravili na svoju dijecu radi njega

hehe istina samo sto bi bilo samoubojstava da znas kolko ima ljudi ovisnih za ispi*dit.Smijeh

pandza94 čet 23.9.2010 21:46
crni pauk kaže...
pandza94 kaže...
ivan123 kaže...
pandza94 kaže...

A di bas veceras u mp3(naopako :D)

Ako ti treba za 'lovit' cure, bolje izađi van. Smijeh

Curu već imam hvala an brziz!

P.S.Sutra idem na Bobana Rajovica u Hard Rock-a .)

aaaa dođi po mene u hr Smijeh ja obožavam bobana Smijeh bit če veselo onda kod vas,,,,

Bit će!Besplatan ulaz ali piće će doći hh :D

Udrite gromovi 3:)

FlyBoy čet 23.9.2010 21:50

Ne radi ni meni. Čitao sam na službenoj Facebook stranici da imaju nekih problema s third party ISP-ovima (što god to značilo) te da rade na uklanjanu problema

ilija2010lukic čet 23.9.2010 21:52

dajte ljudi kanite se tog facea, samo zaglupljuje i postaneš ovisan...pa ljudi danas nemaju normalno društvo...pola njih po cijele dane visi na njemu i živi u online svijetu...izađite malo u prirodu.. ;) i btw facebook i nije izmišljen za ovo što je danas....

nailer čet 23.9.2010 21:54
ilija2010lukic kaže...

dajte ljudi kanite se tog facea, samo zaglupljuje i postaneš ovisan...pa ljudi danas nemaju normalno društvo...pola njih po cijele dane visi na njemu i živi u online svijetu...izađite malo u prirodu.. ;) i btw facebook i nije izmišljen za ovo što je danas....

složio sam se samo zbog zadnjeg djela.

Ako se znaš kontrolirati (čitaj: nisi debil) koristit ćeš ga u prave svrhe.