peroko ned 4.11.2018 18:34
Halo#Bing kaže...

Sorry na clickbait naslovu :) 

Ne znam, mozda nije sluzbeno ugasen Hard report no kako vas nema vec mjesecima... ili vam se jednostavno neda?

Dakle Bug TV - sto je sa Hard reportom jesen/zima 2018?

 Bio je pre tvrd za publiku ;)

BOGDO ned 4.11.2018 18:39

Umorni su dečki, puno rade, ko i mi svi balkanci, baš im se ostaje nakon posla da bih udovoljili ravno 100 ljudi. Sviđa mi se emisija, volio bih da ide dalje, a ak ne bilo je lijepo dok je trajalo. Idemo dalje. :)

Paolo Maldini pet 9.11.2018 10:33
Halo#Bing kaže...

Sorry na clickbait naslovu :) 

Ne znam, mozda nije sluzbeno ugasen Hard report no kako vas nema vec mjesecima... ili vam se jednostavno neda?

Dakle Bug TV - sto je sa Hard reportom jesen/zima 2018?

 Ne samo Hard Report, nema ni onog tjednog pregleda s Mirom i Dragom kao i Denisovih recenzija hardvera. Nažalost, kako sam i prognozirao, niti par tisuća pogleda po epizodi jednostavno nije dovoljno da opravda vrijeme koje takve emisije traže.

Halo#Bing pet 9.11.2018 18:50
Paolo Maldini kaže...
Halo#Bing kaže...

Sorry na clickbait naslovu :) 

Ne znam, mozda nije sluzbeno ugasen Hard report no kako vas nema vec mjesecima... ili vam se jednostavno neda?

Dakle Bug TV - sto je sa Hard reportom jesen/zima 2018?

 Ne samo Hard Report, nema ni onog tjednog pregleda s Mirom i Dragom kao i Denisovih recenzija hardvera. Nažalost, kako sam i prognozirao, niti par tisuća pogleda po epizodi jednostavno nije dovoljno da opravda vrijeme koje takve emisije traže.

 Dobro, barem je Petric aktivan i vrijedan sa svojim Tech Radarom. Iako iznimno me nervira tonski dio uvodne spice te emisije, iritantan sound.