Ostale mrežne teme

Tunngle - The hamachi killer

tony THE Noob uto 16.3.2010 18:59
Diablo86 kaže...
dncrmt kaže...

Probao sam ga,ali mi se nije svidio,a nije mi ni radio!Isti vrag kao Garena.

Pa ni meni nije radio na početku, al sad radi super, treba malo poriktati portove i to je to

Danas radi savrseno evo igram Gta IV i dirt 2 preko njega =)

izzy007 čet 27.5.2010 13:15

I ja sam na početku imao problema s Tunngle-om. Morao sam forwardirati port 11155 UDP. Tek tad mi se spojio bez pogreške.

Igram Resident Evil 5 s frendom bez problema. Igra ne trza niti puca konekcija.

Radi savršeno.  Iako negdje na raznim forumima piše da nije bitno u kojoj si sobi, da možeš pronaći online igru, to nije točno. Jučer sam upravo to testirao. I sve dok se nisam ubacio u sobu od Resident Evil 5 nisam mogao pronaći frenda i spojiti se u njegovu igru.

 

 

 

lzgr pet 18.6.2010 14:22
Diablo86 kaže

Pa ni meni nije radio na početku, al sad radi super, treba malo poriktati portove i to je to

 

nido kaže...

Hmm...ja sam probo nfs shift i izbaci mi poruku:no games found..........probo sam i far cry 2 i opet poruka: no match found!!

I SAD ŠTA NAPRAVT????????

 

izzy007 kaže...

I ja sam na početku imao problema s Tunngle-om. Morao sam forwardirati port 11155 UDP. Tek tad mi se spojio bez pogreške.

 

Blagodati bete! Smijeh

hrwoyem sri 12.1.2011 19:36
izzy007 kaže...

I ja sam na početku imao problema s Tunngle-om. Morao sam forwardirati port 11155 UDP. Tek tad mi se spojio bez pogreške.

Igram Resident Evil 5 s frendom bez problema. Igra ne trza niti puca konekcija.

Radi savršeno.  Iako negdje na raznim forumima piše da nije bitno u kojoj si sobi, da možeš pronaći online igru, to nije točno. Jučer sam upravo to testirao. I sve dok se nisam ubacio u sobu od Resident Evil 5 nisam mogao pronaći frenda i spojiti se u njegovu igru.

 

 

 

  jel može pomoć oko forwarda porta?

Jebodiah čet 24.2.2011 16:03

Probao sam Hamachi, s frendom odigrati Toca Race driver 3 i ne ide.. mozda treba koristiti stariju verziju 1.x.x.x.x tako nekako... dok nova ( po navodima na internetu je osakacena, okljastrena)..

 Vidim da hvalite tunngle i instalirao sam.. Mada jos nisam ni frendu napomenuo da probamo ovo.. sve dok ja ovo ne pogledam , kako bi mu mogao objasniti oko podesavanja...

 AMIS nam je telekom i koristimo Thomson-.. ja 780 WL a on 782WL.

 

Problem.. cim upisem ime i sifru,, initializira se i dode poruka da je greska u portu i da idem pogledati u tunngle forumu kako dljle. hmmm.. ama neuk sam ....

 

Ako ima s iskustvom kako podesiti.. moze mi/nam napisati ..!!???

 

Hvala

GamerMaster2041 ned 20.3.2011 17:05
beska kaže...

Mene zanima jedna stvar u vezi porta dali ja trebam u ruteru otovrit ono ip 192.168.1.2 ili od lana ip 7.10.40.105

router.

otvoris CMD

ukucas ipconfig i nadjes svoj IP

onda taj ip ukucaj u firefox il sta vec koristis

ukucas sifru za svoj router.

onda prati upustva za podesavanja tunnglea na portforward

http://portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

ovjde nadjes svoj router

onda kad ga nadjes klikni gore Click here to skip this adversitement.

Onda ces dobiti ogromnu listu programa.

pristisni CTRL i F da bi otvorio search i ukucaj tunngle

klikni na njega i ptrati upustva za podesavanje.

denix sub 21.5.2011 00:44
kokokoko kaže...

Tunngle pre dobar program, Hamachi nema sta ni trazit jer nema ni poseban Chat kada dodas na svoj profil prijatelje, i za svaku igru imaju tutorial kako namjestit da radi.

Ak se nevaram, hamachi nije ni zamišljen za igranje, tak da...