Ostale teme vezane uz Bug Online

Šta se dogodilo Kinezima - pitanje za modere

I like blondes sri 4.2.2009 12:35
LUXX kaže...

Bumo vidli kak bi rekli sljepci ne...

Ima tu i pravnih sredstava a onda objašnjavaj tatici i mamici otkud to.

Joj al bu po turu Belji se

 pravnih sredstava - daj molim te... to je neka zagorska uzrečica: sve bum vas tužil!
al mi nisi odgovoril na puitanje do kad
Faerdhur sri 4.2.2009 12:39
I like blondes kaže...

jučer je jedan moj akaunt dobio crveni (točnije, I like chineese), pa me zanima zašto, i do kad vam to traje? inače, nečete me se tak lako rješit.

 
Ma daj, ne zamaraj se, živi život i piši postove. LUXX, Manic i slični su na nekom čudnom ego-tripu, dijele kartone kad treba i kad ne treba (sam je rekao gore "kao slijepci"), uglavnom ignoriraj njihove aktivnosti i pusti ih da "putuju" svojim svijetom, a ipak malo pripazi da ne zakenjaš kao neki klinac...


I like blondes sri 4.2.2009 12:40
Hacker-ri kaže...
F1-IVO kaže...

Ja sam isprva mislio da ce ovdje bit kakva rasprava o kineskim uredjajima a kad ono...nista.

 ma rasprava nekog lika koji nezna ni najosnovnije crtice ponasanja a kamo bontona
i believe
 nisam ja neki lik ja sam KINESKA PLAVUŠA - znam, znam slijedi žuti zbog "pisanja velikim slovima".
DrNasty sri 4.2.2009 12:40

Šta tebe interesuje? Zbog čega si dobio crvendaća?

Pa ulogiraj se s tim profilom, trebao bi dobiti poruku u kojoj ti je objašnjen razlog kartona i trajanje.

Ovim samo i dalje kršiš pravila foruma, dobićeš vjerovatno ban i na ovom profilu, a mogao bi i tamo biti crnjak onda.

LUXX sri 4.2.2009 12:42

kojem ego tripu?

Ako netko krši pravila moja dužnost je da ga kaznim.

Sve piše u pravilima.

A ti još njegovo ponašanje podržavaš i orabruješ ga?

Sorry ali onda se fino primite za rukice i odite gdje se takvo ponašanje tolerira

I like blondes sri 4.2.2009 12:42
Faerdhur kaže...
I like blondes kaže...

jučer je jedan moj akaunt dobio crveni (točnije, I like chineese), pa me zanima zašto, i do kad vam to traje? inače, nečete me se tak lako rješit.

 
Ma daj, ne zamaraj se, živi život i piši postove. LUXX, Manic i slični su na nekom čudnom ego-tripu, dijele kartone kad treba i kad ne treba (sam je rekao gore "kao slijepci"), uglavnom ignoriraj njihove aktivnosti i pusti ih da "putuju" svojim svijetom, a ipak malo pripazi da ne zakenjaš kao neki klinac...


 najsmješnije je to kaj sam dobio crveni zato što sam napisao temu u kojoj sam pitao nase blažene modere kaj se događa kad dobiš žuti... a sadmogu i tebi skeljit - oni uživaju u tome i ja to znam
Faerdhur sri 4.2.2009 12:50
LUXX kaže...

kojem ego tripu?

 
Idi glumi poštenog policajca kod kuće, ako smiješ, ja ovdje dobijem žuti zbog spama, a nitko se nije potrudio vidjeti sadržaj postova, niti jesam li nešto slučajno umnožio pa se ispričao i zamolio za brisanje viška postova... Ali i ovo prelazi moje granice, ne znam zašto uopće odgovaram kad sam vas lijepo ignorirao za svaki žuti, dostojanstveno sam ga primio u dupe i ajmo dalje.

I like blondes kaže...
a sadmogu i tebi skeljit - oni uživaju u tome i ja to znam
 
Ne uživaju možda baš toliko, samo nemaju iskustva, uče se na nama. A ako mi ga i "skelje" kao što rekoh, ja to lijepo primim otraga i ignoriram ih, kao trauma od silovanja, i svi mirni i sretni.


LUXX sri 4.2.2009 12:54

Kolko vidim imaš 8 žutih kartona.

I onda meni govoriš kak se treba ponašat?

Trebaš odrasti ko ovaj gore kandidat(ako niste ista osoba)

Dobro ti znaš zašto si dobio koji karton a ako ovako ovdje nastaviš mogao bi dobit i prvi crveni pa se buni upravi vodovoda ak hoceš.

Umišljena balavurdija ništ drugo

MEGATON sri 4.2.2009 12:59
LUXX kaže...

Kolko vidim imaš 8 žutih kartona.

I onda meni govoriš kak se treba ponašat?

Trebaš odrasti ko ovaj gore kandidat(ako niste ista osoba)

Dobro ti znaš zašto si dobio koji karton a ako ovako ovdje nastaviš mogao bi dobit i prvi crveni pa se buni upravi vodovoda ak hoceš.

Umišljena balavurdija ništ drugo

 LUXX ne se živcirati,oni moraju još mnogo žganaca papati da odrastu.