Ostalo

Cura i njezin instagram

domi321 sri 2.2.2022 02:55

Pocela je objavljivat polugole slike, nema me na IGu uopce + insta joj daje "pick me" vibe

 

U vezi smo 2 godine, rekao sam joj da mi smeta to.

Ona je makla storye a tek poslije saznao da sam joj bio hidean za storye.

Kad sam ju pitao zas, rekla je da se kao ne bi ljutio...

 

U meduvremenu sam ju pitao da li je spremna da pocnemo zivit skupa da uzmemo stan u najam, njezin odgovor je bio da kao nema sta ona placat stan prvih godinu dana jer normala je kao da decko placa...

 

Naci kaj se desava, doso trazit help tu jer nez vise kog bi pito 

 

 

Btw, kroz 2 tjedna bi ju trebao vodit na putovanje ali kad mi ovak bude onak overthinkam puno sad

Mitch sri 2.2.2022 05:41
domi321 kaže...

Pocela je objavljivat polugole slike...tek poslije saznao da sam joj bio hidean za storye.

... da uzmemo stan u najam, njezin odgovor je bio da kao nema sta ona placat stan prvih godinu dana jer normala je kao da decko placa...

 

 Ne znam kaj razmisljas uopce

Brki1994 sri 2.2.2022 09:17
Dr.Feel kaže...

Teška situacija my friend...Ne sluti na dobro.

 

Situacija je lagana; neka bježi glavom bez obzira.

Ne bi me čudili da sa stavom koji si naveo da ima, ima i OnlyFans profil 

 

Ako odjednom počne imati lovu, okreni to na biznis!

cvaja997 sri 2.2.2022 09:40
ivanzu kaže...

Tako je od prijatelja cura krenula pa polako napredovalo na onlyfans, eno je sad prodaje slike pi*ke za 5$. 

 Tu nema nista loseg. Biznis, posao u toplom, doma na svom krevetu. Lova ide. 

Jurassic Park sri 2.2.2022 10:26
domi321 kaže...

Pocela je objavljivat polugole slike, nema me na IGu uopce + insta joj daje "pick me" vibe

 

U vezi smo 2 godine, rekao sam joj da mi smeta to.

Ona je makla storye a tek poslije saznao da sam joj bio hidean za storye.

Kad sam ju pitao zas, rekla je da se kao ne bi ljutio...

 

U meduvremenu sam ju pitao da li je spremna da pocnemo zivit skupa da uzmemo stan u najam, njezin odgovor je bio da kao nema sta ona placat stan prvih godinu dana jer normala je kao da decko placa...

 

Naci kaj se desava, doso trazit help tu jer nez vise kog bi pito 

 

 

Btw, kroz 2 tjedna bi ju trebao vodit na putovanje ali kad mi ovak bude onak overthinkam puno sad

 Pitaj našeg Dr.Love za pomoć.Dex is his name,and love advice is his game.OK, fakat sam očekivao da će me netko prestići ovaj put sa šalom.Ili sam bio brz ili se fora izlizala :D

 

renato1977 sri 2.2.2022 10:51
domi321 kaže...

Pocela je objavljivat polugole slike, nema me na IGu uopce + insta joj daje "pick me" vibe

 

U vezi smo 2 godine, rekao sam joj da mi smeta to.

Ona je makla storye a tek poslije saznao da sam joj bio hidean za storye.

Kad sam ju pitao zas, rekla je da se kao ne bi ljutio...

 

U meduvremenu sam ju pitao da li je spremna da pocnemo zivit skupa da uzmemo stan u najam, njezin odgovor je bio da kao nema sta ona placat stan prvih godinu dana jer normala je kao da decko placa...

 

Naci kaj se desava, doso trazit help tu jer nez vise kog bi pito 

 

 

Btw, kroz 2 tjedna bi ju trebao vodit na putovanje ali kad mi ovak bude onak overthinkam puno sad

 Problem današnjih cura je ovisnost o lajkovima i tim sranjima-to ih hrani i diže ih.Bijedno i žalosno

Imam jednu kolegicu u Zadru,brate moj..Od stana do lokala ima cca 100m a mislim da se slikala 50 puta do tamo,več mi je bilo blesavo

To ti je bolest!

E sad,sakriva ti neke stvari i laže te-u mom slučaju ditektan crveni karton i isključenje!

Meni je to kao autobusni kolodvor,jedna ode druga dođe

Orwandill sri 2.2.2022 12:13

Brate po ovome što sam pročitao, da sam na tvom mjestu, ne bi više ni trena proveo sa tom osobom. Bio sam i ja u sličnoj situaciji, nije to zdravo vjeruj mi, i što prije se riješiš toga prije ces doći sebi. Ako ti sebe smatraš nekakvim čovjekom, zapitaj se što radiš u vezi sa osobom koja razmišlja na taj način, i želiš li to gledati/slušati u budućnosti..

Damir22 sri 2.2.2022 14:21
Zaporožac kaže...
Damir22 kaže...
Pokusavam shvatiti sto je ovdje tocno problem.....

Ne uspjevam.....

 Jednostavno.

Loš je dečko u seksu... 

 Nista u ovom momentu ne mozemo iskljuciti, medjutim....

 

Sto je problem?

 

1) cura ima instagram

2) autor se ne slaze s slikama koje objavljuje

3) onemogucila mu je da vidi sto ona objavljuje

4) cura smatra da on treba placati stanarinu

5) kombinacija navedenog

6) nista od navedenog

7) blaga nepismenost

 

Ne, stvarno, sto je problem?

 

Ovdje ja jedini problematicni faktor uocavam, a to je da se "on" ne slaze s time sto ona radi, a tu je rjesenje situacije jako jednostavno - ostavi je, nadji neku s kojom (i njenim djelima) ces se vise slagati. Sve ostalo je pokusaj mjenjanja te postojece u nesto sto ona ocigledno nije,a to vodi samo u dodatne i dublje probleme....

 

 

 

 

TKScump sri 2.2.2022 14:32

Kao i gore navedeni kolega ja neznan u čemu je točno problem. Ona se voli slikavat polu gola, ka i 90% današnjih cura koje su ovisne o virtualnoj pažnji. Reka si joj da ti to smeta i ona te hideala ( haha) to bi ti odma u startu tribala bit triska realnosti u stilu ko te j... tebe i to šta tebi smeta. Ti tu ne možeš napravit ništa, pogotovo ne branit joj jer ce to dovest to kontra efekta.

 

Ono šta mene više brine je šta ti uopće razmisljas o zajednickom zivotu a cura se sprda sa tobon, plus ti je otvoreno rekla da bi ti triba plačat.... ženska traži sponzora, a ti to još ideš poticat sa putovanjen na koji ju vodis

To ti može proć sve dok ne nade imučnijeg sponzora.... a ima ih

 

 

Samarzija sri 2.2.2022 14:33
domi321 kaže...

Pocela je objavljivat polugole slike, nema me na IGu uopce + insta joj daje "pick me" vibe

 

U vezi smo 2 godine, rekao sam joj da mi smeta to.

Ona je makla storye a tek poslije saznao da sam joj bio hidean za storye.

Kad sam ju pitao zas, rekla je da se kao ne bi ljutio...

 

U meduvremenu sam ju pitao da li je spremna da pocnemo zivit skupa da uzmemo stan u najam, njezin odgovor je bio da kao nema sta ona placat stan prvih godinu dana jer normala je kao da decko placa...

 

Naci kaj se desava, doso trazit help tu jer nez vise kog bi pito 

 

 

Btw, kroz 2 tjedna bi ju trebao vodit na putovanje ali kad mi ovak bude onak overthinkam puno sad

 Meni se onako nekako usput čini da ti trollaš. Aj se odlogiraj pa pročitaj svoj post? jel ti jasno što pitaš? ako nije, ybga onda..