BannedOnThisForum sri 10.4.2019 15:31

Pozdrav!

 

Dugogodišnji sam bio aktivni korisnik bug foruma. Sada sam se opet ulogovao zbog neke nostalgije u nadi da ću pronaći svoje stare teme i komentare, međutim, na "moje teme" prikazuje mi se samo jedna koja je još uvijek aktivna. Ali sve ostale su nestale, i ne znam kako i gdje da ih pronađem. Pretpostavljam da postoje još uvijek jer pratim neke teme koje sigurno nisu više "na ruku", ali link do njih vodi još uvijek. Ima li neki način da dobijem pristup tim temama?

 

Hvala unaprijed i lijep pozdrav :)

 

ruzcheHR sri 10.4.2019 15:43

Opcija pretrage je katastrofa na ovom forumu općenito. Ne znam što je problem dodati posebnu stranicu za pretragu i napraviti da možemo pretraživati teme/postove po autoru i dodati još neke opcije filtriranja kao što je datum zadnjeg posta i datum stvaranja teme.

BannedOnThisForum sri 10.4.2019 15:44
ruzcheHR kaže...

Opcija pretrage je katastrofa na ovom forumu općenito. Ne znam što je problem dodati posebnu stranicu za pretragu i napraviti da možemo pretraživati teme/postove po autoru i dodati još neke opcije filtriranja kao što je datum zadnjeg posta i datum stvaranja teme.

 Sudeći po izgledu foruma, izgleda kao da nisu ništa promijenili preko 6 godina

ruzcheHR sri 10.4.2019 15:56

Izgled je jedino što mi odgovara, ako isključimo bugovitu i neupotrebljvu mobilnu verziju iz priče. Al dosta opcija fali a neke su potpuno beskorisne.

Na primjer praćenje autora, nema nikakav feed u kojem bi se prikazivali postovi autora koje pratiš. Pa bi se tu još moglo i neki toggle dodati, recimo samo za prikaze tema koje su otvorili autori koje pratiš. Umjesto toga ti se prikazuje potpuno beskorisna lista.

Motorino sri 10.4.2019 16:14

Donekle funkcionira kad tražiš pod "traži sadržaj poruka" i "cijeli forum" a u tražilicu ukucaš svoj nick...

Problem nastaje ako ne znaš koliko je tema stara a bio si aktivan na forumu jer onda sigurno imaš na stotine stranica za pretražiti 

Friday sri 10.4.2019 21:44
BannedOnThisForum kaže...
Čitatelj kaže...

Vjerovatno su arhivirane i nisu vise indeksirane, ali postoje.

 

To ti forumas Friday moze sigurno iskopati.

 Živio, hvala!

 

Trebaju ti samo teme koje si ti pokrenuo, ili?

 

Imam 9995 tvojih postova pocevsi sa 08.07.2009 zavrsno sa 15.03.2018.

BannedOnThisForum čet 11.4.2019 11:08
Friday kaže...

 

Trebaju ti samo teme koje si ti pokrenuo, ili?

 

Imam 9995 tvojih postova pocevsi sa 08.07.2009 zavrsno sa 15.03.2018.

 Samo teme, i najpopularniji post, ali ako ti je to mučno nemoj da se peglaš molim te, mislio sam da ima neki jednostavniji način nego da ručno tražiš. Probao sam onaj .exe što si postavio na stariju temu ali ne radi..

boxer čet 11.4.2019 12:41

Već dugo stoji opcija memorisanja poruka zadnjih 6 mjeseci i to se može pogledati iz profila, a za teme je  neko čudno pravilo, ako uđem u profil i otvorim "pogledaj teme" onda izbaci manji popis i to ako je  tema donekle aktivna bit će na popisu u profilu bez obzira kada je otvorena, no ako nije aktivna zadnja tema na popisu mi je prije 2 godine. 

 

Kako god jedini način na forumu da provjeriš sve svoje teme i poruke je da izvršiš pretragu svog nicka "traži sadržaj poruka" "cijeli forum" i izbacit će ti sve tvoje postove od kada si aktivan na forumu, a ujedno ćeš viditi i teme u kojima si pisao. No to izbaci stvarno puno sadržaja ako si bio aktivan, u mom slučaju 336 stranica (jbt ali sa srao po forumu ... a i nisam baš nešto aktivan).  

Friday čet 11.4.2019 13:50
BannedOnThisForum kaže...
Friday kaže...

 

Trebaju ti samo teme koje si ti pokrenuo, ili?

 

Imam 9995 tvojih postova pocevsi sa 08.07.2009 zavrsno sa 15.03.2018.

 Samo teme, i najpopularniji post, ali ako ti je to mučno nemoj da se peglaš molim te, mislio sam da ima neki jednostavniji način nego da ručno tražiš. Probao sam onaj .exe što si postavio na stariju temu ali ne radi..

 

Posaljem ti excel file navecer sa svime. Ne brini, to je cas posla