Vedran pet 21.3.2008 09:04
Corpse_Eater kaže...

Sjećam se da sam im jednom poslao mail u kojemu sam napisao kako bi bilo dobro da imaju svoj forum. San mi se ostvario. Osmijeh Svaka čast Bugovci!


 
Divim ti se kako si skroman :)
Eee, kad bi barem meni san bio samo BUG forum...

Yes, No.
Armor sub 22.3.2008 18:59

Moj je san da ga sto prije zatvore!!!VičeVičeViče


Amd Athlon64 X2 6400+ Black Edition, Gigabyte GA-M56S-S3, Kingmax 2x1Gb DDR2 800, Powercolor Radeon 2600xt 256Mb DDR4, Forton Blue Storm 2 500W, Seagate 250GB, Samsung 205BW 20" Widescreen, Thermaltake Armor Jr.
Horagio sub 22.3.2008 19:03
Armor kaže...

Moj je san da ga sto prije zatvore!!!VičeVičeViče


 ako ti se ne sviđa onda se makni odavde!!!
nisam baš nikad razmišljao o tomu al kad sam došao ovdje bio sam oduševljen !!!!od onda sam skoro svaki dan na forumu

H-MAN RULES!!!11
LUXX sub 22.3.2008 19:05

upravo tako.

Ima  sigurno  foruma  gdje  ce  ti  se  sviđati  i  gdje  ce  se  tolerirati  to  što  ponekad  izbaciš  iz  sebe.

Ovdje  sigurno  ne.


C2D@3360mhz@1,35V,GA-P35-DS4,2GB DDR2 Kingmax@960mhz@2,2V, Gigabyte radeon HD 3870
Miro pet 4.4.2008 18:14
mojo kaže...

odiličan je ..ali ovi rankovi kako to ide?;)

 

 To ide samo od sebe. I shvati to kao jedan dekorativni detalj, kojem ne treba pridavati bilo kakvu posebnu pozornost...
HappyD pon 25.8.2008 15:54
Xorantu kaže...

Forum je vizualno odlicno ureden a i sa svojim sadrzajem i po broju onih clanova koji su spremni pomoci , davati savjete ali i ispravne kritike forum je najbolji .

 Potpis! Postao je moj homepage, a tu titulu je vrlo VRLO teško zaraditi. Od mog prvog kompa pa donedavno je tu titulu Google imao.
Shady pon 25.8.2008 15:57
HappyD kaže...
Xorantu kaže...

Forum je vizualno odlicno ureden a i sa svojim sadrzajem i po broju onih clanova koji su spremni pomoci , davati savjete ali i ispravne kritike forum je najbolji .

 Potpis! Postao je moj homepage, a tu titulu je vrlo VRLO teško zaraditi. Od mog prvog kompa pa donedavno je tu titulu Google imao.
 LOL! ovo je tek beta, još će poraditi na greškama kojih skoro da i nema
HappyD pon 25.8.2008 15:59
Shady kaže...
HappyD kaže...
Xorantu kaže...

Forum je vizualno odlicno ureden a i sa svojim sadrzajem i po broju onih clanova koji su spremni pomoci , davati savjete ali i ispravne kritike forum je najbolji .

 Potpis! Postao je moj homepage, a tu titulu je vrlo VRLO teško zaraditi. Od mog prvog kompa pa donedavno je tu titulu Google imao.
 LOL! ovo je tek beta, još će poraditi na greškama kojih skoro da i nema
 Tako dobar, a još je beta... Već se tu vidi koliko je dobar!
Shady pon 25.8.2008 16:02
HappyD kaže...
Shady kaže...
HappyD kaže...
Xorantu kaže...

Forum je vizualno odlicno ureden a i sa svojim sadrzajem i po broju onih clanova koji su spremni pomoci , davati savjete ali i ispravne kritike forum je najbolji .

 Potpis! Postao je moj homepage, a tu titulu je vrlo VRLO teško zaraditi. Od mog prvog kompa pa donedavno je tu titulu Google imao.
 LOL! ovo je tek beta, još će poraditi na greškama kojih skoro da i nema
 Tako dobar, a još je beta... Već se tu vidi koliko je dobar!
 Potpisujem! Uzeo si mi rečenicu iz usta.. jako dobar forum, najbolji koji sam ikad vidio..
Shady pon 25.8.2008 17:45
Zendo21 kaže...

Ja jos uvijek neznam kako otvoriti novu temu...

Moze pomoć?

 gore ti piše, na onoj traci gdje ti piše Bug Online >> Forum, i klikneš na forum, odabereš o čemu da ti bude tema npr. PC igre, klikneš na to i otvori novu temu



desh čet 11.12.2008 21:46

Ovo je zanimljiva tema.

27 postova

23 autora

6 neaktivnih

4 protjerana

a svi su napisali da im je ovaj forum super, ko zna jesu li promijenili mišljenje?Neodlučan

 

 

Forum je odličan i jedini na koji idem redovito dok sam doma.