Ostalo - procjene

[Procjena] Plantronics GameCom Commander 7.1 Surro

loge pet 27.2.2015 14:48

Zanima me procjena Plantronics GameCom Commander 7.1 Surround Headseta.

 

Starost - 1 godina

Koristenost - Koristene dva puta i to samo u svrhu prezentacije proizvoda na dva dogadaja u Osijeku, na Pannonian Challengeu i na League of Legends LAN turniru Lege Gaming Time koji je sponzoriran od strane Plantronicsa.
Garancija - Garancija nema roka tako da ukoliko se nesto dogodi sa sluskama u naradnih godinu dvije dana ja se javim Plantronicsu i oni ce mi ili poslati novi dio ili novi headset, al garantiram da nece im se nista dogoditi jer nas Counter Strike Global Offensive  team ima isti model slusalica vec godinu dana i rade bez ijedne greske.

 

Evo i jedan review od naseg igraca CSGO teama: https://www.youtube.com/watch?v=6UD5eN9VT5Y

 

NEKE INFORMACIJE O HEADSETU

 

Udobnost i kvaliteta :

 

-Podstavljena traka za glavu i pjena štitnika za uši okružena mekom kožom omogućuje vam savršenu udobnost. Ove sofisticirane Plantornics GAMECOM Commander slušalicebiti će sa vama uvijek i svugdje. Zbog kvalitetnih materijala i izrade raditi će bez problema dugo vremena. Osim toga, dodatnu zaštitu dobivate sa kompaktnom tvrdom putno torbicom koja dolazi u pakiranju sa slušalicama.

Tehničke karakteristike :


-Kontrola buke
-HD stereo zvuk
-Zatvoreno uho , omogućuje izolacija buke i kvaliteta mikrofona
-Laserom ugraviran serijski broj
-QuickDisConnect ™ adapter za brzo prebacivanje između uređaja
-USB zvučna kartica na 7,1 . surround zvuk
-Putna torba za pohranu
-Vanjske audio kontrole
-3.5mm jack

Pakiranje Sadrži: 1x slušalice , 1x mikrofon , 2 spojiv kabel s kontrolama glasnoće za zvuk i audio , 1x čvrstu putnu torbu , 1x upute

 

Slike u prilogu su osobno slikane nisu s interneta.