skočko čet 25.10.2012 20:58

pozdrav, 

 

zanima me ako netko zna kako se u wordu moze ili bolje ako se uopce mogu pogledat detalji koliko si radio nešto, kako si radio, vremenski ili bilo sto drugo...

pitam iz razloga jer nam je jedna profa sa faxa napomenula da u slucaju ako uzmemo od nekog drugog seminar tj. predamo gotov seminar, ona moze tocno provjerit koliko je vremenski rađeno bla bla bla... sad me zanima dali je ona to prodala mosu ili se stvarno to moze nekako pogledat ako itko zna??

cekpi pon 29.10.2012 14:49

u biti može i ne može.....postoji nešto što se zove document statistic ali ako ti provedeš 12 sati radeći neki dokument i to onda kopiraš u novi dokument tada ti se ta statistika neće vidjet nego kreće od nule

 

pretpostavljam da vlastito zalaganje i pisanje seminara nije opcija?

skočko pon 29.10.2012 21:48
cekpi kaže...

u biti može i ne može.....postoji nešto što se zove document statistic ali ako ti provedeš 12 sati radeći neki dokument i to onda kopiraš u novi dokument tada ti se ta statistika neće vidjet nego kreće od nule

 

pretpostavljam da vlastito zalaganje i pisanje seminara nije opcija?

da ma nene to informativno zanima a ne zbog toga jer mislim predat gotov rad bez imalo uloženog truda!

ihush pon 29.10.2012 21:53
skočko kaže...
cekpi kaže...

u biti može i ne može.....postoji nešto što se zove document statistic ali ako ti provedeš 12 sati radeći neki dokument i to onda kopiraš u novi dokument tada ti se ta statistika neće vidjet nego kreće od nule

 

pretpostavljam da vlastito zalaganje i pisanje seminara nije opcija?

da ma nene to informativno zanima a ne zbog toga jer mislim predat gotov rad bez imalo uloženog truda!

 -čisto informativno, osim statistike u samom dokumentu, postoji i na nivou filea datum kreiranja, modificiranja. Nezgodno je imati seminar koji je kreiran prije npr godinu dana, dok je sam zadatak dobiven prije tjedan.

ibme74 uto 30.12.2014 17:03

pozz ljudi, trebam pomoć. Trebao bi od treće stranice pa nadalje da mi idu brojevi i nikako mi ne uspijeva. Sve sam pokušao i pogledao sve tutorijale al nikako ne ide. Ako mi neko može pomoći, mogu i poslati rad pa da neko numerira i posalje meni ako je tako lakše, javite se na PM. Hvala.

MaximalnoDobro sri 21.11.2018 22:11

Ako netko može pomoći savjetom bilo bi super; naime, prilikom pisanja u Wordu, nekom zgodom, nekako, slučajno valjda, uključila mi se funkcija pojavljivanja točkice iza svake ispisane riječi (na mjestu razmaka), a na kraju svakog reda  pa ako tko može reći kako da to uklonim, unaprijed hvala.