Ostalo

99.9% downloada u HRV je nelegalno

EnlightenedPhoenix pon 18.4.2011 21:37

TKO BI REKAO... jel tako... strahota jedna...

 

99.9%... baš me zanima kako su to izračunali? Što su prosnifalli sve pakete da bi dosli do ovoga? :)

 

 

LINK

 

 

Glavno BS kao i obično... Ali nema veze... ajmo dečki i cure natjerati ovu brojku do bar 99.99% :)

 

 

Samo da naglasim ovo je ZAMP iznio priopćenje :)

Mentalist pon 18.4.2011 21:40

Kada sve stvari budu besplatne, svi ce download-i biti legalni.

 

Oni to povezuju sa losim namjerama ljudi, ljudi nemaju lose namjere, nego nemaju namjeru placati za jedinice i nule.

danny007 pon 18.4.2011 21:44

pa hvala bogu,tko če dati za igricu 400-500kn......prvo testiraš ilegalno s neta,pa ako se svidi kupiš org key kao večina,tako i ja :D

ispadne te jefrinije 50%,a to je isto,org keyevi rulz

gjurki pon 18.4.2011 21:45

150-200 kn (pretpostavljam da tolko košta novi film, blokbaster, neznam jer nikad nisam kupovo) za film u Blue-Rayu dat..hahah luđaci jedni, za sat i pol do dva zabave dat 200 kn...no way..

Ad4pt3r pon 18.4.2011 21:46
Mentalist kaže...

Kada sve stvari budu besplatne, svi ce download-i biti legalni.

 

Oni to povezuju sa losim namjerama ljudi, ljudi nemaju lose namjere, nego nemaju namjeru placati za jedinice i nule.

Sve kaj želiš posjedovati moraš i kupiti. Mislim i ja sam večinom pirat, ali ne bi mi se sviđalo da na nečem radim mjesecima i da mi to netko ukrade.

Slažem se da su cijene možda previsoke, ali kad gledaš koliko je truda uloženo u određene igre i filmove, shvatiš da imaju veliku vrijednost.

VirtUoso pon 18.4.2011 21:48
Bugofil kaže...

dao Bog dug život dečkima koji nas obasipaju besplatnim igrama, filmovima i ostalim besplatnim softverom na raznim torrent siteovima.

 

SLAVA IM {#}

Amen.

lukavg pon 18.4.2011 21:54
gjurki kaže...

150-200 kn (pretpostavljam da tolko košta novi film, blokbaster, neznam jer nikad nisam kupovo) za film u Blue-Rayu dat..hahah luđaci jedni, za sat i pol do dva zabave dat 200 kn...no way..

Zato odeš u kino i za 30kn imaš isti taj blokbaster u puno boljem izdanju, a ako si s(p)retan i blowjob.

gjurki pon 18.4.2011 21:58
lukavg kaže...
gjurki kaže...

150-200 kn (pretpostavljam da tolko košta novi film, blokbaster, neznam jer nikad nisam kupovo) za film u Blue-Rayu dat..hahah luđaci jedni, za sat i pol do dva zabave dat 200 kn...no way..

Zato odeš u kino i za 30kn imaš isti taj blokbaster u puno boljem izdanju, a ako si s(p)retan i blowjob.

hahahahahah ovo za blowjob:DD ma da ako si iz zagreba ili u nekom velikom gradu, al meni iz crikvenice u rijeku bus je 70 kn tamo i nazad, kokice i piće(to ide obavezno:D) je 60 kn, karta 30...pa dođe ti skoro na isto:D

EnlightenedPhoenix pon 18.4.2011 21:58
lukavg kaže...
gjurki kaže...

150-200 kn (pretpostavljam da tolko košta novi film, blokbaster, neznam jer nikad nisam kupovo) za film u Blue-Rayu dat..hahah luđaci jedni, za sat i pol do dva zabave dat 200 kn...no way..

Zato odeš u kino i za 30kn imaš isti taj blokbaster u puno boljem izdanju, a ako si s(p)retan i blowjob.

  Pricekam mjesec dana, skinem 1080p, i gledam s curom na TV-u... 0 kn i zabava odmah poslije filma...

nailer pon 18.4.2011 21:59

"Kod nas više nitko mlađi od 35 godina ne kupuje CD-ove s glazbom i filmovima", istaknuo je Nenad Marčec - CD sa filmom? Valjda misli DVD, al' opet. Šta posjedujem HD TV, HD Media player da bih gledao filmove u SD-u?? Da ne spominjem milijun reklama protiv piratizacije i inih pi*da materina

 

EDIT:

"Državni zavod priprema za 21. travnja na Cvjetnom trgu u Zagrebu akciju Stop krivotvorinama i piratstvu, kojom želi informirati javnost o učincima krivotvorenja i piratstva na zdravlje i sigurnost građana" {#}

hrvatskafarkasevec pon 18.4.2011 22:00
gjurki kaže...

150-200 kn (pretpostavljam da tolko košta novi film, blokbaster, neznam jer nikad nisam kupovo) za film u Blue-Rayu dat..hahah luđaci jedni, za sat i pol do dva zabave dat 200 kn...no way..

imas filmova od 60kn novih na amazonu pa na dalje (da bluray)

nailer pon 18.4.2011 22:02
hrvatskafarkasevec kaže...
gjurki kaže...

150-200 kn (pretpostavljam da tolko košta novi film, blokbaster, neznam jer nikad nisam kupovo) za film u Blue-Rayu dat..hahah luđaci jedni, za sat i pol do dva zabave dat 200 kn...no way..

imas filmova od 60kn novih na amazonu pa na dalje (da bluray)

Ali amazon nije iz Hrvatske :)

hrvatskafarkasevec pon 18.4.2011 22:03
nailer kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...
gjurki kaže...

150-200 kn (pretpostavljam da tolko košta novi film, blokbaster, neznam jer nikad nisam kupovo) za film u Blue-Rayu dat..hahah luđaci jedni, za sat i pol do dva zabave dat 200 kn...no way..

imas filmova od 60kn novih na amazonu pa na dalje (da bluray)

Ali amazon nije iz Hrvatske :)

ahh onda imas od 150kn pa nadalje :D

lzgr pon 18.4.2011 22:08
nailer kaže...

"Kod nas više nitko mlađi od 35 godina ne kupuje CD-ove s glazbom i filmovima", istaknuo je Nenad Marčec - CD sa filmom? Valjda misli DVD, al' opet. Šta posjedujem HD TV, HD Media player da bih gledao filmove u SD-u?? Da ne spominjem milijun reklama protiv piratizacije i inih pi*da materina

 

EDIT:

"Državni zavod priprema za 21. travnja na Cvjetnom trgu u Zagrebu akciju Stop krivotvorinama i piratstvu, kojom želi informirati javnost o učincima krivotvorenja i piratstva na zdravlje i sigurnost građana" {#}

To je biće kad te policajac napuca nogom u dupe ako mu ne želiš prodati "sprženi" kal of djuti dva {#}