fakEEE ned 24.4.2011 17:16

Zasto se desava da YT lagga? tj da se neki videi ucitavaju 365 dana u godini, a neki odmah do kraja ili bez trzanja/lagganja uz izvodenje pjesme ?

kako to rjesit i sa cim to ima veze ?

HELP ! vjerujem da nisam jedini koga to iritira :/

fakEEE ned 24.4.2011 17:20

pokusao to, i mnogo puta pokusavam..opet isto..ucita neki dio no opet zalagga..nije i nema pravila..nekad taj video ucita bez problema, nekad mu treba pun k vremena itd .. inace je ping u CoD MP najnormalniji uvijek ( 20-60 ) tako da sumnjam da je neki problem s routerom .. a taj problem se desavao i an Mozilli i na Google Chrome .. a vjerujem i da mi je hardver dovoljan za YT xD

fakEEE ned 24.4.2011 17:21
Monopol kaže...
Pa jel ti se skidaju toreenti u pozadini? Nesto ti koci internet?

jok..nista.. :/

inace mi je to razumljivo za torrent i to..no nista..sis mi ima laptop u susjednoj sobi jedino, no to se desava i kad je nema doma ponekad .. nez sta je to ..

fakEEE ned 24.4.2011 18:47
enloz kaže...

slična iskustva... nekad mi 720p očita ko od šale.. a nekad 360p ne može očitat fluidno {#}

 

mislim da je to do njihovih servera?

neznam..moguce..jer ne razumijem sta bi bilo drugo..ne razumijem onda zasto nekima cita bez problema sve redom, a meni trza npr. na love the way you lie svakih 10 sec -.-

seneka ned 24.4.2011 19:15
fakEEE kaže...

uzas..ko i love the way you lie mi steka..i inace mi steka na nekim spotovima strasno, na nekima ne :/ 

kako to rjesittt !? :( 

nema pomoći,evo otvori ovo i ako ti ne šteka zaboravi  , nije do tebe..
ta tvoja pjesma se jedva otvara i prekida kako si rekao

Burn_n_Die ned 24.4.2011 19:28
athlon64 kaže...

i meni se stalno dogada i živcira me , ima dana kad mi 1080p ucita bez problema a ima kad 360p trebam cekat 20 minuta , sad cu preci s optime na bnet , tj sa 4 na 8mbps pa cu vidit hoce li biti razlike

ako ces radi youtubea minjat net providera svaka ti cast...ti si lud covik

athlon64 ned 24.4.2011 19:29
Burn_n_Die kaže...
athlon64 kaže...

i meni se stalno dogada i živcira me , ima dana kad mi 1080p ucita bez problema a ima kad 360p trebam cekat 20 minuta , sad cu preci s optime na bnet , tj sa 4 na 8mbps pa cu vidit hoce li biti razlike

ako ces radi youtubea minjat net providera svaka ti cast...ti si lud covik

ne nego mi je istekao ugovor s optimom pa ionako moram mijenjat , a zelim vecu brzinu radi torrenta.

fakEEE ned 24.4.2011 19:30

da se ponovim..jel ikako moguce videe koji podrzavaju 480p pa na vise stavit na default 480p da se pokrecu, a ne na 360 ?

jer ocito nam svima se lijepo pokrece u 480p , pa bi nam svima rjesilo probleme :)