mariolla79 ned 5.9.2021 14:04

Procjena 4k uhd tv iz naslova..kupljen 25.01.2020 s produzenom garancijom od 7 godina u harvey normannu za 3300..razlog preseljenje u veci stan pa stane veci tv..razmisljao sam jedno 2200 ak mogu dobit

EpicFailGuy čet 25.11.2021 19:24

Te gare ces realizirat kad procitas sitni tekst pa vidis da se odnosi samo na gumb za 2 program(ne znam jel vi mladi u opce znate da su na daljinskima bili gumeni gumbi s programima, danas sve nesto touch, il ga moras mahat i svastanesta..no..da ne regresiram previse..

imo ja iskustva s tim 2+5 i te fore..  dok traje gara, ona postena,ajd, poslje.. jeftinije bacit i novo kupit, dok ti realiziras garu..
Ne zelim kolegi ogriznit oglas..i ja mrzim kad mi neki pametan uleti i pocne pametovat, a ja se ocu rijesit robe i jos sam povoljan, cak sam malkice mozda i zainteresiran za TV, uzmem za podbor i miran..nek se familija onda bleji..

Al, ovo fakat drzi vodu, ne znam ja kaki je to 7 god. gare, al samo gledaj onu ducansku, ne ovu +5 itd, bilo placena, bilo djabe, otrov i zlo te vise muke s njima, zna gamad sta radi..samo treba sitna slova procitat..
Tipa, moze rodjo reklamacija, ak bacis u Stojadina i dovedes do Pekinga di nam servis, il.. ma mi mislili zamjenit samo  obrub panela AKO je panel preplasen od gazde kad se ugledo dok je ugasijo TEVE(to ja na sebe mislim, ne na vas , stovani kolega, kad sam se vidijo na svojoj Panasonikovovoj plasmi, odma ekran puknijo od straha da sam gadan ko jogurt i takdaljeblize..)

U glavnom, em ti stavi komunjara sitna slova na ugovoru, em jos na kineskom, pa se ti poslje fino..da me prostis..snadji..

Bacit cu ja oko sta je to od TVa, pa ako valja, budem i ja ubacijo neku ponudu ako ne bude vise kakva grafa pala za kupit, a da nije 10.000000.000000.0000000.000000000.0000000000 lipa , rodbini za igricu odigrat..