CroDexter pet 8.3.2019 16:25

Pozdrav,

 

Kakva je situacija s add-onovima za titlove? Na verziji 17 mi ne radi nijedan add-on već dulje vrijeme?

Koji add-on bi preporučili za engleske titlove da najbolje prepozna odgovarajuće titlove.
Hvala

Boss1234567890 pet 15.3.2019 09:49

Instalirao sam nedavno Tempest i vidim da povlači dosta full hd linkova,a nemam ni Real Debrid ni Premiumize. Jesu to stvarno full hd filmovi i serije ili prevara (pogledao sam neke serije,izgleda dobro,ali nisam ekspert za takve stvari)?

om-prat pet 15.3.2019 10:41
Boss1234567890 kaže...

Instalirao sam nedavno Tempest i vidim da povlači dosta full hd linkova,a nemam ni Real Debrid ni Premiumize. Jesu to stvarno full hd filmovi i serije ili prevara (pogledao sam neke serije,izgleda dobro,ali nisam ekspert za takve stvari)?

 Shift+Ctrl+O za vidit informacije o videu tipa bitrate, rezoluciju moš vidit i na info screenu(I) ili tipkom O.

Iken pet 22.3.2019 14:06

Ako netko želi provat/koristit premiumize servis kroz kodi (vpn, premium linkovi za serije, filmove...) nek pošalje pm pa se dogovorimo. Servis je vrhunski i nema zadrške kod prikazivanja spomenutog materijala sve ide glatko. Preporuka add-ona gaia ali kao i svaki servis radi u bilo kojem drugom addonu koji podrzava ovakve servise mada gaia odoljeva zubu vremena i za sada podrska odlicna i prisutna.

ColdFusion pon 25.3.2019 12:06

Pozdrav,

 

Kodi mi pušta turske titlove i hrvatske jedne preko drugih,a ako ugasim titlove,turski svejedno ostaju.

Također na početku serije preko ekrana piše uloaded to www.vShare.io.

“Hosters With Captchas” je ugašen.

To mi se događa na android tv-u.

Molim vas za pomoć.

dado16 pon 25.3.2019 12:39
ColdFusion kaže...

Pozdrav,

 

Kodi mi pušta turske titlove i hrvatske jedne preko drugih,a ako ugasim titlove,turski svejedno ostaju.

Također na početku serije preko ekrana piše uloaded to www.vShare.io.

“Hosters With Captchas” je ugašen.

To mi se događa na android tv-u.

Molim vas za pomoć.

 to ti je do addona sa kojim gledas filmove, povlaci snimke sa neke stranice koja je turska i ima hardsubse na turskom...Ja sam ignorirao te linkove i pokretao druge

zvir12 pon 25.3.2019 18:06

Kao što se iz naslova poruke vidi ne radi se o Kodiju, već o navedenoj aplikaciji za gledanje filmova i serija. Ova aplikacija je odlična za tu namjenu, međutim imam problem s ispravnim prikazom dijakritičkih znakova u titlovima. U postavkama programa se ne mogu mijenjati kodne stranice kao u Kodiju, pa ne znam kako riješiti ovaj problem. Ako netko ima iskustva s dotičnim programom i eventualno zna rješenje ovog problema bio bih zahvalan na odgovoru.

ColdFusion sri 27.3.2019 23:28
dado16 kaže...
ColdFusion kaže...

Pozdrav,

 

Kodi mi pušta turske titlove i hrvatske jedne preko drugih,a ako ugasim titlove,turski svejedno ostaju.

Također na početku serije preko ekrana piše uloaded to www.vShare.io.

“Hosters With Captchas” je ugašen.

To mi se događa na android tv-u.

Molim vas za pomoć.

 to ti je do addona sa kojim gledas filmove, povlaci snimke sa neke stranice koja je turska i ima hardsubse na turskom...Ja sam ignorirao te linkove i pokretao druge

 Radi se o Exodus redux add-on i kad otvorim istu epizodu serije koju sam ranije gledao s tim istim add-on-om također ima turske tilove a prije nije imla.

Hvala za pomoć,budem probao preko drugog add-on-a.

dado16 čet 28.3.2019 00:34
ColdFusion kaže...
dado16 kaže...
ColdFusion kaže...

Pozdrav,

 

Kodi mi pušta turske titlove i hrvatske jedne preko drugih,a ako ugasim titlove,turski svejedno ostaju.

Također na početku serije preko ekrana piše uloaded to www.vShare.io.

“Hosters With Captchas” je ugašen.

To mi se događa na android tv-u.

Molim vas za pomoć.

 to ti je do addona sa kojim gledas filmove, povlaci snimke sa neke stranice koja je turska i ima hardsubse na turskom...Ja sam ignorirao te linkove i pokretao druge

 Radi se o Exodus redux add-on i kad otvorim istu epizodu serije koju sam ranije gledao s tim istim add-on-om također ima turske tilove a prije nije imla.

Hvala za pomoć,budem probao preko drugog add-on-a.

 E da, to je i meni radio exodus redux, al sam se prebacio na obicni exodus 8.0.1 i tempest addon...puno više linkova a i nema turskih

x18x05x pon 1.4.2019 13:58
Motorino kaže...
Kako vama radi exodus? Meni dođe do nekh 11 sources left i tu stoji, ista stvar na android boxu i na laptopu.
Imam alternative ali me zanima ako je do mene...
Hvala

 Znalo se i meni dešavati. Nekad pričekam da dođe do kraja, zna potrajati. Nekad prekinem pa pokušam ponovo.

tintin pon 8.4.2019 12:00

Još malo Netflixa....
Na android Sony tvu Netflix app radi super pa me zanima ima li itko iskustva kako bi ba istom tvu radio Netflix u kodiu?
Fale mi titlovi ;)

EDIT:
Radi sve ok uz jedan ali...
Rezolucija ne ide više od full hd-a.

joozza pon 8.4.2019 20:41
tintin kaže...
Još malo Netflixa....
Na android Sony tvu Netflix app radi super pa me zanima ima li itko iskustva kako bi ba istom tvu radio Netflix u kodiu?
Fale mi titlovi ;)

EDIT:
Radi sve ok uz jedan ali...
Rezolucija ne ide više od full hd-a.

 Možeš naredit da ide i uhd

tintin uto 9.4.2019 12:13

Može pomoć kako da to napravim?
Probao sam sve moguće kombinacije postavki Netflix addona i onoga inputstream adaptive addona, ali nisam uspio dobiti uhd...maximum full hd (1920x1080).
Pod androidom i Netflix app ide bez problema uhd.

om-prat pet 12.4.2019 15:01
tintin kaže...
Možda povečanjem buffera kodia (advancedsettings.xml)?

 

Probaj Min Bandwidth stavit 8,000,000 u inputstreamu, Ignore display resolution i Override HDCP status upali.

U Netflix addonu, Enable VP9 profiles izgasi, Enable HEVC profiles i Force support to Force support to HDCP 2.2 upali.