Ostalo

Cro Cop protiv gigantskog Choija

disco brew ned 28.12.2008 22:06

Vaše mišljenje ko će pobjediti ili izgubiti

 

Njegov novi protivnik je 28-godišnji južnokorejski kickboxer i bivši ssireum hrvač.

Dodajmo tome da je visok 2.18 i teži 149 kilograma što je više čak i od prvaka u teškog kategoriji Nikolaja Valujeva. 

Od 17 K-1 mečeva pobijedio je u njih 12, od kojih 7 nokautom.

 

"Bit će krvi"

maniak ned 28.12.2008 22:26

Cro copa može samo lijevica spasit. ne vjerujem da će pobijediti. jedino ga može high-kickom ali ne vjeruem da može dobacit do njegove glave, a i zadnje mečeve je samo gubio pa mislim da je njegovo vrijeme gotovo(nažalostPlač)

rambox ned 28.12.2008 22:44

Filipovic vise nije sto je bio zaradilo se puno love malo se opustio bi se reklo covjek se ispucao no mislim da moze jos gurat samo treba malo dic formu u zadnjih par meceva je izgledao kao da odradjuje posao a to nije to!!!Cool

Hyperion ned 28.12.2008 22:53

Filipovic je prestar za ovo, nema vise snage, kak bi se reklo " ispucao se"...

Ja bih da filipović pobijedi(vjerovatno nece) ovu borbu i odustane od daljnih borbi tj. da ode u mirovinu...

 

Ja mu dajem 40% šansi da pobijedi, dao bih mu više,ali nema onog žara u očima ili ti "eye of the tiger" kojeg je prije imao.

tandara ned 28.12.2008 22:55
Hyperion kaže...

Filipovic je prestar za ovo, nema vise snage, kak bi se reklo " ispucao se"...

Ja bih da filipović pobijedi(vjerovatno nece) ovu borbu i odustane od daljnih borbi tj. da ode u mirovinu...

 

Ja mu dajem 40% šansi da pobijedi, dao bih mu više,ali nema onog žara u očima ili ti "eye of the tiger" kojeg je prije imao.

 Možda da mu to bude zika za ulazak umjesto bad boysa
Miki77 ned 28.12.2008 23:02

To ce biti po meni gadna borba. Mirko ima sanse samo ako zada neki dobar udarac u prvoj rundi, sve ostalo ode u korist diva.

Div je glomazan, bas sam prije ovog komentara pogledao njegovu borbu s fedorom. Fedor ga je dobio iskljucivo na pametnu glavu - prodao mu polugu.

Div je nezgodan sa tom svojom visinom i masom, ali ono sto me jako brine kod Mirka je sto nakon prvog dodira bilo na parteru ili na nogama, on strasno tesko dise - nema kondicije.

Ali, eto navijamo za njega!

Mirko, naprijed!

Hyperion ned 28.12.2008 23:11
disco brew kaže...

Obavezno gledajte i navijajte.

Meč je na staru godinu na novoj tv u 12:45!!!!

 

A SAD JE SCHWARZ NIGER! On da je u mlađim danima, i jednog i drugog bi s jednom rukom namlatio...
disco brew ned 28.12.2008 23:27
Hyperion kaže...
disco brew kaže...

Obavezno gledajte i navijajte.

Meč je na staru godinu na novoj tv u 12:45!!!!

 

A SAD JE SCHWARZ NIGER! On da je u mlađim danima, i jednog i drugog bi s jednom rukom namlatio...
 Nikad se nezna jedan udarac odlucuje.Iznenađen
Garfield-LŠ pon 29.12.2008 04:47

....onaj div izgleda opasno, ali nije nepobjediv, biti će teško, mada je to najlakši dio od cijele pripreme za samu borbu. Sve najbolje želim CroCop-u, ali ako izgubi, može polako početi trenirati nogomet, te nastaviti karijeru u HNK Cibalia....ne bi mu se svatko usudio poslije faula unositi u lice......Šutim

benito pon 29.12.2008 09:37

do prije 2-3 god ova tema bi bila smijesna jer realno gledajuci Mirko bi ga trebao otresti ko mlada majmuna, al taj covjek vec odavno nije vise svoj i mozes svasta od njega ocekivati... ipak mislim da ce ga namiriti nas MIRKO KOPINA

devil pon 29.12.2008 11:17
Whalter vT kaže...

Nažalost dobit će batina ko konj!

Njegovo vrijeme je prošlo.

Ne treba gajiti lažne nade.

 
+1
ruzno ce ga ova zivotinja slomit. nemamo se bas cemu nadat. star je i slab je. nakon osvajanja onog pojasa se trebal povuci i to je to.  nema smisla da ide dalje. nije on holyfield.
mislim da ce jaje u trbhu biti i najbolja stvar koja mu se dogodila dok ga ovaj primi.
sdy1986 pon 29.12.2008 12:18

Taj je koreanac imao neku operaciju prije 6 mjeseci, i ovo mu je prva borba nakon operacije. Tako da nije on nešto stigo se spremit i ako Mirko izgubi od njega treba se stvarno zapitat jel mu uopće ima smisla nastavit.

Pero Dinamit pon 29.12.2008 12:58

Ma Mirko će mu razbit p****! Njemu je tehnika nula, spor je užasno... jedino ima visinu i masu i to je to. Ne zna on. I još kako je sdy1986 rekao, imao je operaciju tumora prije pola godine i odmah ide u ring, iako bi trebao barem godinu dana do dvije biti izvan ringa. Nije on spreman za Mirka, ako ne high kick u glavu, onda u jetru gdje isto tako boli hehe!  Razbit će ga Mirko! Poljubac

Eco pon 29.12.2008 14:37

Pratio sam neko vrijeme K1 na eurosportu, taj kinez je idiot, stavili su ga samo zato što je ogroman. Zadnji put kad sam gledao nokautirao ga je mighty moe (160cm), tako da bi ga mirko trebao dobit, a ako izgubi to samo znači da mu je vrijeme odavno prošlo.

Aki pon 29.12.2008 14:50
doxy kaže...

ma mirko dobiva

iz pouzdanih izvora doznajem da zadnjih 7 dana intenzivno vježba na nekom novom tajnom simulatoru kojeg nazivaju Cro Cop:Beyond Realyti

 cekaj nije to igrica koja je izasla? :P
miky moj pon 29.12.2008 15:00
Eco kaže...

Pratio sam neko vrijeme K1 na eurosportu, taj kinez je idiot, stavili su ga samo zato što je ogroman. Zadnji put kad sam gledao nokautirao ga je mighty moe (160cm), tako da bi ga mirko trebao dobit, a ako izgubi to samo znači da mu je vrijeme odavno prošlo.

 Gledajte sve ovisi o borcu i kako se borba odvija nemožeš se stalno branit a i nemožeš stalno napad.
Iskrno gledo sam i ja K1 GP i vidio sam neke borbe od Chojia i veliku prednost dajem našem Mirku.
Choji je nekako pre drven izgleda kada se bori no samo dragi Bog zna ko če pobjedit!
UBIZEC cORPORATION pon 29.12.2008 15:02
Aki kaže...
doxy kaže...

ma mirko dobiva

iz pouzdanih izvora doznajem da zadnjih 7 dana intenzivno vježba na nekom novom tajnom simulatoru kojeg nazivaju Cro Cop:Beyond Realyti

 cekaj nije to igrica koja je izasla? :P
 hahahah loliska pa vidis da se glupsaBelji seNamigiva